Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Patpet DB60

Patpet DB60 je spoľahlivý a účinný protištekací obojok miniatúrnych rozmerov a špeciálnych krátkych a dlhých kontaktných bodov pre malé a stredné plemená psov od 5 kg. Obojok využíva na odbúravanie štekania a vytie vzrastajúcu korekciu zvuku a impulzu v 5 úrovniach. Nastaviteľná citlivosť, vodeodolný materiál, dlhá výdrž batérie a múdra technológia rozlišujúca psí štekot od okolitých hlukov.

 

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Objednávky do 25. 9. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 27. 9.

41 € 33 € bez DPH
ks
Kód produktu: P53250
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre
Patpet DB60
41 €

Popis produktu

Protistěkací obojok Patpet DB60 je vďaka svojim malým rozmerom a upraveným kontaktným bodom vhodný pre najmenšie a malé plemená psov. Obojok využíva zabudovaný mikroprocesor na jednoznačné rozlíšenie štekotu psíka od okolitých zvukov, bez rizika nechceného spustenia iným psom či zvukom. Obojok umožňuje nastaviť citlivosť na štekanie v 5 úrovniach, takže si sami určíte, aká intenzita štekotu presahuje hranicu vašej tolerancie. Pri prvom zaštekaní zaznie iba výstražný tón, pokiaľ váš pes pokračuje v štekaní aj vo zvyšných štyroch prípadoch, po každom štekaní sa použije intenzívnejší zvuk a impulz, kým váš maznáčik neprestane štekať po dobu tridsiatich sekúnd, a potom sa obojok proti štekanie automaticky vráti na prvý. úroveň. Pokiaľ nepretržitá stimulácia dosiahne 5 úrovní, obojok prestane na 30 sekúnd fungovať, aby chránil vášho psa. Obojok je vodotesný a nabíjací pomocou priloženého USB kábla, pri plnom nabití vydrží v prevádzke až 7 dní.

 

 

Detekce štěkání 

Patpet DB60 disponuje nastavitelnou citlivostí na štěkot v pěti úrovních. Nastavíte-li vysokou citlivost na štěkání, bude obojek korigovat pejska již při tichém štěkání. Určíte si tedy sami, jaká hlasitost štěkání je už přesmíru. Díky nastavení citlivosti na štěkání bude obojek kompatibilní pro většinu psích plemen a temperamentů. Citlivost na štěkot umožňuje také korekci vytí pejska.

 

Typ korekce  

Obojek proti štěkání Patpet DB60 disponuje vzrůstající intenzitou zvuku a impulsu v pěti úrovních.

 

1. pouze zvuková korekce

2. zvuk + nízká úroveň korekčního impulsu

3. zvuk + střední úroveň korekčního impulsu

4. zvuk + vysoká úroveň korekčního impulsu

5. zvuk + korekční impuls 

 

 Baterie a nabíjení

Obojek je vybaven dobíjecím akumulátor a při plném dobití setrvá zařízení ve svých funkcích po dobu 7 - 10 dnů. 

 

 

 Vodotěsnost

Výcvikový obojek psů Patpet DB60 je pouze voděodolný s označením ochrany IPX5Lze jej používat pouze ve slabém dešti, dlouhodobější pobyt ve vodě a potápění ovšem není možné. Obojek je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě. 

 

Plemeno 

Obojek zajistí komfort nejmenším, malým a středním plemenům, díky svým velmi malým rozměrům. Všechny nastavitelné funkce jako citlivost detekce a vzrůstající korekce nabízí možnost použití pro různé typy psů. 

 

Délka obojku 

Součástí balení je také pevný nylonový obojek, který je nastavitelný a pohodlný. Nastavitelný řemínek pro obvod krku od 25 do 40 cm. Jednotka se na obojek snadno navléká a obojek disponuje již optimální šířkou pro hladký průvlek jednotky.

 

Váha a rozměry

Obojek proti štěkání disponuje velmi malými rozměry: 2,5 cm x 4 cm x 3 cm (šířka, výška, hloubka) a ergonomickým tvarem. Pejskům tak velmi usnadní nošení a snáze si na něj zvyknou. Nízká váha pouhých 30 g (jednotka + obojek + akumulátor) zabezpečí komfort i menším plemenům psů.

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre najmenších Pre malých psov Pre stredné psy Podľa korekcie Zvukové Elektronické Podle vodotěsnosti Voděodolné Podľa značky Patpet

Zobraziť celý popis

Parametre

Nastavenie citlivosti áno
Rozpoznanie štekotu Pomocí zvuku
Funkce Impuls, Zvuk
Úroveň zvuku 5 úrovní
Úroveň impulsu 5 úrovní
Délka obojku 25 - 40 cm
Vodotesnosť Voděodolné
Napájanie USB nabíjení
Výdrž prijímača 7 - 10 dní
Hmotnosť prijímača 30 g
Rozmer prijímača 2,5 x 4 x 3 cm cm
velikost Pro malé psy, Pro střední psy, Pro nejmenší psy

Súbory

Súvisiace produkty

Reedog S1

Skladom, v stredu 27. 9. u vás
61 €

Porovnať

PetSafe batérie CR2032 2ks

Skladom, v stredu 27. 9. u vás
8 €

Porovnať

Canicalm Smart

Skladom, v stredu 27. 9. u vás
135 €

Porovnať

Vysílačka Dogtra iQ Cliq
Varianty (2)
15 mm 9 mm

Elektrody Iki Pulse

Skladom, v stredu 27. 9. u vás
9 €

Porovnať

Magnetický kľúč Num´Axes

Skladom, v stredu 27. 9. u vás
8 €

Porovnať

Patpet B601

Skladom, v stredu 27. 9. u vás
70 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Patpet DB60

Skladom, v stredu 27. 9. u vás
41 €

Porovnať