E-Collar Tactical K9-800

E-Collar Tactical K9-800 je mimoriadne kvalitný výcvikový obojok z USA, ktorý má dosah 1 600 metrov a patrí medzi najšetrnejšie a najúčinnejšie výcvikové obojky na svete. Vhodný je pre výcvik psov od 10 kilogramov. Tento výcvikový obojok sa používa pri profesionálnom tréningu policajných psov, ale napriek tomu sa s ním dobre pracuje aj bežným používateľom. Obojok je vodotesný a je vybavený svetelnými diódami pre nočné venčenie alebo výcvik

Výber varianty produktu

585 € 483 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 26. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

E-Collar Tactical K9-800

Profesionálny výcvikový obojok E-Collar Tactical K9-800 bol vyvinutý popredným americkým výrobcom pre ten najnáročnejší tréning veľkých plemien. Obojok sa vyznačuje nielen svojou kvalitou a účinnosťou, ale zároveň sa s ním veľmi dobre zaobchádza. Ovládač je možné pohodlne pripnúť na opasok, je plávajúci a rovnako ako samotný obojok tiež vodotesný. Umožňuje výcvik až 2 psov, má podsvietený LCD displej a oddelené tlačidlá pre kontinuálny a jednorazový impulz. Vďaka systému Bungee Collar sa obojok pekne prispôsobí krku akéhokoľvek psa a revolučná technológia COS odbúrava nežiaduce šklbanie, typické pre iné výcvikové obojky. Najväčšou výhodou je však funkcia Blunt stimulation, ktorá stimuluje naozaj veľké impulzy pre efektívny výcvik menej citlivých psov.

 

 

Hlavné funkcie obojka

  • Dosah 1,6 km - perfektný pre trénovanie v lese alebo na iných veľkých pozemkoch. Výcvik bude aj na rozľahlých miestach maximálne bezpečný.
  • Vhodný pre veľké plemená psov - obojok sa hodí pre psov, ktorí vážia 10 kg a viac (Rozmery obojka sú 7x4x3 cm).
  • Funkcia Tapping sensation je pokročilejšiae a účinnejšia verzia klasického vibrovania pri stimulácii.
  • Vysielač pláva a je vodotesný, samotný prijímač je možné dokonca ponoriť do hĺbky 12,5 m.
  • Revolučná technológia COS zamedzuje nepríjemnému trhania, ktoré bolo u iných výcvikových obojkov absolútne nežiaduce.
  • Blunt stimulation - funkcia, ktorá umožňuje vysoké nastavenie impulzu pri nutnosti zefektívnenie profesionálneho výcviku. Stimuláciu je však možné podľa potreby tiež úplne znížiť.
  • Systém Bungee collar - vďaka tomuto revolučnému systému sa obojok jednoducho prispôsobí Pejskové krku a je pre neho maximálne pohodlný.
  • Pri nočnom výcviku určite oceníte vysielač s LCD displejom, prostredníctvom ktorého je  možné ľahko spustiť nočné sledovanie a obojok rozsvietiť pre ľahšiu lokalizáciu psa.
  • Obsahuje 3 tréningové moduly. Tipy pre správny výcvik psa nájdete v priloženom manuáli.

  

Dosah obojka

S obojkom E-Collar Tactical K9-800 môžete trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1600 metrov. Dosah 1600 metrov je vhodný pre profesionálny výcvik v lese a na ďalšie vzdialenosti. Vďaka špeciálnej patentovanej anténe nedochádza k stratám signálu v lese a horších podmienkach.

 

Typ korekcie 

Obojok E-Collar Tactical K9-800 využíva ako korekciu 100 stupňov impulzov, ktoré môžete nastaviť pomocou vysielačky. Intenzitu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť, pomocou kolieska na vysielači. Obojok ďalej disponuje technológiou Booster (okamžité zvýšenie úrovne) a momentálnou či kontinuálnou korekciou (krátky impulz, dlhý impulz).

 

Batéria a nabíjanie

Ako vysielačka, tak aj prijímač sú osadené dobíjacím a vymeniteľným Li-Polymer akumulátorom s kapacitou 3.7V a 400 mAh, ktorý sa nabije v priebehu 2 hodín. Pri každodennom použití vydrží vysielačka v prevádzke približne 30 dní a prijímač 14 dní.

 

Vodotesnosť 

E-Collar Tactical K9-800 je dodávaný s plne vodotesným a ponoritelným prijímačom až do 12,5 metrov a plne vodotesnou vysielačkou, ktorá navyše pláva. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode alebo v extrémnych podmienkach (les, bahno).

 

Počet psov 

E-Collar Tactical K9-800 je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Displej

E-Collar má kvalitný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať ako vo dne, tak aj v noci. Na displeji máte všetky ukazovatele - typ korekcie, počet psov, silu impulzov, silu signálu a indikáciu stavu nabitia / vybitia batérie. Pomocou vysielačky môžete diaľkovo zapnúť vysoko svietivé LED svetlo na prijímači, ktoré bliká alebo stále svieti.


Dĺžka obojka

E-Collar Tactical K9-800 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z biotanu (materiál pevnejší ako koža a plast). Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 až do 70 cm


Váha a rozmery

Vysielačka má rozmery 7 x 3,2 cm a váži 119 gramov. Prijímač má rozmery 7 x 4 x 3 cm a 113 gramov. Vďaka väčším rozmerom a váhe prijímača odporúčame tento model skôr pre stredné a väčšie plemená psov.

 

 
Technické parametre

Baterie v přijímači Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Hmotnost přijímače 113g
Výdrž vysílače 2 - 3 týdny
Výdrž přijímače 10 - 14 dnů
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost ponořitelný
Funkce impuls + vibrace + zvuk + booster
Napájení nabíjecí
Hmotnost vysílače 119g
Rozměr vysílače (š/v/h) 6,9 x 3,2 cm
Baterie ve vysílači Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Rozměr přijímače (š/v/h) 7 x 4 x 3 cm
Délka obojku 20 - 70 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Síla vibrace 1
Síla impulzu 100
Dosah 1600 m
Počet psů 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.