Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

SportDog NoBark SBC-8-E

SportDog NoBark SBC-8 je protištěkací obojok vhodný pro Všetky plemená psov s váhou od 3,6 kg. Jedná sa o Vynikajúce ZARIADENIE s dvojitou detekciou štekaním (pomocou zvuku a vibrácií hlasiviek), 8mi Úrovne stimulácie a kompletne vodotesnými a ponořitelným prijímačom až do 7,5 metrov.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Objednávky do 2. 6. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v utorok 6. 6.

106 € 87 € bez DPH
ks
Kód produktu: P47984
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
SportDog NoBark SBC-8-E
SportDog NoBark SBC…
106 €

Popis produktu

Obojok proti štekaniu SportDog NoBark SBC-8 - je špeciálny protištěkací obojok určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg, ale odporúčame ho najmä pre tvrdohlavé psy s váhou od približne 8kg (kvôli veľkosti obojku). Protištěkací obojok SportDog nobrake SBC-8 využíva duálny detekciu štekanie Perfect Bark ™, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón. Obojok sa aktivuje a vydá korekciu iba v prípade, ak zachytí vibrácie z hlasiviek psa i zvuk štekanie / vytie zároveň.

SportDog NoBark SBC-8 disponuje 18 úrovňami impulzu, ktoré používa na zamedzenie štekanie alebo vytie. Pokiaľ pes zašteká, obojok vydá prvý statický signál na najnižšej úrovni. Ak pes opätovne zašteká do 30-tich sekúnd, obojok vyšle ďalší statický signál, teraz však na vyššej úrovni. Intenzita signálov sa stupňuje, pokiaľ pes neprestáva štekať od úrovne 0 po 8. SportDog NoBark SBC-8 je nabíjacia a kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 7,5 metrov, vďaka technológii Drytek ™.

Silent Partner ™ technológia - Ide o duálny detekciu, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón na elimináciu falošných spúšťacích signálov. Táto exkluzívna technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu iba v prípade, ak zachytí vibrácie z hlasiviek psa i zvuk pri štekanie / vytie.


SportDog NoBark SBC-8 využíva technológiu PerfectBark ™ - jedná sa o duálny detekciu, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón pre odstránenie falošných spúšťacích signálov. Táto exkluzívna technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu iba v prípade, ak zachytí vibrácie z hlasiviek psa i zvuk pri štekanie / vytie.

 

Typ korekce 

Obojok SportDog NoBark SBC-8 využíva ako korekciu na odstránenie štekotu a vytie elektrostatický impulz v 8mi úrovniach. Jednoducho si obojok nastavíte na mieru pre vášho psa a vaše potreby.


Nastavení obojku

Pokiaľ pes zašteká, obojok vydá prvý statický signál na najnižšej úrovni. Ak pes opätovne zašteká do 30-tich sekúnd, obojok vyšle ďalší statický signál, teraz však na vyššej úrovni.

 

Baterie a nabíjení

Obojok SportDog NoBark SBC-8 využíva pre napájanie špeciálne 6V vymeniteľné batérie s označením 4LR44. Výdrž obojku v prevádzke sa pohybuje rádovo okolo 7-9 dní. Predovšetkým záleží na tom ako často sa obojok spouští.2 ks batérie Energizer 4LR44 zakúpite v našom e-shope za 149, -.

 

Vodotěsnost 

SportDog nobrake SBC-8 disponuje technológiou DryTek ™ - vďaka tomu je kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 7,5 metrov. Je vhodný ako pre domáce, tak i vonkajšie použitie. Vydrží dážď i sneh a psík sa s ním môže aj potápať.

 

Plemeno 

SportDog NoBark SBC-8 je určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg, ale odporúčame ho najmä pre tvrdohlavé psy s váhou od približne 8kg (kvôli veľkosti obojku).

 

Délka obojku

SportDog NoBark 18 Deluxe má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 12.7 cm - 55.9 cm.

 

Váha a rozměry

SportDog NoBark SBC-8 má ergonomicky tvarovaný obojok so šírkou 6,4 cm, výškou 5,9 cm, hĺbkou 3,1 cm a jeho váha je len 31 gramov.

 

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Podľa značky SportDog Podľa korekcie Elektronické Podle vodotěsnosti Ponořitelné Pre stredné psy Pre malých psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Plemeno malé, střední
Funkcia impuls
Napájanie na baterie
Vodotesnosť ponořitelný
Druh korekcie impuls
Vodotesnosť ponořitelný
Napájanie na baterie
Rozpoznanie štekotu Vibrácie hlasiviek + zvuk
Výdrž v batérii 5 - 10 dní
Rozpoznanie štekotu zvuk + vibrace hlasivek
Hmotnost 31
Síla impulzu 8
Dĺžka obojku 12.7 - 55.9 cm
Baterie 4LR44
Úrovne impulzu 8
Dĺžka obojku 12.7 - 55.9 cm
velikost Pro malé psy, Pro střední psy

Súbory

9430-sbc-8-e-sk-cz-manual.pdf

Súvisiace produkty

Batéria Energizer 9V

Skladom, v utorok 6. 6. u vás
6 €

Porovnať

Patpet B800C

Skladom, v utorok 6. 6. u vás
59 €

Porovnať

PetSafe batérie CR2032 2ks

Skladom, v utorok 6. 6. u vás
9 €

Porovnať

Reedog TC-005

Skladom, v utorok 6. 6. u vás
42 €

Porovnať

Univerzální 5V adaptér pro USB kabely
Varianty (2)
1000 mA 300 mA

Univerzální 5V adaptér pro USB kabely

Skladom, v utorok 6. 6. u vás
8 €

Porovnať

Energizer C/LR14 2ks

Skladom, v utorok 6. 6. u vás
5 €

Porovnať

Batéria PetSafe RFA-188 (1 ks)

Skladom, v utorok 6. 6. u vás
17 €

Porovnať

Naposledy navštívené

SportDog NoBark SBC-8-E

Skladom, v utorok 6. 6. u vás
106 €

Porovnať