Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Litter-Robot III Connect samočistiaci toalety

Litter Robot III je robotická samočistiaci toaleta pre menšie a stredne veľké mačky. Hygienu začne váhový senzor, akonáhle zaznamená aktivitu mačky. Sito vnútri toalety odvedie nečistoty do odpadového boxu. Žiadne rozhádzané stelivo, zápach a kontaminácia. Automatické ovládanie zaistí, že o čistotu vášho maznáčika bude postarané, aj keď nebudete doma. Litter Robot III môžete ovládať manuálne a novo na diaľku pomocou aplikácie vo vašom smartfóne.

 

 

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks

950.67 € 785.67 € bez DPH
ks
Kód produktu: P47432
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(10)
Litter-Robot III Connect samočistiaci toalety
Litter-Robot III…
950.67 €

Popis produktu

Litter Robot III je moderný automatická toaleta pre menšie a stredne veľké mačky. Patentovaný proces začne hygienu automaticky, akonáhle váhový senzor zaznamená aktivitu mačky. Sito vnútri toalety odvedie nečistoty do výsuvného odpadového boxu. Zbaví váš domov zápachu a vás nepríjemné manipulácia s nehygienickým odpadom. Bez rozhádzaného podstielky, zápachu a kontaminácia ušetrí Litter Robot III vaše starosti s mačacie hygienou! Automatické ovládanie aj ovládanie cez mobilnú aplikáciu zaistí, že o čistotu vášho maznáčika bude postarané, aj keď sa vzdialite.

 

Hlavní funkce

 • Automatická hygiena s toaletou pre mačky Litter Robot III znamená upratovanie použitého podstielky bez vašej účasti. Už žiadna nepríjemná manipulácia s kontaminovaným odpadom v oblakoch prachu, ani nepríjemný zápach. Iba svieži domov!

 

 • Odvedie nečistoty i zápach - Kontaminované stelivo sa počas patentovaného procesu sanity oddelí špeciálnym sitom od čistého podstielky. Nečistoty sa odvedú kanálikom do odpadového boxu na dne jednotky. Tento box je ešte prehradenie filtrom z prírodného karbonitu, ktorý zneškodní zápach aj baktérie. Zároveň sa jedná o veľmi šetrné a vhodné riešenie. Karbonitu je čisto prírodná zložka, ktorá sa užíva aj pre čistenie a filtráciu nevhodné kvality vody a pod. Filter bez problému opatrí toaletu po dobu 1 mesiaca. Okolie toalety je čisté, bez zápachu a kontaminácie!

 

 • Jednoduché manipulácia a ovládanie - Jednotlivé diely toalety sa ľahko skladajú, všetky funkcie ovládate prehľadnými uzamykateľnými tlačidlami, alebo pomocou mobilnej aplikácie a všetko potrebné indikujú ešte svetelné diódy.

 

 • Váhový senzor - Zaručí mačke bezpečie a stráži, kedy sa váš maznáčik usadí vnútri toalety. Zaznamená váhový výkyv vnútri a program začne alebo pozastaví (ak by sa váš zvedavec do priestoru vrátil). Pre bezpečný záznam a automatická prevádzka je potrebné, aby mačička vážila od 2,5 kg.

 

 • Kompatibilný so všetkými druhmi suchého hrudkujúceho podstielky.

 

 • Úsporný režim - Litter Robot ponúka úsporu 8 mi hodinovej prestávky v priebehu každých 24 h. Úsporný mód je voliteľný.

 

 • Efektívne eliminuje odpad - Ak je odpadové box vnútri zariadenia naplnený, svetelná dióda, alebo upozornenie vo vašom mobilnom telefóne vás na to upozorní. Jednoducho vysuniete box v spodnej časti, vyberiete vrece s odpadom a vyhodíte. Hotovo! Bez nepríjemného kontaktu a manipulácia s kontaminovaným materiálom.

 

 • Litter Robot II funguje na 12VDC hodinovú batériu s kapacitou 1.3 Amp. Batériu vkladajte na určené miesto v spodnej strane zariadenia. Litter Robot III disponuje sieťovým adaptérom pre zapojenie do siete.

 

 • Prehľad o stave podstielky - Samočistiaci toaleta disponuje ryskou pre jasný prehľad o množstve potrebného podstielky (cca 4 kg). Okamžite zistíte kedy a koľko je potrebné doplniť. Pri bežnom režime skontrolujte množstvo podstielky 1x týždenne.

 

 • Nočné svetlo - Automatické nočné osvetlenie v hornej kapote pomáha starším mačkám počas nočných návštev.

 

 • Celkové rozmery: 74,93 x 61,6 x 68x58, rozmery vchode: 12,7 x 31x75 x 40,64

 

Mobilní aplikace

Upratovací cyklus je novo možné zapnúť cez cez mobilnú aplikáciu, alebo režim spustiť manuálne. Jediným tlačidlom pozastavíte aktuálne funkciu a ďalšie stlačenie stačí k opätovnému rozbehnutiu cyklu. Potrebujete sa zbaviť všetkého podstielky alebo zariadenia umyť? Tlačidlom ľahko vyprázdnite všetok obsah do odpadového boxu na dne zariadení. Vrecko s jeho obsahom po zaplnení jednoducho vyhodíte. Nikdy už vás od upratovania neodradia nepríjemný zápach, oblaky prachu ani manipulácia nehygienickú prostredí! Svetelné indikátory vás kedykoľvek presne informujú o priebehu funkcií. Nemusíte myslieť ani na to, kedy je čas vyprázdniť odpadovej box. Aj túto záležitosť Litter Robot vyrieši a pripravený odpad ohlási.

Zapnite oznámenia push vo svojom smartfóne, aby ste vedeli, kedy váš Litter-Robot potrebuje vašu pozornosť. Prispôsobte upozornenia, aby ste zistili, kedy je na bicykli, zásuvka je plná alebo je jednotka pozastavená. K aplikácii môžete tiež pripojiť viac jednotiek Litter-Robot, čo vám uľahčí život!

  

Okamžitý prehľad o množstve podstielky a zaplnenie odpadu

Litter Robot vám starosti okolo mačacích toaliet skutočne uľahčí. Nemusíte sami strážiť ani množstvo podstielky v toalete! Množstvo spotrebovaného podstielky zistíte ľahko po každom samočistiacim cykle. Vďaka prikladaným prúžkom pre indikáciu úrovne podstielky jediným pohľadom zistíte, či a koľko podstielky treba doplniť.

Litter Robot disponuje "spánkovým režimom" pre úsporu energie. Cyklus trvá 8 hodín a v priebehu každých 24 hodín sa pravidelne opakuje. Spánkový režim je možné vynechať. Po uplynutí kľudového režimu vykoná jednotka automaticky cyklus samočistenia a vy tak nemusíte na prevádzku dohliadať. Zariadenie postačí zapojiť pomocou sieťového adaptéra. Automatický cyklus samočistenia sa začne každé 3, 7 alebo 15 minút podľa vášho nastavenia. Jednoducho si vyberiete, ktoré nastavenie najlepšie zodpovedá vašim požiadavkám!

 

 

Aplikácie na stiahnutie pre Android:

Mobilná aplikácia je kompatibilný s mobilnými zariadeniami Apple s iOS 9.0 alebo vyšším a mobilnými zariadeniami Android 6.0 alebo vyššími.

                            

               

 

 

Pohotové riešenie aj pre viac mačiek v domácnosti

Ďalšou prednosťou robotické toalety Litter Robot je pohotové riešenie pre väčší počet mačacích obyvateľov! Každá mačička chce mať toaletu pre seba vždy pripravenú a čistú, inak ľahko vyhľadá náhradné miesto. Patentovaný hygienický cyklus s Litter Robot II prebehne automaticky kedykoľvek jednotlivé mačka zo zariadenia vystúpi. Toaleta je tak stále k dispozícii čistá a po každom znečistení opäť začne upratovanie. Žiadna mačička sa nebude štítiť zázemie použiť a nezvolí iné náhradné miesto. Zabránite nepríjemným "nehodám" mimo toaletu, ktoré sú vo väčšom počte mačiek častý problém!

 

Svetelná indikácia

Litter Robot myslí na váš komfort a preto vám ponúka svetelnú indikáciu. Preblikávaniu či rozsvietenie svetielok ukazuje na prevádzku jednotlivých funkcií. Toaleta signalizuje napr. Pripravené zariadenia, režim samočistenie, zaplnený odpadové box alebo varianty nastavenia. Litter Robot II skrátka ponúkne jednoduchý a navyše efektívny spôsob samočistenia mačacích toaliet.

 

 

Kompatibilný pre všetky hrudkujúce podstielky

Robotická toaleta Litter Robot III je kompatibilný pre všetky suché stelivo, ktoré hrudkuje! Vyberiete si pohodlne podľa vašu priorít a nemusíte robiť drahá špeciálny podstielky. Automatická toaleta bude kompatibilný so všetkými druhmi suchého podstielky a postačí stelivo v základnej kvalite. Žiadne zháňanie špeciálnych stelív ani vysoká obstarávacia cena. Litter Robot vám umožní nakúpiť to, čo vám vyhovuje. Doporučené je nepoužívať iba podstielky na báz drevín alebo papiera, prípadne nepevné stelivo Nehrudkujúca.

 

Na všetky toalety z nášho sortimentu z hygienických dôvodov NEPLATÍ 30-dňová lehota na vyskúšanie!

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

SmartPet Smart záchody Chovateľstvo Toalety Litter Robot Pre mačky Automatické

Zobraziť celý popis

Parametre

Veľkosť Pre mačky

Súvisiace produkty

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Tesla Smart Cat Toilet

Skladom, vo štvrtok 25. 7. u vás
792.16 €

Porovnať

Novinka

Automatický záchod pre mačky Catlink Scooper PRO X Luxury

Skladom, vo štvrtok 25. 7. u vás
514.77 €

Porovnať

Novinka

Automatický záchod Catlink AI Scooper Young

2 mesiace
348.33 €

Porovnať

Novinka

Automatický záchod Catlink BayMax Scooper SE

2 mesiace
395.88 €

Porovnať

Doporučujeme
Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Petkit Pura X automatický samočistiaci záchod pre mačky

2 mesiace
455.32 €

Porovnať

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Automatická samočistiaci toaleta pre mačky LavvieBot

Skladom, vo štvrtok 25. 7. u vás
1 584.71 €

Porovnať

Záložná batéria pre toaletu Litter-Robot 4

Skladom, vo štvrtok 25. 7. u vás
78.82 €

Porovnať

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Petkit Pura Max automatická samočistiaca toaleta pre mačky

2 mesiace
712.90 €

Porovnať

Samočistiaci záchod pre mačky Litter-Robot 4/Whisker
Varianty (2)
Bílá černá

Samočistiaci záchod pre mačky Litter-Robot 4/Whisker

Skladom, vo štvrtok 25. 7. u vás
1 307.32 €

Porovnať

Zľava -9%

Automatická toaleta pro kočky ScoopFree™ Original - 2nd generation + stříška

Skladom, vo štvrtok 25. 7. u vás
447.40 €
407.13 €

Porovnať

Litter-Robot 4 Carbon Filter (6x)

10 dní, v pondelok 5. 8. u vás
59.01 €

Porovnať