Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

E-collar The Boss ET-800

Prvotriedne pbojek pre výcvik veľkých psov od výrobcu E-Collar ponúka zvuk, vibráciu a 100 úrovní impulzu pre presné nastavenie na mieru. Vodotesný prijímač aj vysielač zaistí výcvik psa vo vode a dosah funkcií na vysokú vzdialenosť 1600 m. Jedinečný komfort s funkciou "Booster" a "Zámok nastavenia" dopĺňa intuitívne ovládanie tlačidlami na ergonomickom ovládači. Možnosť nastaviť iba vibrácie.

Viac informácií ›

Skladom 3 ks Viac informácií › Objednávky do 14. 6. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v utorok 18. 6.

606.89 € 501.56 € bez DPH
ks
Kód produktu: P12648
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(7)
E-collar The Boss ET-800
E-collar The Boss…
606.89 €

Popis produktu

Prvotriedne obojok pre výcvik veľkých psov od výrobcu E-Collar so zvukom, vibrácií a 100 úrovní impulzu pre presné nastavenie na mieru psovi. Vodotesný prijímač aj vysielač zaistí výcvik psa vo vode a dosah funkcií na vzdialenosť 1600 m. Jedinečný komfort s funkciou "Booster" a "Zámok nastavenia" dopĺňa intuitívne ovládanie tlačidlami na ergonomickom ovládači.

E-Collar ET 800 - Keď dostanete, čo potrebuje majster ...

Špičkový produkt vhodný pre výcvik profesionálov, ale aj bežný tréning ponúka korekcia vibrácie + impulz v 100 úrovniach. Pred každou korekciou predchádza zvukový signál, ktorý môžete kedykoľvek vypnúť. Možno tiež blokovať korekcie impulzom a vytvoriť len vibračné obojok.

Ergonomický ovládač padne presne do dlane a jednotlivé tlačidlá pre každú funkciu zvlášť zodpovedajú polohe prstov pri úchope zariadení. Máte tak istotu správneho ovládania, bez toho musíte kontrolovať neustále zariadení očami.

Funkcia Booster uloží zvýšenú úroveň impulzu, na ktorú váš pes reaguje v náročných situáciách, kedy je citlivosť psa na podnety znížená. Medzi takéto situácie patrí prudké pudové reakcie psa, ako prenasledovania zveri, iných psov a pod. V prípade potreby vám potom postačí stlačiť tlačidlo Booster a impulz sa o požadovanú úroveň skokovo navýši. Nič nemusíte zdĺhavo přenastavovat, zatiaľ čo potrebujete rýchlo zareagovať.

Funkcia Zámok nastavení uchová bez zmeny vaše optimálne nastavenie a vy nemusíte zariadenia pre každé použitie znovu nastavovať. Sústreďte sa na výcvik, nechcené stlačenie tlačidiel je znemožnené.

Vstavané osvetlenie uľahčí váš výcvik v podmienkach sťažené viditeľnosti a zariadení disponuje tiež ochranou proti vode. Ponoriteľný do hĺbky 150 m umožní aj výcvik vo vode. Dômyselná konštrukcia ovládače zaistí, že sa pri páde do vody zariadení vo vode vznáša, čím sa výrazne znižuje riziko straty.

S podsvieteným LCD displejom máte kedykoľvek jasný prehľad o nastavení.

V balení sú k dispozícii elektródy o dvoch dĺžkach pre zaistenie optimálneho dosadnutie obojku na krku psa.

 

 

Výbava pro výcvik, se kterou se dostanete pouze výš...

Kto ocení pohodlie, pokoj a istotu, ktorá vás podporí pri náročnom tréningu, ten sa s modelom výcvikového obojku ET 800 E-Collar rýchlo zžije. Zariadenie vám dopraje prepracované funkčné detaily, ktoré užívateľsky posúvajú obojok na špičku medzi výcvikovými produktmi vôbec. Pozornosť rozhodne zaslúži zamykanie funkcií, kedy jednoducho uchováte vaše nastavenia bez ďalšieho zásahu tak, ako sa vám najlepšie osvedčilo. V teréne vám táto funkcia môže poskytnúť poistku proti nechcenému prepnutiu tlačidiel. Obojok dostanete s dvomi dĺžkami elektród pre správne optimálne nasadenie obojku. Ale to je stále len začiatok.

E-Collar ET 800 vám dovolí veľmi starostlivo a precízne nastaviť korekciu tak, aby vyhovela pre vášho psa presne na mieru. 100 úrovní pre impulz toto detailné nastavenie umožní, pretože medzi jednotlivými stupňami korekcie sú veľmi jemné prechody. Ak by ste sa cítili pri používaní impulzov nepohodlne, postačí jeho funkciu vypnúť a výcvik ďalej zaistíte len korekciou s vibráciami. Pred každou korekciou, či už impulzom či vibrácií, bude pes upozornený zaznením tónu. Táto praktická výcviková pomôcka vedie k možnosti vybudovať u psa reflex už na samotné zaznení tónu. Za bezproblémové využitie E-Collar ET 800 aj v náročnom teréne ručí veľký dosah, prvotriedne vodotesné vlastnosti i dispozície samotného zariadenia. Vďaka tomu máte vždy istotu, že váš výcvik bude prebiehať podľa plánu. Precízny dizajn ovládača vyhovie presne do ruky a jednotlivé tlačidlá padnú priamo pod vaše prsty. Tým vám výrobca nadelil do ruky možnosť pohotového, spoľahlivého a súčasne intuitívneho ovládania funkcií.

 

 

Dosah obojku

Prvotriednym výcvikový obojok E-Collar vám umožní cvičiť psa na vzdialenosť až 1600 m v ideálnych podmienkach. Hodí sa pre požiadavky náročného stupňa výcviku do rúk profesionálov.

 

Typ korekce 

Obojok využíva pre korekciu nevhodného správania psa vibrácie a elektrostatický impulz. Impulz možno nastaviť v 100 úrovniach, a preto budete schopní nájsť presne tú správnu úroveň pre temperament vášho psa. Široká škála úrovní sa totiž vyznačuje detailnými rozdiely medzi jednotlivými úrovňami. Využiť môžete tiež funkciu Booster pre skokové navýšenie impulzu, na ktoré pes zareaguje v neštandardných situáciách, kedy napr. Prenasleduje zver a nevníma bežné povely. Korekciu impulzom možno úplne vypnúť a využívať iba vibrácie. Možnosť nastavenia tónov.

 

Baterie a nabíjení

E-Collar vyžaduje pre napájanie Lítium polymérové batérie, ktoré vďaka funkcii rýchlonabíjanie postačí nabíjať cca 2 h. Duálny nabíjanie.

 

Vodotěsnost

Prijímač aj vysielač zariadenie disponuje výbavou proti vode. Obojok je ponoriteľný do hĺbky 150 m, preto umožňuje aj výcvik vo vode. Ovládač je vybavený praktickou funkciou, kedy sa pri páde do vody vznáša na hladine.

 

Počet psů

165/5000Obojok je určený pre výcvik 1 psa väčšieho plemena, s váhou od 11 kg.

 

Délka obojku

 Remienok na obojku je nastaviteľný, s dĺžkou 76 cm.

 

Váha a rozměry

Prijímač obojku: Rozmery - 7 x 4,3 x 3 cm; Hmotnosť - 0,1 kg. Ovládač: 7 cm priemer, 3,3 cm hĺbka; Hmotnosť - 0, 1 kg

 

 Výhody

 • Vyhovie požiadavkám profesionálneho výcviku
 • Dosah výcviku až 1600 m
 • Ponořitelnost do neuveriteľných 150 metrov
 • Ponoriteľný vysielač aj prijímač
 • Ergonomická vysielačka
 • Intuitívne ovládanie tlačidlami
 • 2 dĺžky elektród v balení
 • Osvetlenie do tmy
 • Obojok z biothanu
 • Odolnosť nárazom do 5000 G

 Nevýhody

 • Vyššie obstarávacie náklady

 Obsah balení

 • prijímač na obojok
 • vysielačka
 • pevný remienok
 • krátke + 1 x dlhé elektródy
 • duálny nabíjačka
 • dobíjací kábel
 • manuál s tipy pre tréningy
 • prenosný kufrík

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Výcvikové obojky Podľa plemena Pre veľkých psov Podľa dosahu 1500 až 2000 metrov Podle značky E-collar Podle typu Elektrické Vibrační Zvukové Podle vodotěsnosti Vodotěsné Ponořitelné Podle počtu psů Pro 1 psa Pro 2 psy

Zobraziť celý popis

Parametre

Dosah 1600 m
Počet psov 1 pes
Funkcia Impuls, Vibrácie, Zvuk, Booster, Světlo
Vodotesnosť Ponorný
Napájanie Nabíjanie USB
Veľkosť Veľké psy

Súvisiace produkty

Dogtrace d-control 1610

Týždeň, v stredu 26. 6. u vás
250.61 €

Porovnať

Canicom 200

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
133.20 €

Porovnať

Kryt prijímača pre výcvikový obojok Aetertek AT-216

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
15.75 €

Porovnať

Obojok a prijímač Dogtra 3500 NCP Super-X

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
262.76 €

Porovnať

Dogtra 2600 T&B

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
586.64 €

Porovnať

Canicom 1500 - sada pre 3 psov

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
384.22 €

Porovnať

Vysielačka Reedog MX-1200 Sport

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
141.30 €

Porovnať

Anténa Canicom 800/1500

10 dní, v stredu 26. 6. u vás
14.13 €

Porovnať