Patpet 640

Patpet 640 je elektronický výcvikový obojok pre všetky plemená psov od 15 kg s funkciou zvuku, vibrácie a impulzu v 16 úrovniach. Na vzdialenosť 1000 m možno cvičiť až 2 psov pomocou jedinej vysielačky jednoduchým ovládaním. Obojok je plne dobíjacie s veľkou výdržou batérie, podsvieteným LCD displejom a vodeodolným materiálom.

 

Výber varianty produktu

107 € 88 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 01. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Patpet 640

Patpet 640 je výcvikový obojok s dosahom až 1000 m, ktorý je vhodný pre základné aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Obojok ponúka 3 druhy korekce- zvuk, vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý možno regulovať v 16 úrovniach. Výcvikový obojok je možné prikúpime prijímača použiť pre ovládanie 2 psov pomocou jednej vysielačky. Patpet 640 je vhodný pre všetky plemená psov od 15 kg. Výhodou obojku sú gumové nástavce na elektródy, vďaka tomu je obojok veľmi šetrný a vhodný aj pre plemená ako je naháč alebo psy, ktoré sú citlivé či náchylné k vyrážkam. Výcvikový obojok psov Patpet 640 je len vodeodolný. Možno ho používať v miernom daždi, ale nesmie dôjsť k ponoreniu. Disponuje nabíjacím prijímačom aj vysielačkou, po 2 hodinovom nabití vydrží prijímač v pohotovostnom režime až 30 dní.

 

 

 

Typ korekce:

Výcvikový obojok Patpet 640 ponúka 3 druhy korekcie. Psa usmerníte zvukom, vibrácií alebo elektrostatickým impulzom, ktorý možno regulovať v 16 úrovniach. Zvuk a vibrácie nie sú nastaviteľné.

 

Dosah obojku:

S výcvikovým obojkom Patpet 640 môžete trénovať vášho psa na vzdialenosť až 1000 metrov. Dosah je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Patpet je ideálnou voľbou pre použitie v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Baterie a nabíjení:

Vysielač i prijímač sú opatrené dobíjacím akumulátorom. Rýchlosť dobitie zaznamenáva 2 hodiny do plného dobitia. V pohotovostnom režime potom prijímač zotrvá po dobu 30 dní, vysielačka až 60 dní v závislosti od použitia.

 

Počet psů:

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet 640 dohliadnete až na 2 psy zároveň. Jednoducho stačí dokúpiť ďalší prijímač. Potom si medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačidla na vysielačke.

 

Displej:

Patpet 640 disponuje kvalitným podsvieteným LCD displejom, vďaka ktorému je vhodný aj pre výcvik v noci. Na displeji máte ukazovatele sily korekcie, stav nabitia batérie a ukazovateľ zvoleného psa.

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojok psov Patpet 640 je iba vodeodolný s označením ochrany IPX5. Možno ho používať len v slabom daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr pre základné použitie, nie ale pre výcvik psov vo vode.

 

Délka obojku:

Nastaviteľný plastový obojok je pohodlný pre vášho psa pri nosení a vhodný pre takmer všetky typy psov rôznej veľkosti a rasy. Komfortné pre obvod krku 20 - 70 cm.

 

Váha a rozměry:

Ovládač: šírka - 4,5 cm; výška - 16,2 cm; hĺbka 2 cm. Prijímač: šírka - 5,9 cm; výška - 3,2 cm; hĺbka 2,9 cm.
Technické parametre

Dosah 1000 m
Sila impulzu 16
Dĺžka obojku 20 - 70 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 59 x 32 x 29 mm
Rozmer vysielača (š/v/h) 162 x 45 x 20 cm
Hmotnosť prijímača 83
Napájanie nabíjací
Funkcia impuls + vibrace + zvuk
Vodotesnosť vodeodolný
Displej LCD podsvícený
Výdrž prijímača 1 měsíc
Výdrž vysielača 1 - 2 měsíce

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.