Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Reedog TC-005

Reedog TC-005 je užitočným nástrojom pre obmedzenie nadmerného štekania a vytia stredných a veľkých psov od 10 kg. Obojok rozpoznáva štekanie prostredníctvom zabudovaného mikrofónu, disponuje vzrastajúcou funkciou zvuku, vibrácie a impulzu a nastaviteľnou citlivosťou v 5 úrovniach. Obojok je dobíjací s dlhou výdržou batérie a plne vodotesný.

 

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Objednávky do 2. 10. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 4. 10.

41 € 34 € bez DPH
ks
Kód produktu: P53090
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre
Reedog TC-005
Reedog TC-005
41 €

Popis produktu

Reedog TC-005 ponúka prelomovú technológiu a inovatívne vylepšením obojku proti štekotu, ktorý bol vyvinutý špeciálnym tímom kynológov a štekanie, alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu. Obojok má 5 úrovní nastaviteľnej citlivosti a 3 tréningové režimy - zvuk, vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý účinne zastaví štekanie psov všetkých plemien od 10 kg. Pokiaľ pes nepretržite šteká, obojok sa spustí a korekcia bude po 30s postupne zosilnená. Po jednom kompletnom cykle si obojok vynúti 1 minútovú pauzu na ochranu zvieraťa a potom sa spustí znova. Protistěkací obojok má ponoriteľný materiál, ktorý umožňuje bezpečné použitie obojku vnútri aj vonku za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Akumulátor obojku je dobíjací pomocou USB kábla a plné nabitie obojku vydrží až 12 dní bežného používania.

 

Nastavení obojku 

Obojok má 3 tréningové režimy - zvuk, vibrácie elektrostatický impulz, ktoré sa s postupným štekotom psa striedavo navyšujú. Reedog TC-005 disponuje tiež detekciou citlivosti na štekot v 5 úrovniach a hodí sa tak aj na korekciu vytia. Zelené protiimpulzové nástavce v balení zabránia korekcii elektrostatického impulzu.

1. Vibrace + zvuk
2. Slabá vibrace + slabý impuls + zvuk
3. Silná vibrace + zvuk
4. Silná vibrace + střední impuls + zvuk
5. Silná vibrace + silný impuls + zvuk

 

 Baterie a nabíjení

Reedog TC-005 sa môže chváliť dlhou výdržou batérie. Dobíjací akumulátor s kapacitou 300 mAh vydrží v prevádzke pri plnom dobití 10 až 12 dní. Predovšetkým záleží na tom, ako často sa obojok spúšťa.

 

 Vodotěsnost

Reedog TC-005 je dodávaný s plnevodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra (max po dobu 30 minút) s označením IP67. Je tak vhodný ako pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa aj snehu a psík sa s ním môže ponoriť do vody.

 

Plemeno 

Univerzálny obojok je vhodný pre všetky plemená a veľkosti psov. Bez problémov zaistí komfort malým, stredným aj väčším plemenám, pretože poskytuje korekčný variant pre väčšinu psích temperamentov od 10 do 50 kg.

 

Délka obojku 

Súčasťou balenia je aj pevný nylonový obojok, ktorý je nastaviteľný a pohodlný. Psíkovi nebude jeho nosenie nepríjemné. Obojok si ľahko nastavíte podľa potreby pre obvod krku 25 až 62 cm. Obojok je možné použiť aj vlastné.

 

Váha a rozměry

Obojok proti štekanie disponuje malými rozmermi: 3,8 cm x 7,2 cm x 3,7 cm (šírka, výška, hĺbka) a ergonomickým tvarom. Psíkom tak veľmi uľahčí nosenie a ľahšie si naň zvyknú. Obojok váži iba 86 g.

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre malých psov Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa korekcie Elektronické Vibračné Zvukové Podle vodotěsnosti Vodotěsné Podľa značky Reedog

Zobraziť celý popis

Parametre

Nastavenie citlivosti áno
Rozpoznanie štekotu Pomocí zvuku
Funkce Impuls, Vibrace, Zvuk
Úroveň zvuku 5 úrovní
Úroveň vibrace 5 úrovní
Úroveň impulsu 3 úrovně
Délka obojku 25 - 62 cm
Vodotesnosť Ponořitelný
Napájanie USB nabíjení
Napájanie prijímača USB nabíjení
Výdrž prijímača 10 - 12 dní
Hmotnosť prijímača 86 g
Rozmer prijímača 3,8 x 7,2 x 3,7 cm
velikost Pro střední psy, Pro velké psy, Pro největší psy
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody

Súbory

Súvisiace produkty

Batérie Energizer LR20 D 2ks

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
7 €

Porovnať

Testovacia výbojka

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
3 €

Porovnať

Batérie Energizer AAA 4ks

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
5 €

Porovnať

E-Collar BP 504

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
201 €

Porovnať

SportDog NoBark SBC-R-E

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
181 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Reedog TC-005

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
41 €

Porovnať