Elektronický výcvikový obojek Dogtra 1202S
Elektronický výcvikový obojek Dogtra 1202SElektronický výcvikový obojek Dogtra 1202SElektronický výcvikový obojek Dogtra 1202S Ukáž video
Zľava
118 €

Dogtra 1202S

Akcia

Dogtra 1202S je nový vylepšený model Dogtry 1210NCP. Dogtra 1202S je profesionálny výcvikový obojok s dosahom až 1200 metrov určený pre výcvik dvoch psov. Vhodné pre lovecký výcvik. Výhodou je ergonomicky riešený prijímač, který kopíruje tvar krku psa, vďaka tomu veľmi dobre prilieha a je takmer skrytý v srsti. Dogtra 1202S disponuje funkciami vibrácie a impulz, ktorý je možné nastaviť v 127 úrovniach. Dogtra 1202S má ergonomicky tvarovanú vysielačku s LCD displejom, je na nabíjanie a má kompletne vodotesný a ponoriteľný prijímač až do 1 metra. 

Pôvodne 626 € 509 € 421 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 24. 07. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Dogtra 1202S

Dogtra 1202S je veľmi praktický, precízne a robustné výcvikový obojok. Jedná sa o pokročilý model z radu profesionálnych elektronických obojkov od firmy Dogtra, ktorý je určený pre výcvik dvoch psov súčasne. Obojok Dogtra 1202S má dosah až 1200 metrov a je tak ideálnou voľbou ako pre základný výcvik, tak aj pre profesionálny výcvik loveckých, či pracovných psov. Dogtra 1202S disponuje funkciami vibrácie a impulz (krátky a dlhý), ktorý je možné nastaviť v 127 úrovniach. Nastavenie sily impulzu je veľmi plynulé a upozornenia pre psa tak môže byť naozaj mimoriadne jemné. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zmeniť pomocou kolieska na vysielači. Ako obojok, tak aj vysielačka sú nabíjacie a pýši sa veľmi dobrou výdržou akumulátora - pri bežnom používaní až niekoľko dní. Dogtra 1202S má ergonomicky tvarovanú vysielačku s LCD displejom a veľmi pohotové ovládanie - tlačidlá sú rozdelené pre každú funkciu zvlášť - je teda zabezpečená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku potreba. Vzhľadom na možnosť nastavenia sily elektrostatických impulzov v 127 úrovniach, je obojok vhodný ako pre malé, stredné, ako aj veľké plemená psov. Odporúčame ho pre psy o váhe od 10 do 90kg. 

 

Dosah obojku

Dogtra 1202S vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1200 metrov. Je tak ideálnou voľbou pre výcvik základných povelov ako sú ku ma, k nohe, zostaň apod. prípadne aj na odvolanie, privolanie či výcvik psa na dlhé vzdialenosti. 

 

Typ korekcie 

Dogtra 1202S využíva ako korekciu vibráciu a el. impulz (krátky alebo dlhý), ktorý je možné nastaviť v 127 úrovniach. Upozornenie pre psa tak môže byť naozaj mimoriadne jemné. Jednoducho si obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači.

 

Batérie a nabíjanie

Ako vysielačka, tak aj prijímač sú u Dogtry 1202S sú osadené vymeniteľným a rýchlonabíjací Nikel-metal hydridovým akumulátorom s kapacitou 350mAh v prijímači a 400mAh vo vysielačke. Vydrž vysielačky i samotného obojku sa v prevádzke pohybuje okolo 3 až 7 dní. Obojok aj vysielačku nabijete v priebehu 2 hodín.

 

Vodotesnosť 

Dogtra 1202S je dodávaná s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno). Vysielačka u Dogtry 1200S je len vodotesná (nevadí jej krátkodobý dážď alebo sneh).

 

Počet psov 

Dogtru 1202S je výcvikový obojek navrhnutý priam pre výcvik dvoch psov súčasne. Na vysielačke si jednoducho prepínate medzi psami.

 

Displej 

Dogtra 1202S má kvalitný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať ako vo dne, tak aj v noci. Na displeji máte zobrazenú silu impulzu a ukazovateľ stavu nabitia a vybitia batérie.

 


Dĺžka obojku

Dogtra 1202S má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70 cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4 cm, výšku 11,2cm, hĺbku 3cm a jej váha je 122 gramov. Prijímač má šírku 5,8cm, výšku 3cm, hĺbku 4,2 cm a jeho váha je 90 gramov.

 

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

š.4,2 x v.5,8 x 3cm

Technické parametre

Rozměr přijímače š.4,2 x v.5,8 x 3cm
Rozměr vysílače š.4,3 x v.11,2 x h.3cm
Baterie ve vysílači 350mAh
Baterie v přijímači 400mAh
Napájení vysílače nabíjecí vyměnitelná Ni-MH baterie
Hmotnost přijímače 90g
Hmotnost vysílače 120g
Napájení přijímače nabíjecí vyměnitelná Ni-MH baterie
Výdrž vysílače 3 - 7 dní
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + vibrace
Napájení nabíjecí
Baterie v přijímači 400 mAh
Baterie ve vysílači 350 mAh
Hmotnost vysílače 122 g
Hmotnost přijímače 90 g
Rozměr vysílače (š/v/h) 4 x 11,2 x 3 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 5,8 x 3 x 4,2 cm
Délka obojku 20 - 70 cm
Protištěkací mód nie
Síla vibrace 1
Síla impulzu 127
Dosah 1200 m
Počet psů 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.