Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Reedog Q20

Protistěkací obojok Patpet Q20 s jednoduchým ovládaním využíva na korekciu štekanie zvuk, vibrácie a impulz, ktoré je možné použiť pre stredné a veľké plemená psov od 15 kg. Citlivosť na štekanie je možné nastaviť v piatich úrovniach, takže si sami určíte, aká intenzita štekotu presahuje hranicu vašej tolerancie. Zariadenie je dobíjacie a ponúka dva tréningové režimy.

 

 

 

Viac informácií ›

Na cestě 94 kusů Viac informácií › Objednávky do 02:00, predpokladané dodanie: u vás v utorok 30. 4.
43.15 € 35.66 € bez DPH
ks
Kód produktu: P53114
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre
Reedog Q20
Reedog Q20
43.15 €

Popis produktu

Protistěkací obojok Patpet Q20 je vhodný pre všetky plemená psov od 15 kg. Obojok disponuje vylepšenou technológiou detekcie štekania - inteligentný a vylepšený mikroprocesor detekuje štekanie vášho psa a pracuje presnejšie a rýchlejšie. Spoľahlivý obojok Obojok ponúka 2 tréningové režimy s funkciou zvuku, vibrácie a impulzu. V závislosti na hlasitosti štekotu, pomocou tlačidiel jednoducho nastavíte vhodnú citlivosť pre Vášho psa. Vodeodolný protištekací obojok je dobíjací pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia, pri plnom nabití vydrží v prevádzke až 10 dní.

 

 

Detekce štěkání 

Protistěkací obojok Reedog Q20 disponuje nastaviteľnou citlivosťou na štekot v piatich úrovniach. Ak nastavíte vysokú citlivosť na štekanie, bude obojok korigovať psíka už pri tichom štekaní. Určíte si teda sami, aká hlasitosť štekania je už cez mieru. Štekanie rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku, ktorý zabraňuje spusteniu zariadenia štekaním alebo hlukom iných psov.

 

Typ korekce  

Obojok proti štekanie Reedog Q20 ponúka 2 tréningové režimy so vzrastajúcou silou korekcie vibracie + zvuk, alebo vibrácie + zvuk + impulz v 6 úrovniach. Škála citlivosti a voliteľnej korekcie ponúka vhodné optimálne nastavenie pre veľkých, stredných aj malých psíkov.

 

 Baterie a nabíjení

Reedog Reedog Q20 sa môže chváliť dlhou výdržou batérie. Dobíjací akumulátor vydrží v prevádzke pri plnom dobití až 10 dní. Predovšetkým záleží na tom, ako často sa obojok spúšťa.

 

 Vodotěsnost

Protistěkací obojok Reedog Q20 je vodeodolný a je tak vhodný ako pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať za mierneho dažďa aj snehu. Obojok nie je určený na plávanie.

 

Plemeno 

Univerzálny obojok je vhodný pre všetky plemená a veľkosti psov. Bez problémov zaistí komfort malým, stredným aj väčším plemenám, pretože poskytuje korekčný variant pre väčšinu psích temperamentov od 15 do 90 kg.

 

Délka obojku 

Súčasťou balenia je aj pevný nylonový obojok s reflexným pásikom, ktorý je nastaviteľný a pohodlný, psíkovi nebude jeho nosenie nepríjemné. Obojok si ľahko nastavíte podľa potreby pre obvod krku 20 až 66 cm.

 

Váha a rozměry

Obojok proti štekanie disponuje rozmermi: 3,5 cm x 6 cm x 3 cm (šírka, výška, hĺbka) a ergonomickým tvarom. Psíkom tak veľmi uľahčí nosenie a ľahšie si naň zvyknú. Obojok váži iba 52 g.

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre stredné psy Pre veľké psy Pro největší psy Podľa korekcie Elektronické Vibračné Zvukové Podle vodotěsnosti Voděodolné Podľa značky

Zobraziť celý popis

Parametre

Nastavenie citlivosti áno
Rozpoznanie štekotu Pomocí zvuku
Funkce Impuls, Vibrace, Zvuk
Úroveň zvuku 7 úrovní
Úroveň vibrace 7 úrovní
Úroveň impulsu 7 úrovní
Délka obojku 20 - 66 cm
Vodotesnosť Voděodolné
Napájanie USB nabíjení
Výdrž prijímača 10 dní
Hmotnosť prijímača 52 g
Rozmer prijímača 3,5 x 6 x 3 cm
velikost Pro velké psy, Pro střední psy, Pro největší psy
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody

Súbory

Súvisiace produkty

Energizer C/LR14 2ks

Skladom, v stredu 24. 4. u vás
3.92 €

Porovnať

PetSafe protištekacia búdka

Skladom, v stredu 24. 4. u vás
74.81 €

Porovnať

Tesnenie pod viečko d-mute small

Skladom, v stredu 24. 4. u vás
2.34 €

Porovnať

Patpet B300

Skladom, v stredu 24. 4. u vás
66.90 €

Porovnať

Elektrody pro obojky PET854 a PET855

Skladom, v stredu 24. 4. u vás
5.11 €

Porovnať

Novinka

Patpet protištěkací obojek B78

Skladom, v stredu 24. 4. u vás
74.81 €

Porovnať

Novinka

Patpet U01

Skladom, v stredu 24. 4. u vás
58.98 €

Porovnať

Dogtrace d-mute light

Skladom, v stredu 24. 4. u vás
66.90 €

Porovnať