E-Collar Upland Hunting UL-1200

Výcvikový obojok UL-1200 bol špeciálne vyvinutý poprednými americkými výrobcami pre lovecké psy, ktorí vážia 9 kilogramov a viac. Jeho signál dosahuje až do vzdialenosti 1,6 kilometra, je kompletne vodotesný a ponoriteľný až do hĺbky 12,5 metra. Užívateľ si môže vybrať z 3 rôznych tréningových režimov. Výcvik psa je navyše ľahký aj za tmy vďaka podsvietenému LCD displeji ovládača a možnosti spustenia svetla na obojku pre nočné sledovanie.

Výber varianty produktu

583 € 482 € bez DPH
Skladem 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 29. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

E-Collar Upland Hunting UL-1200

Poľovné psy sú veľmi inteligentné a rýchlo sa učiaci zvieratá, a tak americkí výrobcovia prichádzajú na trh s veľmi účinným a efektívnym modelom výcvikového obojku, ktorý podporuje a zjednodušuje ich tréning. Obojok E-Collar Upland Hunting UL-1200 využíva pokročilé, moderné funkcie, a napriek tomu sa s ním veľmi ľahko zaobchádza.Ergonomický, vodeodolný vysielač je možné pripnúť na opasok alebo popruh u rupsaku, má podsvietený LCD displej, takže ovládanie je naozaj presné. Pokiaľ ho stratíte, stačí spustiť funkciu Lost Transmitter Beeper, teda zvukový signál, ktorý vám ho pomôže zase nájsť. Výhodou je tiež revolučná technológia Blunt Stimulation, ktorá umožňuje spustenie skutočne vysokého stupňa impulzu v prípade nutnosti.

 

 

Hlavné funkcie obojku

 • Vhodný pre trénovanie poľovného psa, ktorý váži 9 kg a viac. Je skvelou a účinnou podporou pre dosiahnutie znateľných výsledkov pri jeho výcviku.

 • Signál obojku dosahuje 1,6 km. Psa môžete bezstarostne cvičiť podľa potreby aj v lese alebo v inom náročnom teréne.

 • Funkcia Blunt Stimulation - na výcvikovom obojku možno nastaviť maximálnu možnú stimuláciu vhodnú pre menej citlivé psy. Využívať najvyššej impulz však nie je nutné, stimuláciu je možné nechať aj na minime.

 • Počas nočného výcviku užívatelia oceňujú veľmi presný LCD displej a možnosť spustenia svetla na obojku.

 • S funkciou Lost Transmitter Beeper nie je strata ovládače žiadnym nešťastím. Stačí zapnúť zvukový signál a vysielač objavíte aj po tme.

 • Možnosť rozšírenia pre výcvik 2 psov naraz

 • Tapping Sensation je účinná stimulácia nahrádzajúca klasickú vibráciu.

 • Ovládač je vodotesný a plávajúcí, samotný obojok je ponoriteľný až do hĺbky 12,5 m.

 • Americkým výrobcom sa vďaka COS technológii podarilo odbúrať nežiadúce šklbanie, ktoré bolo typické pre iné výcvikové obojky.

 • Obsahuje 3 tréningové moduly - pre prácu s nimi využite priložený manuál s užitočnými tipy pri výcviku.

 • Obojok je vybavený batériou, ktorú ľahko dobijete pomocou nabíjačky, ktorú dostanete v balení.

 • 100 úrovní impulzov s možnosťou nastavenia booster, kontinuálne a momentálnej korekcie.

 •  

  Modro podsvietený LCD displej vám spríjemní výcvik vo tme.

 • Obojek je možné v noci rozsvietiť (blikanie alebo statické svetlo), takže psa ľahko lokalizujete aj po zotmení.

 

Dosah obojku

S obojkom E-Collar Upland Hunting UL-1200 môžete trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1600 metrov. Dosah 1600 metrov je vhodný pre profesionálny výcvik v lese a na ďhlšie vzdialenosti. Vďaka špeciálnej patentovanej anténe nedochádza k stratám signálu v lese a horších podmienkach.

 

Typ korekcie 

Obojok E-Collar Upland Hunting UL-1200 využíva ako korekciu 100 stupňov impulzov, ktoré môžete nastaviť pomocou vysielačky. Intenzitu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť, pomocou kolieska na vysielači. Obojok ďalej disponuje technológiou Booster (okamžité zvýšenie úrovne) a momentálnej či kontinuálny korekciou (krátky impulz,                      dlhý impulz).

 

Batérie a nabíjanie

Ako vysielačka, tak i prijímač sú osadené dobíjacím a vymeniteľným Li-Polymer akumulátorom s kapacitou 3.7V a 400 mAh, ktorý sa nabije v priebehu 2 hodín. Pri každodennom použití vydrží vysielačka v prevádzke približne 30 dní a prijímač 14 dní.

 

                    Vodotesnosť


E-Collar Upland Hunting UL-1200 je dodávaný s plne vodotesným a ponoritelným prijímačom až do 12,5 metrov a plne vodotesnou vysielačkou, ktorá navyše pláva. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno).

 

 

Počet psov

E-Collar Upland Hunting UL-1200 je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Displej

E-Collar má kvalitný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať ako vo dne, tak aj v noci. Na displeji máte všetky ukazovatele - typ korekcie, počet psov, silu impulzov, silu signálu a indikáciu stavu nabitia / vybitia batérie. Pomocou vysielačky môžete diaľkovo zapnúť vysoko svietivé LED svetlo na prijímači, ktoré bliká alebo stále svieti.

 


Dlžka obojku

E-Collar Upland Hunting UL-1200 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z biotanu (materiál pevnejší ako koža a plast). Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má rozmery 7 x 3,2 cm a váži 119 gramov. Prijímač má rozmery 7 x 4 x 3 cm a 113 gramov. Vďaka väčším rozmerom a váhe prijímača odporúčame tento model skôr pre stredné a väčšie plemená psov.

 

 
Technické parametre

Baterie v přijímači Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Hmotnost přijímače 113g
Výdrž vysílače 2 - 3 týdny
Výdrž přijímače 10 - 14 dnů
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost ponořitelný
Funkce impuls + vibrace + zvuk + booster
Napájení nabíjecí
Hmotnost vysílače 119g
Rozměr vysílače (š/v/h) 6,9 x 3,2 cm
Baterie ve vysílači Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Rozměr přijímače (š/v/h) 7 x 4 x 3 cm
Délka obojku 20 - 70 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Síla vibrace 1
Síla impulzu 100
Dosah 1600 m
Počet psů 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.