Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

BarkWise + diaľkový ovládač

Pretlačovací a súčasne výcvikový obojek s vibračnou a ultrazvukovou korekciou predstavuje humánnu a účinnú alternatívu obojkov s impulzom. Obojok detekuje štekot psa pomocou mikrofónu a zamedzí falošnému spusteniu okolitými hlukmi. Obojok je plne dobíjací a patrí medzi štatisticky najúčinnejšie obojky s minimálnou návratnosťou k reklamácii.

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Viac informácií › Objednávky do 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 24. 4.

169.81 € 140.33 € bez DPH
ks
Kód produktu: P1083
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre
Protištěkací ultrazvukový obojek pro psy BarkWise
BarkWise + diaľkový…
169.81 €

Popis produktu

Potrpíte si na bezpečnosť a spoľahlivosť? Riešenie korekcií s impulzmi sa vám prieči? Potom vás poteší správa, že firma GoodLife nie je na trhu žiadnou neoťukanou novinkou a vyvíja obojky s vysokou účinnosťou a minimálnou návratnosťou pre reklamácie. Obojok disponuje tiež nastaviteľnou citlivosťou na štekot a režimom pre výcvik. Funkciu protištekacieho obojku, rovnako ako korekciu vibrácií je možné vypnúť. Psík nosí obojok s miniatúrnym zariadením na krku. Akonáhle pes šteká, obojok zaznamená zvuk (detekuje) pomocou zabudovaného mikrofónu. Ide zároveň o najspoľahlivejšiu metódu rozlíšenia štekotu, pretože obojok reaguje na vibrácie hlasiviek vášho psíka. Žiadny náhodný hluk z okolia teda nemôže obojok aktivovať. Pri detekcii spustí obojok ihneď varovnú vibráciu alebo ultrazuk. Vibrácia je cca rovnakej intenzity ako sa používa pre mobilné telefóny. Pes na popud vibrácie či ultrazvuku spozorní, ale bolestivé pre neho nie sú. Ak chcete mať prehľad, kedy obojok koriguje, aktivujte si ešte funkciu klasického zvukového signálu. Signál potom zaznie pri každej aktivácii korekcií. V závislosti na temperamente psíka potrvá niekoľko dní až pár týždňov, než si pes uvedomí spojitosť medzi nevhodným štekaním a nepríjemným signálom. Obvyklou reakciou psa je samozrejme potlačenie nevhodného štekania. Bark Wise je navyše prvotriednym produktom v tom, že bráni psovi iba v nevhodnom štekaní, ktorého zdrojom býva nuda, snaha upútať pozornosť a pod. Vysoká citlivosť rozlíšenia zvukov reaguje iba na nevhodné štekanie, ale nekoriguje inštinkty psa. V prípade ohrozenia, sebaobrany či stráženia svorky bude pes naďalej reagovať prirodzeným spôsobom – štekaním. Režim a nastavenie obojku vždy signalizuje svetelná kontrolka zariadenia.

 

 

Detekce štěkání

BarkWise Complete detekuje štekanie pomocou zabudovaného mikrofónu. Vďaka vysokej citlivosti rozlíšenie koriguje iba nevhodný štekot napr. na upútanie pozornosti. Zabráni falošnému spusteniu obojku zvuky v okolí a hodí sa aj na korekciu vytia.

 

Typ korekce

BarkWise Complete koriguje nevhodné štekanie vibráciami a ultrazvukom. Korekcia môže byť psovi nepríjemná, nie je však bolestivá. Pre váš jasný prehľad nad spúšťaním korekcie je možné pridať ešte zvukový signál. Korekcia vibrácií i režim proti štekanie je možné vypnúť.

 

Nastavení obojku

Nedisponuje vzrastajúcou intenzitou korekcie. Ide o výcvikovú metódu, ktorú pes pochopí a naučí sa tak, čo sa od neho žiada. Cieľom korekcie nie je intenzívny zásah na okamžité umlčanie psa. Vďaka tomu je metóda veľmi šetrná. Citlivosť na štekot je možné nastaviť v niekoľkých úrovniach. Funkciu vibrácie i protištekacieho obojku je možné vypnúť a využiť iba výcvik.

 

Baterie a nabíjení

Obojok je osadený plne dobíjacou batériou, ktorá zotrvá v prevádzke 24 h v režime standby.

 

Vodotěsnost

BarkWise je vode odolný a hodí sa tak pre využitie vo vnútri aj vonku. Odolá dažďu, snehu, ale nie je určený na plávanie alebo ponorenie.

 

Plemeno 

BarkWise je veľmi šetrné a zároveň účinné riešenie. Preto ich bez obáv využite pre psy od najmenších po tie najväčšie.

 

Délka obojku

Pevný nylonový obojok v štyroch farebných variantoch je nastaviteľný a psovi tak zaručí pohodlie pri nosení. Sedí pre objem krku 15,3 - 61 cm.

 

Váha a rozměry

Rozměry zařízení 7,62 cm x 3,81 cm x 3,5 cm (š,v,h)

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre malých psov Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa korekcie Ultrazvukové Vibračné Zvukové Podle vodotěsnosti Voděodolné Vodotěsné Podľa značky GoodLife

Zobraziť celý popis

Parametre

Nastavenie citlivosti nie
Rozpoznanie štekotu Pomocí zvuku
Funkce Vibrace, Zvuk, Ultrazvuk
Délka obojku 15,3 - 61 cm
Vodotesnosť Voděodolné
Napájanie USB nabíjení
Výdrž prijímača 24 hodin
Rozmer prijímača 7,62 x 3,81 x 3,5 cm
velikost Pro malé psy, Pro střední psy

Súbory

Súvisiace produkty

Energizer CR 2450

Na cestě 12 kusů, v utorok 30. 4. u vás
4.72 €

Porovnať

Plastový obojek Canifugue 85cm
Varianty (12)

Plastový obojok Num´Axes 2,5 x 65/85 cm

Skladom, v stredu 24. 4. u vás
15.80 €

Porovnať

Patpet B301

Skladom, v stredu 24. 4. u vás
58.98 €

Porovnať

PetSafe batérie CR2032 2ks

Skladom, v stredu 24. 4. u vás
9.86 €

Porovnať

Sprejová náplň AQUA - citronela

Na cestě 1 kusů, v utorok 30. 4. u vás
13.82 €

Porovnať

Patpet 258V

Skladom, v stredu 24. 4. u vás
43.15 €

Porovnať

Elektrody pro obojky PET854 a PET855

Skladom, v stredu 24. 4. u vás
5.11 €

Porovnať

Energizer CR2430 2ks

Skladom, v stredu 24. 4. u vás
5.51 €

Porovnať