BarkWise + diaľkový ovládač

Ultrazvukový a vibračný obojok s vysielačkou. Jedná sa o najlepší protištekací obojok fungujúci na báze ultrazvuku a vibrácií. Vhodne tvarované zariadenie dokonale priľne na krk psa a umocní silu vibrácií. Možno ho použiť aj pre komunikáciu s nedoslýchavým psom - vibrácie + ultrazvuk možno spustiť na vzdialenosť až 22 metrov.

156 € 129 € bez DPH
Skladem 8 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 26. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

BarkWise + diaľkový ovládač

BarkWise je výrobkom americkej firmy Goodlife, špecializujúca sa na ultrazvukové zariadenia. Ide o výrobok najvyššej triedy a je teda medzi ultrazvukovými a vibračnými protištekacími obojky najúčinnejší. Štekot je detekovaný vstavaným mikrofónom, BarkWise reaguje vysielaním ultrazvukového (alebo počuteľného zvuku) a vibrácií. Táto bezpečná a humánna kombinácia vytvára dráždivý pocit, ktorý naruší a zastaví štekot Vášho psa. 

 

Typ korekcie 

Barkwise má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibráciu a ultrazvuk. Zvuk ide použiť v kombinácii s ultrazvukom. Je to vhodné napríklad pre nedoslýchavých psov, alebo keď chcete mať istotu, že je pri štekote BarkWise aktivovaný.

 

Dosah obojka

Diaľkovým ovládačom idú spustiť nastavené funkcie (ultrazvuk, vibrácie, zvuk) až na vzdialenosť 22 metrov. 

 

Batérie a nabíjaní

Výdrž na jedno nabitie je 12 až 24 hodín.

 

 

Dĺžka obojka

BarkWise má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65cm.

 

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v odstránení nežiadúceho štekania, vytia a kňučania psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
  • v odstránení nežiadúceho štekania psov na ľudí, auta, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
  • v odstránení štekania alebo vytia susedových psov

 
Technické parametre

Rozměr (š/v/h) 7 x 2 x 3 cm
Hmotnost 41 g
Nastavení citlivosti nie
Délka obojku 20 - 65 cm
Druh korekce vibrace + zvuk + ultrazvuk
Vodotěsnost vodotěsný
Napájení nabíjecí
Rozpoznání štěkotu pomocí zvuku
Výdrž v baterií 1 den

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.