Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

SportDog NoBark SBC-R-E

SportDog NoBark SBC-R-E je protištekací obojok vhodný pre všetky plemená psov s váhou od 8 kg. Jedná sa o vynikajúce zariadenie s dvojitou detekciou štekania (pomocou zvuku a vibrácií hlasiviek), tromi tréningovými programami a kompletne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 7,5 metrov. 

Viac informácií ›

Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 29. 5. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 31. 5.

182.19 € 150.57 € bez DPH
ks
Kód produktu: P11953
Záruka: 36 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre
SportDog NoBark SBC-R-E
SportDog NoBark SBC…
182.19 €

Popis produktu

Obojok proti štekaniu SportDog NoBark SBC-R-E - je špeciálny protištekací obojok určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg, ale doporučujeme ho najmä pre tvrdohlavé psy s váhou od približne 8 kg (kvôli veľkosti obojku). Protištekací obojok SportDog NoBark SBC-R-E využívá duálnú detekciu štekania Perfect Bark ™, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón. Obojok sa aktivuje a vydá korekciu len v prípade ak zachytí vibrácie z hlasiviek psa aj zvuk pri štekaní/vytí. SportDog NoBark SBC-R-E obsahuje software s tromi tréningovými programami a 10 úrovňami impulzu, ktoré používa k zamedzeniu štekani alebo vytia. Pokiaľ pes zašteká, obojok vydá prvý statický signál na najnižšej úrovni. Pokiaľ pes opätovne zašteká do 30-tich sekúnd, obojok vyšle ďalší statický signál, tentokrát však na vyššej úrovni. Intenzita signálov sa stupňuje pokiaľ pes neprestáva štekať od úrovne 0 po 9. Obojok SportDog NoBark SBC-R-E má LCD displej, je nabíjací a kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 7,5 metrov vďaka technológii Drytek ™.

 

 

Detekcia štekania

SportDog NoBark SBC-R-E využíva technológiu PerfectBark ™ - jedná sa o duálnu detekciu, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón na elimináciu falošných spúšťacích signálov. Tato exkluzívna technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu iba v prípade pokiaľ zachytí vibrácie z hlasiviek psa aj zvuk pri štekaní/vytí.

 

Typ korekcie 

Obojok SportDog NoBark SBC-R-E využíva ako korekciu na odstránenie štekotu a vytia elektrostatický impulz v 10-tich úrovniach a 3 rôzne programy výcviku psa. Jednoducho si obojok nastavíte na mieru pre Vášho psa a Vaše potreby.

 


Nastavenie obojka

U SportDog NoBark SBC-R-E môžete nastaviť jeden z následujúcích programov: 1. automatická zmena úrovne stimulácie, 2. zvyšujúca sa stimulácia 3. uživateľsky nastaviteľná stimulácia.

  • Výchova podľa temperamentu psa (Temperament Learning) začíná najnižšou úrovňou a sofistikovane zvyšuje a znižuje úroveň stimulácie v závislosti na štekaniu psa a jeho postupnom učení sa.
  • Zvyšujúca sa stimulácia (Progressive Stimulation) začína opäť najnižšou úrovňou, ktorá sa zvyšuje každým ďalším zaštekaním. Ak však pes prestane štekať aspoň na 30 sekúnd, začne obojok fungovať opäť od najnižšej úrovne.
  • Užívateľsky nastaviteĺná stimulácia (User-Selected Stimulation) pracuje na stále rovnakej úrovni nastavenej užívateľom.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok SportDog NoBark SBC-R-E využíva pre napájanie dobíjací a vymeniteľný Li-Ion akumulátor o kapacite 70mAh, ktorý sa nabíja behom 2 hodín. Výdrž obojka v prevádzke sa pohybuje radovo okolo 3 až 5 dní. Predovšetkým záleží na tom, ako často sa obojok spúšťa. 

 

Vodotesnosť 

SportDog NoBark SBC-R-E disponuje technológiou DryTek ™ - vďaka tomu je kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 7,5 metrov. Je tak vhodný ako aj pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa aj snehu a psík sa s ním môže ponoriť do vody.

 

Plemeno 

SportDog NoBark SBC-R-E je určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 8kg, ale odporúčame ho najmä pre tvrdohlavé psy s váhou od približne 20 kg (kvôli veľkosti obojku).

 

Dĺžka obojka

SportDog NoBark SBC-R-E má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 až do 70 cm. 

 


Váha a rozmery

SportDog NoBark SBC-R-E má ergonomicky tvarovaný obojok, ktorý je stredne veľký. Obojok má šírku 6,5 cm, výšku 3 cm, hĺbku 2,3 cm a jeho váha je len 40 gramov.

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre malých psov Pre stredné psy Pre veľké psy Pro největší psy Podľa korekcie Elektronické Podle vodotěsnosti Voděodolné Vodotěsné Podľa značky SportDog

Zobraziť celý popis

Parametre

Nastavenie citlivosti nie
Detekcia zvuk + vibrace hlasivek
Funkcia Impuls
Úroveň impulzov 10
Vodotesnosť Ponorný
Napájanie Nabíjanie USB
Batéria v prijímači 700 mAh
Výdrž prijímača 3 - 5 dní
Hmotnosť prijímača 40 g
Rozmery prijímača 6,5 x 3 x 2,3 cm
Veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy
Elektródy Krátke a dlhé elektródy

Súbory

Súvisiace produkty

Zľava -30%

Reedog No Bark Premium

Skladom, v piatok 31. 5. u vás
80.71 €
56.50 €

Porovnať

Vibračný obojok PetSafe

Na cestě 1 kusů, v stredu 5. 6. u vás
96.98 €

Porovnať

Batérie Energizer LR20 D 2ks

Skladom, v piatok 31. 5. u vás
6.05 €

Porovnať

Barevné kryty (kamufláž) pro DogSilencer
Varianty (3)
bílá (Matte White) Vzor maskáč (Camouflage) Vzor stromu (Tree Bark Pattern)

Farebné kryty (kamufláž) pre DogSilencer

Skladom, v piatok 31. 5. u vás
32.02 €

Porovnať

Dogtrace d-mute small light

Na cestě 1 kusů, v stredu 5. 6. u vás
56.37 €

Porovnať

PetSafe batérie CR2032 2ks

Skladom, v piatok 31. 5. u vás
10.11 €

Porovnať

Náhradná náplň / sprej Canicalm
Varianty (3)
bez vůně citron levandule

Náhradná náplň / sprej Canicalm

Skladom, v piatok 31. 5. u vás
16.19 €

Porovnať