Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

SportDog NoBark SBC-R-E

SportDog NoBark SBC-R-E je protištekací obojok vhodný pre všetky plemená psov s váhou od 8 kg. Jedná sa o vynikajúce zariadenie s dvojitou detekciou štekania (pomocou zvuku a vibrácií hlasiviek), tromi tréningovými programami a kompletne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 7,5 metrov. 

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Objednávky do 29. 5. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 31. 5.

186 € 153 € bez DPH
ks
Kód produktu: P11953
Záruka: 36 mesiacov
Popis a parametre
SportDog NoBark SBC-R-E
SportDog NoBark SBC…
186 €

Popis produktu

Obojok proti štekaniu SportDog NoBark SBC-R-E - je špeciálny protištekací obojok určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg, ale doporučujeme ho najmä pre tvrdohlavé psy s váhou od približne 8 kg (kvôli veľkosti obojku). Protištekací obojok SportDog NoBark SBC-R-E využívá duálnú detekciu štekania Perfect Bark ™, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón. Obojok sa aktivuje a vydá korekciu len v prípade ak zachytí vibrácie z hlasiviek psa aj zvuk pri štekaní/vytí. SportDog NoBark SBC-R-E obsahuje software s tromi tréningovými programami a 10 úrovňami impulzu, ktoré používa k zamedzeniu štekani alebo vytia. Pokiaľ pes zašteká, obojok vydá prvý statický signál na najnižšej úrovni. Pokiaľ pes opätovne zašteká do 30-tich sekúnd, obojok vyšle ďalší statický signál, tentokrát však na vyššej úrovni. Intenzita signálov sa stupňuje pokiaľ pes neprestáva štekať od úrovne 0 po 9. Obojok SportDog NoBark SBC-R-E má LCD displej, je nabíjací a kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 7,5 metrov vďaka technológii Drytek ™.

 

 

Detekcia štekania

SportDog NoBark SBC-R-E využíva technológiu PerfectBark ™ - jedná sa o duálnu detekciu, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón na elimináciu falošných spúšťacích signálov. Tato exkluzívna technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu iba v prípade pokiaľ zachytí vibrácie z hlasiviek psa aj zvuk pri štekaní/vytí.

 

Typ korekcie 

Obojok SportDog NoBark SBC-R-E využíva ako korekciu na odstránenie štekotu a vytia elektrostatický impulz v 10-tich úrovniach a 3 rôzne programy výcviku psa. Jednoducho si obojok nastavíte na mieru pre Vášho psa a Vaše potreby.

 


Nastavenie obojka

U SportDog NoBark SBC-R-E môžete nastaviť jeden z následujúcích programov: 1. automatická zmena úrovne stimulácie, 2. zvyšujúca sa stimulácia 3. uživateľsky nastaviteľná stimulácia.

  • Výchova podľa temperamentu psa (Temperament Learning) začíná najnižšou úrovňou a sofistikovane zvyšuje a znižuje úroveň stimulácie v závislosti na štekaniu psa a jeho postupnom učení sa.
  • Zvyšujúca sa stimulácia (Progressive Stimulation) začína opäť najnižšou úrovňou, ktorá sa zvyšuje každým ďalším zaštekaním. Ak však pes prestane štekať aspoň na 30 sekúnd, začne obojok fungovať opäť od najnižšej úrovne.
  • Užívateľsky nastaviteĺná stimulácia (User-Selected Stimulation) pracuje na stále rovnakej úrovni nastavenej užívateľom.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok SportDog NoBark SBC-R-E využíva pre napájanie dobíjací a vymeniteľný Li-Ion akumulátor o kapacite 70mAh, ktorý sa nabíja behom 2 hodín. Výdrž obojka v prevádzke sa pohybuje radovo okolo 3 až 5 dní. Predovšetkým záleží na tom, ako často sa obojok spúšťa. 

 

Vodotesnosť 

SportDog NoBark SBC-R-E disponuje technológiou DryTek ™ - vďaka tomu je kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 7,5 metrov. Je tak vhodný ako aj pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa aj snehu a psík sa s ním môže ponoriť do vody.

 

Plemeno 

SportDog NoBark SBC-R-E je určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 8kg, ale odporúčame ho najmä pre tvrdohlavé psy s váhou od približne 20 kg (kvôli veľkosti obojku).

 

Dĺžka obojka

SportDog NoBark SBC-R-E má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 až do 70 cm. 

 


Váha a rozmery

SportDog NoBark SBC-R-E má ergonomicky tvarovaný obojok, ktorý je stredne veľký. Obojok má šírku 6,5 cm, výšku 3 cm, hĺbku 2,3 cm a jeho váha je len 40 gramov.

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Protištekacie obojky Výcvik Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre malých psov Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa značky SportDog Podľa korekcie Elektronické Podle vodotěsnosti Voděodolné Vodotěsné Pro největší psy

Zobraziť celý popis

Parametre

Plemeno malé, střední, velké
Funkcia impuls
Napájanie nabíjecí
Vodotesnosť ponořitelný
Druh korekcie impuls
Vodotesnosť ponořitelný
Napájanie nabíjecí
Rozpoznanie štekotu Vibrácie hlasiviek + zvuk
Výdrž v batérii 3 - 5 dní
Rozpoznanie štekotu zvuk + vibrace hlasivek
Rozmer (š/v/h) 6,5 x 3 x 2,3 cm
Hmotnost 40 g
Síla impulzu 10
Nastavení citlivosti nie
Dĺžka obojku 20 - 70 cm
Baterie 70 mAh
Úrovne impulzu 10
Dĺžka obojku 20 - 70 cm
velikost Pro malé psy, Pro velké psy, Pro střední psy

Súbory

9207-nobarksbc-r-e.docx

Súvisiace produkty

Zľava -10%
Vysílačka Dogtra iQ Cliq
Varianty (2)
15 mm 9 mm

Elektrody Iki Pulse

Skladom, v stredu 31. 5. u vás
9 €
8 €

Porovnať

Patpet B300

Skladom, v stredu 31. 5. u vás
72 €

Porovnať

Zľava -10%

Canicalm Sonic

Skladom, v stredu 31. 5. u vás
68 €
61 €

Porovnať

Zľava -10%
Náhradná náplň / sprej Canicalm
Varianty (3)
bez vůně citron levandule

Náhradná náplň / sprej Canicalm

Na cestě 3 kusů, v pondelok 5. 6. u vás
17 €
16 €

Porovnať

Zľava -10%

Batérie Num Axes 4LR44

Skladom, v stredu 31. 5. u vás
4 €
4 €

Porovnať

Patpet B601

Skladom, v stredu 31. 5. u vás
72 €

Porovnať

Naposledy navštívené

SportDog NoBark SBC-R-E

Skladom, v stredu 31. 5. u vás
186 €

Porovnať