Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

SportDog NoBark SBC-8-E

SportDog NoBark SBC-8 je protištěkací obojok vhodný pro Všetky plemená psov s váhou od 3,6 kg. Jedná sa o Vynikajúce ZARIADENIE s dvojitou detekciou štekaním (pomocou zvuku a vibrácií hlasiviek), 8mi Úrovne stimulácie a kompletne vodotesnými a ponořitelným prijímačom až do 7,5 metrov.

Viac informácií ›

Skladom 3 ks Objednávky do 2. 10. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 4. 10.

103 € 85 € bez DPH
ks
Kód produktu: P47984
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre
SportDog NoBark SBC-8-E
SportDog NoBark SBC…
103 €

Popis produktu

Obojok proti štekaniu SportDog NoBark SBC-8 - je špeciálny protištěkací obojok určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg, ale odporúčame ho najmä pre tvrdohlavé psy s váhou od približne 8kg (kvôli veľkosti obojku). Protištěkací obojok SportDog nobrake SBC-8 využíva duálny detekciu štekanie Perfect Bark ™, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón. Obojok sa aktivuje a vydá korekciu iba v prípade, ak zachytí vibrácie z hlasiviek psa i zvuk štekanie / vytie zároveň.

SportDog NoBark SBC-8 disponuje 18 úrovňami impulzu, ktoré používa na zamedzenie štekanie alebo vytie. Pokiaľ pes zašteká, obojok vydá prvý statický signál na najnižšej úrovni. Ak pes opätovne zašteká do 30-tich sekúnd, obojok vyšle ďalší statický signál, teraz však na vyššej úrovni. Intenzita signálov sa stupňuje, pokiaľ pes neprestáva štekať od úrovne 0 po 8. SportDog NoBark SBC-8 je nabíjacia a kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 7,5 metrov, vďaka technológii Drytek ™.

Silent Partner ™ technológia - Ide o duálny detekciu, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón na elimináciu falošných spúšťacích signálov. Táto exkluzívna technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu iba v prípade, ak zachytí vibrácie z hlasiviek psa i zvuk pri štekanie / vytie.


SportDog NoBark SBC-8 využíva technológiu PerfectBark ™ - jedná sa o duálny detekciu, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón pre odstránenie falošných spúšťacích signálov. Táto exkluzívna technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu iba v prípade, ak zachytí vibrácie z hlasiviek psa i zvuk pri štekanie / vytie.

 

Typ korekce 

Obojok SportDog NoBark SBC-8 využíva ako korekciu na odstránenie štekotu a vytie elektrostatický impulz v 8mi úrovniach. Jednoducho si obojok nastavíte na mieru pre vášho psa a vaše potreby.


Nastavení obojku

Pokiaľ pes zašteká, obojok vydá prvý statický signál na najnižšej úrovni. Ak pes opätovne zašteká do 30-tich sekúnd, obojok vyšle ďalší statický signál, teraz však na vyššej úrovni.

 

Baterie a nabíjení

Obojok SportDog NoBark SBC-8 využíva pre napájanie špeciálne 6V vymeniteľné batérie s označením 4LR44. Výdrž obojku v prevádzke sa pohybuje rádovo okolo 7-9 dní. Predovšetkým záleží na tom ako často sa obojok spouští.2 ks batérie Energizer 4LR44 zakúpite v našom e-shope za 149, -.

 

Vodotěsnost 

SportDog nobrake SBC-8 disponuje technológiou DryTek ™ - vďaka tomu je kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 7,5 metrov. Je vhodný ako pre domáce, tak i vonkajšie použitie. Vydrží dážď i sneh a psík sa s ním môže aj potápať.

 

Plemeno 

SportDog NoBark SBC-8 je určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg, ale odporúčame ho najmä pre tvrdohlavé psy s váhou od približne 8kg (kvôli veľkosti obojku).

 

Délka obojku

SportDog NoBark 18 Deluxe má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 12.7 cm - 55.9 cm.

 

Váha a rozměry

SportDog NoBark SBC-8 má ergonomicky tvarovaný obojok so šírkou 6,4 cm, výškou 5,9 cm, hĺbkou 3,1 cm a jeho váha je len 31 gramov.

 

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Podľa značky SportDog Podľa korekcie Elektronické Podle vodotěsnosti Ponořitelné Pre stredné psy Pre malých psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Rozpoznanie štekotu zvuk + vibrace hlasivek
Funkce Impuls
Úroveň impulsu 8 úrovní
Délka obojku 12.7 - 55.9 cm
Vodotesnosť Ponořitelný
Napájanie Baterie
Batérie v prijímači 6V 4LR44
Výdrž prijímača 7 - 9 dní
Hmotnosť prijímača 31 g
Rozmer prijímača 6,4 x 5,9 x 3,1 cm
velikost Pro malé psy, Pro střední psy

Súbory

Súvisiace produkty

Reedog S1

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
62 €

Porovnať

Canicalm Excel

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
90 €

Porovnať

Testovacia výbojka

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
3 €

Porovnať

Energizer CR2450 2ks

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
6 €

Porovnať

Patpet B490

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
66 €

Porovnať

Naposledy navštívené

SportDog NoBark SBC-8-E

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
103 €

Porovnať