Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Patpet B301

Protistěkací obojok Patpet B301 s jednoduchým ovládaním využíva na korekciu štekanie zvuk a vibrácie, ktoré je možné použiť pre stredné a veľké plemená psov od 15 kg. Citlivosť na štekanie je možné nastaviť v dvoch úrovniach, takže si sami určíte, aká intenzita štekotu presahuje hranicu vašej tolerancie. Zariadenie funguje na batérie a ponúka dva tréningové režimy.

Viac informácií ›

Skladom 9 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 3. 4.

64 € 52 € bez DPH
ks
Kód produktu: P52079
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Protistěkací obojok Patpet B301 je vhodný pre všetky plemená psov od 15 kg. Obojok zamedzuje štekanie pomocou korekcie zvuku a vibrácie, ktoré sú ovládané mikroprocesorom, rozlišujúcim psie štekanie od okolitých zvukov. Obojok ponúka 2 tréningové režimy - automatický a fixný. Produkt je nastavený tak, aby sa spustil po 2 šteknutiach počas 10 s, preto nebude spustený iba jedným šteknutím. Pri prvom zaštekaní zaznie iba krátky výstražný tón, ďalších 5 je postupne narastajúci zvukový signál a vibrácie. Pokiaľ prestane pes štekať na 30 sekúnd, korekcia sa opakuje. V závislosti na hlasitosti štekotu, pomocou tlačidiel jednoducho nastavíte vhodnú citlivosť pre Vášho psa. Vodeodolný protištekací obojok funguje na batérie a vydrží 3 až 6 mesiacov.

 

 

Detekce štěkání

Patpet B301 využíva na detekciu štekanie zvuk. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou špeciálneho zabudovaného mikrofónu v obojku. Pokiaľ teda psík začne štekať alebo vyť, mikrofón to zaznamená a obojok sa spustí. Vďaka detekcii pomocou zvuku je tak ideálny aj proti vytiu.

 

Typ korekce 

Patpet B301 má ako korekciu zvuk (1-6 úrovní) a vibrácie (2-6 úrovní). 1. 3s zvuk, 2. 3s zvuk + 3s vibrácie, 3. 3s zvuk + 6s vibrácie, 4. 5s zvuk + 6s vibrácie, 5. 6s zvuk + 12s vibrácie, 6. 8s zvuk + 15s vibrácie.

 


Nastavení obojku

Obojok ponúka dva tréningové režimy, automatický a fixný. Režim automatického nastavenia pomáha psovi postupne naprávať zlé návyky. Fixný režim je možné nastaviť od úrovne 3 až 6.

 

 

Baterie a nabíjení

Protistěkací obojok B301 využíva pre napájanie vymeniteľnú lítiovú 6V batériu s označením 4LR44. Výdrž obojku v prevádzke sa pohybuje rádovo 3 až 6 mesiacov.

 

 

Vodotěsnost 

Protistěkací obojok B301 je iba vodeodolný s označením IPX3. Vďaka tomu, že má iba základnú ochranu proti vode odporúčame tento obojok skôr na použitie v domácnosti.

 

Plemeno 

Obojok je svojou veľkosťou vhodný pre stredné a veľké psy, je možné upraviť podľa plemena psa citlivosť na štekot: nízka citlivosť a vysoká citlivosť.

 

 

Délka obojku

Patpet B301 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Šírka obojku je 2 cm a nastaviteľný od 20 - 55 cm.

 


Váha a rozměry

Protistěkací obojok B301 veľmi má ľahký a ergonomicky tvarovaný prijímač. Má šírku 4 cm, výšku 7 cm, hĺbku 2 cm a jeho váha je 40 gramov (bez batérie).

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa značky Patpet Podľa korekcie Zvukové Vibračné

Zobraziť celý popis

Parametre

Plemeno střední, velké, největší
Funkcia zvuk, vibrace
Napájanie na baterie
Druh korekcie vibrace + zvuk
Vodotesnosť voděodolný
Napájanie na baterie
Rozpoznanie štekotu Pomocou zvuku
Výdrž v batérii 3 - 6 měsíců
Rozpoznanie štekotu zvuk
Rozmer (š/v/h) 4 x 8 x 3 cm
Hmotnost 40 g
Nastavení citlivosti áno
velikost Pro velké psy, Pro střední psy, Pro největší psy
Funkcia vibrace + zvuk
Batérie v prijímači baterie CR2
Displej LCD podsvícený

Súbory

ManualSK.pdf

Doporučené príslušenstvo

Súvisiace produkty

Iki Pulse

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
114 €

Porovnať

Dogtrace d-mute small light

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
55 €

Porovnať

Energizer CR2430 2ks

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
6 €

Porovnať

Tesnenie pod viečko d-mute small

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
3 €

Porovnať

PetSafe ultrazvukový obojok

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
47 €

Porovnať

Patpet B68

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
47 €

Porovnať

Reedog No Bark Premium

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
85 €

Porovnať

Testovacia výbojka

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
3 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Patpet B301

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
64 €

Porovnať