Patpet B600

Patpet B600 je malý, ľahký a účinný protištěkací obojok. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 60 kg. Patpet B600 detekuje štekanie pomocou zvuku, disponuje veľkou výdržou batérií a ponúka funkciu zvuku, vibrácie a impulzu. Zariadenie je nabíjateľná pomocou USB kábla.

63 € 52 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 07. 02. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Patpet B600

Protištěkací obojok Patpet B600 je vhodný pre všetky plemená od 5 do 60 kg. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou špeciálneho zabudovaného mikrofónu. Vďaka detekcii pomocou zvuku je tak ideálny aj proti vytie. Obojok je nabíjací, vodotesný a disponuje korekciou zvuku, vibrácie a impulzu.

 

Detekce štěkání

Patpet B600 využíva pre detekciu štekanie zvuk. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou špeciálneho zabudovaného mikrofónu v obojku. Ak teda psík začne štekať alebo vyť, mikrofón to zaznamená a obojok sa spustí. Vďaka detekcii pomocou zvuku je tak ideálny aj proti vytie.

 

Typ korekce 

Patpet B600 má ako korekciu zvuk, vibráciu a impulz v 6-tich úrovniach. Pri prvom zaštekanie obojok varuje psa pomocou krátkeho zvukového tónu súčasne s vibrácií.

 


Nastavení obojku

Intenzita vibrácií, zvuku a impulzu je k dispozícii v šiestich nastaviteľných úrovniach. Zo šiestich stupňov sily vibrácií a zvuku ľahko vyberiete tú optimálnu pre psíka. Obojok je vhodný pre psy malé, stredné i veľké. Všetky funkcie ovládate veľmi jednoducho stlačením pomocou dvoch tlačidiel a vaše nastavenia uvidíte na miniatúrnom displeji.

 

Baterie a nabíjení

Patpet B600 sa môže chváliť dlhou výdržou batérie. Dobíjací akumulátor s kapacitou 500 mAh, vydrží v prevádzke až 14 dní po 2 hodinách rýchleho nabíjania. Predovšetkým záleží na tom ako často sa obojok spúšťa.

 

Vodotěsnost 

Patpet B600 je vodeodolný s označením IPX6. Vďaka tomu je vhodný ako pre domáce, tak i vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa i snehu. Nie je vhodný na ponor.

 

Plemeno 

Patpet B600 odporúčame pre všetkých psov s váhou od 5 do 60kg.

 

 

Délka obojku

Patpet B600 má veľmi pevný čierno-zelený a kvalitné obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 5 až do 70 cm.

 


Váha a rozměry

Patpet B600 má veľmi malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný obojok, ktorý má šírku 3 cm, výšku 6,5 cm, hĺbku 3 cm a jeho váha je iba 42 gramov.

 
Technické parametre

Rozmer (š/v/h) 3 x 6,5 x 3 cm
Hmotnost 42 g
Sila impulzu 6
Síla zvuku 6
Dĺžka obojku 50 - 70 cm
Druh korekcie impuls + vibrace + zvuk
Vodotesnosť voděodolný
Napájanie nabíjecí
Rozpoznanie štekotu Pomocou zvuku
Napájanie nabíjací
Funkcia impuls + vibrace + zvuk
Vodotesnosť vodeodolný

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.