Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

E-Collar BP 504

Výnimočný protištekací obojok renomovaného výrobcu z USA E-collar Technologies s počítadlom šteknutia. Veľmi kvalitné prevedenie ponoriteľného obojku a pokročilá technológia zaručuje 100% efekt a spoľahlivosť v každom prostredí. Na väčšinu psov zaberá už po 15tich minútach používania.

Viac informácií ›

Skladom 3 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 31. 3.

207 € 171 € bez DPH
ks
Kód produktu: P12378
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
E-Collar BP 504
207 €

Popis produktu

Výnimočný protištekací obojok renomovaného výrobcu z USA E-collar Technologies. Veľmi kvalitné prevedenie a pokročilá technológia zaručuje 100% efekt a spoľahlivosť v každom prostredí. Ponúka unikátnu funkciu - počítadlo šteknutí. Je vyrábaný zo špeciálneho plastu, ktorý je antibakteriálny. BP 504 je schopný vydržať veľmi silné nárazy, až 5 000 G. Je tiež plne vodotesný a ponoriteľný. Plné nabitie trvá 2 hodiny a výdrž na jedno nabitie je zhruba 14 dní. Na väčšinu psov zaberá už po 15 minútach používania.

 

 

 

Detekcia štekania

Protištekací obojok E-collar BP 504 disponuje veľmi prepracovanou technológiou pre detekciu štekania a vylepšeným senzorom, ktorý viditeľne vystupuje z konštrukcie a prilieha ku krku psa. Senzor je izolovaný od konštrukcie a nehrozí teda spustenie ani v prípade, že sa pes obojkom o niečo otrie alebo doň škriabe pazúrmi.

 

Typ korekcie 

E-collar BP 504 využíva ako korekciu štekotu elektrostatický impulz, ktorý je možné buď úplne vypnúť a ponechať upozornenie v podobe pípania, nastaviť napevno v 8 úrovniach alebo nechať nastavenie sily impulzu na samotnom zariadení. BP 504 spozná, aká sila impulzu vedie k zastaveniu štekania. Impulzu vždy predchádza varovanie v podobe pípnutia. Varovné pípnutie je možné deaktivovať.

 


Nastavenie obojka

Protištekací obojok E-collar disponuje 8 úrovňami elektrostatického impulzu: iba pípnutie, iba impulz alebo automatické nastavenie sily impulzu, ktoré je veľmi efektívne a šetrné voči psovi.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok proti štekanie BP 504 je vybavený lítiovým akumulátorom, ktorý sa nabije za 2 hodiny a vydrží 2-7 dní v závislosti od využitia.

 

Vodotesnosť 

BP 504 je plne vodotesný a ponoriteľný. 

 

 

Plemeno 

E-collar BP 504 je určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg. Vzhľadom k väčším rozmerom je ale ideálny pre psy nad 10 kg.

 

 

Dĺžka obojka

Obojok proti štekaniu BP 504 má veľmi kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 do 78 cm. Obojok je ľahko vymeniteľný za kratší alebo dlhší. 

 

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Protištekacie obojky Výcvik Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre malých psov Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa značky E-collar Podľa korekcie Elektronické Vibračné Podle vodotěsnosti Voděodolné Vodotěsné Ponořitelné Obojky proti vytiu Pro největší psy

Zobraziť celý popis

Parametre

Plemeno střední, velké, největší
Funkcia impuls
Napájanie nabíjecí
Vodotesnosť ponořitelný
velikost Pro velké psy, Pro střední psy

Súbory

4557-uzivatelsky-manual-e-collar-bp-504.pdf

Súvisiace produkty

Dogtra iQ No Bark
Varianty (1)
Černá

Dogtra iQ No Bark

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
148 €

Porovnať

Dogtra YS600

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
207 €

Porovnať

Batéria lítiová CR2 3V

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
4 €

Porovnať

Canicalm First

Na cestě 1 kusů, vo štvrtok 6. 4. u vás
68 €

Porovnať

PetSafe protištekacia búdka

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
80 €

Porovnať

Naposledy navštívené

E-Collar BP 504

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
207 €

Porovnať