BarkWise + diaľkový ovládač

Pretlačovací a súčasne výcvikový obojek s vibračnou a ultrazvukovou korekciou predstavuje humánnu a účinnú alternatívu obojkov s impulzom. Obojok detekuje štekot psa pomocou mikrofónu a zamedzí falošnému spusteniu okolitými hlukmi. Obojok je plne dobíjací a patrí medzi štatisticky najúčinnejšie obojky s minimálnou návratnosťou k reklamácii.

168 € 139 € bez DPH
Skladem 3 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 06. 02. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

BarkWise + diaľkový ovládač

Potrpíte si na bezpečnosť a spoľahlivosť? Riešenie korekcií s impulzmi sa vám prieči? Potom vás poteší správa, že firma GoodLife nie je na trhu žiadnou neoťukanou novinkou a vyvíja obojky s vysokou účinnosťou a minimálnou návratnosťou pre reklamácie. Obojok disponuje tiež nastaviteľnou citlivosťou na štekot a režimom pre výcvik. Funkciu protištekacieho obojku, rovnako ako korekciu vibrácií je možné vypnúť. Psík nosí obojok s miniatúrnym zariadením na krku. Akonáhle pes šteká, obojok zaznamená zvuk (detekuje) pomocou zabudovaného mikrofónu. Ide zároveň o najspoľahlivejšiu metódu rozlíšenia štekotu, pretože obojok reaguje na vibrácie hlasiviek vášho psíka. Žiadny náhodný hluk z okolia teda nemôže obojok aktivovať. Pri detekcii spustí obojok ihneď varovnú vibráciu alebo ultrazuk. Vibrácia je cca rovnakej intenzity ako sa používa pre mobilné telefóny. Pes na popud vibrácie či ultrazvuku spozorní, ale bolestivé pre neho nie sú. Ak chcete mať prehľad, kedy obojok koriguje, aktivujte si ešte funkciu klasického zvukového signálu. Signál potom zaznie pri každej aktivácii korekcií. V závislosti na temperamente psíka potrvá niekoľko dní až pár týždňov, než si pes uvedomí spojitosť medzi nevhodným štekaním a nepríjemným signálom. Obvyklou reakciou psa je samozrejme potlačenie nevhodného štekania. Bark Wise je navyše prvotriednym produktom v tom, že bráni psovi iba v nevhodnom štekaní, ktorého zdrojom býva nuda, snaha upútať pozornosť a pod. Vysoká citlivosť rozlíšenia zvukov reaguje iba na nevhodné štekanie, ale nekoriguje inštinkty psa. V prípade ohrozenia, sebaobrany či stráženia svorky bude pes naďalej reagovať prirodzeným spôsobom – štekaním. Režim a nastavenie obojku vždy signalizuje svetelná kontrolka zariadenia.

 

 

Detekce štěkání

BarkWise Complete detekuje štekanie pomocou zabudovaného mikrofónu. Vďaka vysokej citlivosti rozlíšenie koriguje iba nevhodný štekot napr. na upútanie pozornosti. Zabráni falošnému spusteniu obojku zvuky v okolí a hodí sa aj na korekciu vytia.

 

Typ korekce

BarkWise Complete koriguje nevhodné štekanie vibráciami a ultrazvukom. Korekcia môže byť psovi nepríjemná, nie je však bolestivá. Pre váš jasný prehľad nad spúšťaním korekcie je možné pridať ešte zvukový signál. Korekcia vibrácií i režim proti štekanie je možné vypnúť.

 

Nastavení obojku

Nedisponuje vzrastajúcou intenzitou korekcie. Ide o výcvikovú metódu, ktorú pes pochopí a naučí sa tak, čo sa od neho žiada. Cieľom korekcie nie je intenzívny zásah na okamžité umlčanie psa. Vďaka tomu je metóda veľmi šetrná. Citlivosť na štekot je možné nastaviť v niekoľkých úrovniach. Funkciu vibrácie i protištekacieho obojku je možné vypnúť a využiť iba výcvik.

 

Baterie a nabíjení

Obojok je osadený plne dobíjacou batériou, ktorá zotrvá v prevádzke 24 h v režime standby.

 

Vodotěsnost

BarkWise je vode odolný a hodí sa tak pre využitie vo vnútri aj vonku. Odolá dažďu, snehu, ale nie je určený na plávanie alebo ponorenie.

 

Plemeno 

BarkWise je veľmi šetrné a zároveň účinné riešenie. Preto ich bez obáv využite pre psy od najmenších po tie najväčšie.

 

Délka obojku

Pevný nylonový obojok v štyroch farebných variantoch je nastaviteľný a psovi tak zaručí pohodlie pri nosení. Sedí pre objem krku 15,3 - 61 cm.

 

Váha a rozměry

Rozměry zařízení 7,62 cm x 3,81 cm x 3,5 cm (š,v,h)

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v odstránení nežiadúceho štekania, vytia a kňučania psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
  • v odstránení nežiadúceho štekania psov na ľudí, auta, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
  • v odstránení štekania alebo vytia susedových psov

 
Technické parametre

Rozmer (š/v/h) 7 x 2 x 3 cm
Hmotnost 41 g
Nastavení citlivosti nie
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Druh korekcie vibrace + zvuk + ultrazvuk
Vodotesnosť vodotěsný
Napájanie nabíjecí
Rozpoznanie štekotu Pomocou zvuku
Výdrž v batérii 1 den

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.