BAZAR - Dogtrace d-mute light
BAZAR - Dogtrace d-mute light

BAZAR - Dogtrace d-mute light

Zľava15% s kódom BAZ15

Protištěkací obojok D-Mute light je veľkosťou a funkčnou výbavou navrhnutý pre stredné a veľké psy. Obojok rozpoznáva štekanie psa prostredníctvom vibrácií hlasiviek, a preto s obojkom predchádzate falošnému spustenie obojku. D-Mute light disponuje korekciou zvuku a impulzu v 5 tich úrovniach. Má jednoduché ovládanie pomocou magnetu a je vodeodolný.

Výber varianty produktu

57 € 47 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 24. 05. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

BAZAR - Dogtrace d-mute light

1) Rozbaleno

Zařízení je pouze rozbaleno, popřípadě byl poškozen obal a bylo proto přebaleno do neoriginálního obalu. Zboží nebylo nikdy použito.

2) Zánovní*

Zboží bylo používáno jako předváděcí, na prodejně, nebo bylo zákazníkovi vyměněno během několika dnů. Nemusí mít originální obal, maximálně několik lehkých oděrek.

3) Lehce použité*

Zařízení bylo používáno 5 - 15 dní, jsou na něm již viditelné škrábance od drápů.

4) Těžce použité*

Zařízení bylo používáno 15 až 40 dnů, jsou na něm velmi patrné škrábance, nebo otisky zubů. Může projít servisem, repasem.

* Prodáváme pouze 100% funkční zboží, které lze užívat stejně jako nové. Například vodotěsnost a jiné vlastnosti jsou vždy zachovány. Záruční doba u kategorie 1 a 2 je stejná, jako u nového zboží, u kategorie 3 a 4 je záruční doba 12 měsíců. Zboží lze do 30ti dnů vyměnit nebo vrátit. Vždy obsahují kompletní příslušenství, není-li uvedeno jinak.

Protištěkací obojok Dograce d-mute je veľkosťou a funkčnou výbavou navrhnutý pre stredné a veľké psy. Protištěkací obojok D-mute zamedzuje štekanie pomocou zvukového upozornenia, alebo korekčného impulzu, poprípade ich kombináciou dvoch. Režimy funkcií sa mení jednoduchým priložením magnetu. Obojok je aktivovaný len vibráciami hlasiviek a aktivuje sa samočinne pri štekanie, vytie či vrčanie. Nastavenie citlivosti je možné nastaviť v troch úrovniach a vykonáva sa vnútri obojku. DOGtrace d-mute je vodeodolný, je tak vhodný pre každú situáciu. Funguje na vymeniteľnú lítiovú 3V batériu s označením CR2 a a v prevádzke vydrží okolo 6 až 12 mesiacov.

 

Detekce štěkání

Obojok D-Mute light využíva pre detekciu štekanie vibráciu hlasiviek. Ak teda psík začne štekať obojok to zaznamená a korekcia sa spustí.

 

Typ korekce 

Zariadenie využíva ako korekciu zvukové upozornenie a elektrostatický impulz.

 

 


Nastavení obojku

D-Mute light vám umožní nastaviť 5 rôznych režimov pre korekciu štekanie. Nastavte si len tón, impulz v úrovniach 1 - 3 alebo zvoľte variant s postupne narastajúcim impulzom. DOGtrace d-mute light disponuje tiež detekciou citlivosti na štekot a hodí sa tak aj ku korekcii vytie. Všetky funkcie ovládate veľmi jednoducho priložením magnetu.

 

Baterie a nabíjení

Protištěkací obojok obojok DOGtrace d-mute light využíva pre napájanie vymeniteľnú lítiovú 3V batériu s označením CR2. Výdrž obojku v prevádzke sa pohybuje rádovo 6 až 12 mesiacov.

 

 

Vodotěsnost 

Protištěkací obojok DOGtrace d-mute light je vodeodolný a je tak vhodný ako pre domáce, tak i vonkajšie použitie. Môžete ho používať za mierneho dažďa i snehu. Obojok nie je určený pre plávanie.

   

 

 Plemeno 

DOGtrace d-Mute light má silnejší intenzitu impulzu, takže je ideálny pre a stredné a veľké plemená psov - nemecký ovčiak, retriever, ridgeback alebo seter.

 

 

Délka obojku

Súčasťou balenia je aj pevný obojok, ktorý je nastaviteľný a pohodlný. Psíkovi nebude jeho nosenia nepríjemné. Obojok si ľahko nastavíte pre obvod krku 18 až 50 cm.

 


Váha a rozměry

DOGtrace d-mute light má veľmi má ľahký a ergonomicky tvarovaný prijímač. Na šírku 3,8 cm, výšku 7,7 cm, hĺbku 3,7 cm a jeho váha je 67 gramov (bez batérie).

 

 

 

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

š.3,8 x v.7,7 x h.3,7 cm

Technické parametre

Hmotnosť prijímača 67 g
Rozmer prijímača š.3,8 x v.7,7 x h.3,7 cm
Dĺžka obojku 18 až 75 cm
Funkcia Zvuk, impulz
Nastavenie impulzov 4 úrovně
Vodotesnosť Vodotěsné
Napájanie prijímača baterie
Batérie v prijímači 3VCR2
Výdrž prijímača 6 až 12 měsíců

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.