Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

E-Collar Easy Educator EZ-900

E-Collar Easy Educator EZ-900 je americký výcvikový obojok s dosahom až 800 metrov, ktorý sa hodí pre psov s váhou od 3 kg. Ergonomický vysielač je vodotesný, rovnako ako samotný prijímač, a odolný voči nárazom. Vysielač možno pripnúť na opasok a vďaka LED displeji sa ľahko ovláda aj po tme. Obojok využíva 4 stupne zvukových a 7 stupňov vibračných impulzov (Tapping Sensation).

Viac informácií ›

Skladom 8 ks Viac informácií › Objednávky do 6. 12. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 8. 12.

451 € 373 € bez DPH
ks
Kód produktu: P7225
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

E-collar prichádza s veľmi moderným riešením výcvikového obojku v podobe Easy Educator EZ-900. Obojok sa vyznačuje predovšetkým svojou šetrnosťou, napriek tomu je vhodný aj pre temperamentných psov, ktorí sa radi prebehnú. Easy Educator bol navrhnutý tak, aby kontroloval, či nie je impulz pre psa príliš silný. Prostredníctvom ovládača môžete vy sami nastaviť požadovanú "maximálnu hodnotu stimulácie", respektíve hranicu sily impulzu, ktorú potom pri výcviku nemožno prekročiť. Cvičiť a sledovať psa je možné nielen cez deň, ale aj v noci. Stačí nechať obojok blikať alebo staticky svietiť. Výhodou je tiež možnosť rýchleho dobíjania prostredníctvom USB alebo nabíjačky. Tento výcvikový obojok vám pomôže pobiť sa s aj tými najväčšími výzvami pri výcviku psíka. Ecollar sa radov medzi najlepšie výcvikové obojky na trhu.

 

 

Hlavní funkce obojku

 • Jeho dosah je až 800 metrov, psovi teda pri výcviku môžete poskytnúť oveľa viac slobody ako na vodítku, napriek tomu nad ním nestrácate kontrolu.
 • Vhodné pre psov, ktorí vážia 2 kg a viac.
 • Napriek tomu, že je prijímač ľahký (váži 70 g) a malý (jeho rozmery sú 5x4x2,5 cm), hodí sa aj pre veľké plemená.
 • Výhodou je technológia COS, ktorá garantuje "ľudskosť" výcviku. Vďaka tejto unikátnej technológii kontroly stimulácie sa podarilo odbúrať šklbanie pri impulzu.
 • 7 stupňov vibrácií, 4 stupne tónov a 100 úrovní impulzov umožňujúci prispôsobenie výcvikového obojku citlivosti, potrebám a temperamentu vášho psa.
 • Obojok podľa potreby bliká alebo staticky svieti. Ak venčíte neposedného psa večer alebo skoro ráno a máte strach, že sa vám zabehne, nezúfajte.
 • Pre presnosť ovládania po tme predstavuje veľký prínos ovládač s podsvieteným LCD displejom.
 • Vodotesnosť a odolnosť voči nárazom - obojok je ideálny pre temperamentné a energické psy. Nezničí ho ani voda ani silný náraz.
 • Vďaka funkcii Lost Transmitter Beeper nie je strata vysielača žiadna tragédia. Ak sa niečo také prihodí, vysielač ľahko znovu nájdete pomocou "bzučiaka", teda zvukového signálu.
 • Možnosť nastavenia maximálnej výšky stimulácie a funkcie Lock and Set vám nedovolí počas výcviku omylom prekročiť hranicu sily impulzu, ktorá by pre psa mohla byť nebezpečná.
 • Funkcia Tapping Sensation sa podobá klasickým vibráciám u iných výcvikových obojkov, impulz je ale o niečo silnejší, takže výcvik má zmysel aj u menej citlivých psov 

 

Dosah obojku

S obojkom E-Collar Easy Educator EZ-900 môžete trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 800 metrov. Dosah 800 metrov je dostatočný pre bežný aj profesionálny výcvik. Vďaka špeciálnej patentovanej anténe nedochádza k stratám signálu v lese a horších podmienkach.

 

Typ korekcie

Obojok využíva 4 stupne zvukových upozornení, 7 stupňov vibrácií a 256 stupňov korekcie, ktoré sú rozdelené do 100 úrovní. Intenzitu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť, pomocou kolieska na vysielači. Obojok ďalej disponuje technológiou Booster (okamžité zvýšenie úrovne) a momentálnej či kontinuálny korekciou (krátky impulz, dlhý impulz). Ďalej možno vybrať z niekoľkých módov zvukov, vibrácií a stimulácie. Viac o funkciách nájdete v manuáli.

 

Batérie a nabíjanie

Ako vysielačka, tak aj prijímač sú osadené dobíjacím a vymeniteľným Li-Polymer akumulátorom s kapacitou 3.7V a 400 mAh, ktorý sa nabije v priebehu 2 hodín. Pri každodennom použití vydrží vysielačka v prevádzke približne 30 dní a prijímač 14 dní.

 

Vodotesnosť 

E-Collar Easy Educator EZ-900 je dodávaný s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 12,5 metrov a plne vodotesnou vysielačkou, ktorá navyše pláva. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode alebo v extrémnych podmienkach (les, bahno). Vysielačka u EZ-900 je tiež vodotesná a navyše pláva na vode.

 

Počet psov

E-Collar Easy Educator EZ-900 je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, pre výcvik 4 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

displej

E-Collar má kvalitný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať cez deň, ale aj v noci. Na displeji máte všetky ukazovatele - typ korekcie, počet psov, silu impulzov, silu signálu a indikáciu stavu nabitia / vybitia batérie. Pomocou vysielačky môžete diaľkovo zapnúť vysoko svietivé LED svetlo na prijímači, ktoré bliká alebo stále svieti. 


Dĺžka obojku

E-Collar Easy Educator EZ-900 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z biotanu (materiál pevnejší ako koža a plast). Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70cm. 


Váha a rozmery

Vysielačka má rozmery 10,2 x 4,6 x 3,2 cm a 119 gramov. Prijímač má rozmery 5 x 4 x 2,5 cm a 68 gramov. Vďaka väčším rozmerom a váhe prijímača odporúčame tento model skôr pre stredné a väčšie plemená psov. Výrobca udáva od 2kg, my odporúčame od 5kg.

 

 Výhody

 • dosah až 800 metrov
 • ľad svetlo na obojku
 • obrovská výdrž batérie
 • podsvietený LCD displej
 • nabíjacie prijímač i vysielačka
 • možnosť nastavenia 100 úrovní impulzu
 • vodotesný a ponoriteľný prijímač do 12,5 metra
 • možnosť výcviku 4 psov naraz
 • vibrácie, zvuk, impulz, booster, svetlo

 Nevýhody

 • väčšie prijímač a vysielačka
 • vyššia cena

 Obsah balení

 • prijímač
 • vysielač
 • elektródy
 • Nastaviteľný obojok
 • akumulátory
 • duálna nabíjačka
 • Pútko na krk
 • testovacie výbojka

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malých psov Pre stredných psov Pre veľkých psov Podľa dosahu 600 až 1000 metrov Podle značky E-collar Podle typu Elektrické Vibrační Zvukové Podle vodotěsnosti Vodotěsné Ponořitelné Podle počtu psů Pro 1 psa Pro 2 psy

Zobraziť celý popis

Parametre

Dosah 800 m
Počet psov 1 - 4 psy
Funkce Impuls, Vibrace, Zvuk, Booster, Světlo
Vodotesnosť Ponořitelný
Napájanie USB nabíjení
velikost Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy

Súbory

Súvisiace produkty

Vysílačka Patpet 628

Skladom, v piatok 8. 12. u vás
41 €

Porovnať

Vysielačka Canicom 5.202

Skladom, v piatok 8. 12. u vás
107 €

Porovnať

Varianty (2)
pro 1 psa pro 2 psy

Dogtra ARC 800 Free

Skladom, v piatok 8. 12. u vás
492 €

Porovnať

Kryt vysielačky pre výcvikový obojok Aetertek AT-919C

Skladom, v piatok 8. 12. u vás
17 €

Porovnať

Batéria Energizer 9V

Skladom, v piatok 8. 12. u vás
6 €

Porovnať

Vysielačka SportDog SD-825E

Skladom, v piatok 8. 12. u vás
156 €

Porovnať

Rozdvojka pre nabíjačku Dogtra 600 NCP

Skladom, v piatok 8. 12. u vás
21 €

Porovnať

Obojek a přijímač Num Axes Canicom 5
Varianty (5)
černá modrá oranžová světle zelená zelená

Obojok a prijímač Num Axes Canicom 5

Skladom, v piatok 8. 12. u vás
131 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Varianty (9)

E-Collar Easy Educator EZ-900

Skladom, v piatok 8. 12. u vás
451 €

Porovnať