E-Collar Tactical K9-400

E-Collar Tactical K9-400 je mimoriadne kvalitný výcvikový obojok z USA, ktorý má dosah 1 200 metrov a patrí medzi najšetrnejšie a najúčinnejšie výcvikové obojky na svete. Vhodný je pre výcvik psov už od 2 kilogramov. Obojok je vodotesný a je vybavený svetelnými diódami pre nočné venčenie alebo výcvik. Pri tréningu psa môžete využiť hneď tri výcvikové moduly. Ponúka funkcie zvuk, vibrácie, impulz a booster.

Výber varianty produktu

487 € 403 € bez DPH
Skladem 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 26. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

E-Collar Tactical K9-400

Firma E-collar prichádza na trh s veľmi humánnym a zároveň účinným riešením pre perfektnú výcvik psa. Ide o najmenší dobíjací obojok s dosahom 1200 metrov na trhu. Vďaka ergonomickej vysielačke a dobre tvarovanému prijímaču je zaistené pohodlné nosenie ako pre samotné zviera, tak aj pre jeho majiteľa. Veľkú výhodu predstavuje systém Bungee Collar, revolučný upgrade pre výcvikové aj protištěkacie obojky, ktorý sa prispôsobí krku tak, aby obojok perfektne sedel. Bežné vibrácie sú E-Collar Tactical K9-400 nahradené oveľa efektívnejšie stimuláciou s názvom Tapping Sensation. Tapping Sensation sa podobá klasickému vibrovaniu, ale je o niečo intenzívnejšie, takže sa hodí aj pre menej citlivé psy. Užívatelia určite ocenia tiež plávajúci a vodotesný vysielač, pri ktorom nehrozí , že by klesol na dno. Ak patríte k tým, ktorí vždy niečo strácajú, nemusíte vešať hlavu, možno ho totiž zapnúť a lokalizovať pomocou zvukového signálu. Samotný prijímač u E-Collar Tactical K9-400 je vodotesný a ponoriteľný až do 12,5 metrov. Navyše disponuje vysoko svietivým LED svetlom, ktoré môžete na diaľku aktivovať. Samotný obojok disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz, ktorý je možné nastaviť v 100 úrovniach.

 

 

Hlavné funkcie obojku

 • Dosah až 1200 metrov - ani na rozľahlých pozemkoch, v parku alebo v lese nemusíte mať o svojho psíka strach. Pes sa môže slobodne prebehnúť, bez toho aby ste nad ním strácali kontrolu.
 • Vhodné pre psov, ktorí vážia 2 kg a viac.
 • Technológia COS je revolučný systém, ktorý zabraňuje nepríjemnému a hlavne nežiadúcemu šklbaniu obojku.
 • Vďaka funkcii Lost Transmitter Beep strata vysielača ešte neznamená nešťastie. Dokonca ani po tme. Stačí spustiť zvukový signál a vysielač je na svete.
 • Tapping Sensation je systém podobný vibráciám u iných výcvikových obojkov, umožňuje však oveľa efektívnejšiu prácu s niektorými psami. Impulz Tapping Sensation má totiž väčšiu silu než klasické kmitanie, typické pre väčšinu výcvikových obojkov, a je teda ideálny pre psov, ktorí obvyklé vibrovanie nezaznamenajú.
 • Tri tréningové moduly umožňujú prispôsobiť výcvik potrebám vášho psa. Všetky fungujú práve na základe Tapping Sensation, nie na základe tónov alebo bežných vibrácií.
 • Nočné sledovanie psa v podobe svetelných signálov na obojku vnáša pokoj aj do polnočného venčenia psíkov, či už necháte obojok blikať, alebo svietiť.
 • Vodotesnosť - voda vysielačom rozhodne nevadí. Vysielač aj prijímač je vodotesný a ponoriteľný až do hĺbky 12,5 metrov. Naviac je vysielačka plávajúca.
 • Modro podsvietený LCD displej vám spríjemní výcvik v tme.
 • 100 úrovní impulzov s možnosťou nastavenia kontinuálnej a momentálnej korekcie a funkcie booster (okamžité zvýšenie sily o niekoľko úrovní)

 

Dosah obojku

E-Collar Tactical K9-400 vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1200 metrov. Dosah 1200 metrov je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. E-Collar Tactical K9-400 je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie 

E-Collar Tactical K9-400 disponuje funkciami vibrácie, kontinuálny a momentálny elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 100 úrovniach, booster a Flash Light pre prípad straty prijímača či pre lokalizáciu psa. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka.

 

Batérie a nabíjanie

Ako vysielačka, tak i prijímač sú pri E-Collar Tactical K9-400 osadené dobíjacím a vymeniteľným Li-Polymer akumulátorom s kapacitou 3.7V a 400 mAh, ktorý sa nabije v priebehu 2 hodín. Na jedno nabitie a pri každodennom použití, vydrží vysielačka v prevádzke približne 30 dní a prijímač 14 dní. Obojok aj vysielačku si môžete kedykoľvek nabiť pomocou duálny sieťovej nabíjačky.

 

Vodotesnosť

E-Collar Tactical K9-400 je dodávaný s ponořitelným prijímačom až do 12,5m. Vysielač je vodotesný a plávajúce, pre prípad upustení do vody. E-Collar Tactical K9-400 je teda vhodný ako pre základný výcvik, tak pre výcvik loveckých či záchranárskych psov.

 

Počet psov 

E-Collar Tactical K9-400 je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalšieho obojku ho môžete jednoducho rozšíriť, pre výcvik 2 psov naraz.

 

Displej 


E-Collar Tactical K9-400 má kvalitný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať ako vo dne, tak aj v noci. Na displeji máte všetky ukazovatele - typ korekcie, počet psov, silu impulzov, silu signálu a indikáciu stavu nabitia / vybitia batérie.

 

Dĺžka obojku

E-Collar Tactical K9-400 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z biotanu (silnejší ako koža a plast). Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70cm

 


Váha a rozmery

Vysielačka má priemer 6,7 cm, hĺbku 3,2cm a jej váha je 96 gramov. Prijímač má šírku 5cm, výšku 3,8 cm, hĺbku 2,8 cm a jeho váha je 68 gramov

 

 

 

 

výhody

 • veľmi malý prijímač
 • podsvietený LCD displej na vysielačke
 • nabíjaci prijímač aj vysielačka
 • možnosť nastavenia 100 úrovní impulzu
 • možnosť výcviku 2 psov naraz
 • jednoduché ovládanie - pre každú funkciu tlačidlo zvlášť
 • dosah 1200 metrov
 • Vodotesná a plávajúca vysielačka
 • LED svietidlo na prijímači

nevýhody

 • vyššia cena

obsah balenia

 • prijímač
 • vysielač
 • krátke elektródy
 • dlhé elektródy
 • Nastaviteľný obojok
 • akumulátory
 • duálna nabíjačka
 • testovacia výbojka
 • anglický návod
 • Slovenský návodTechnické parametre

Baterie v přijímači Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Hmotnost přijímače 68 g
Výdrž vysílače 2 - 3 týdny
Výdrž přijímače 10 - 14 dnů
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost ponořitelný
Funkce impuls + vibrace + zvuk + booster
Napájení nabíjecí
Hmotnost vysílače 96 g
Rozměr vysílače (š/v/h) 6,7 x 3,2 cm
Baterie ve vysílači Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Rozměr přijímače (š/v/h) 5 x 3,8 x 2,8 cm
Délka obojku 20 - 70 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Síla vibrace 1
Síla impulzu 100
Dosah 1200 m
Počet psů 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.