Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Pet at School Pulse

Pet at School Pulse je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, svetlo a impulz v 5tich úrovniach. S obojkom kvalitnej francúzskej výroby Num Axes môžete cvičiť psa na vzdialenosť max 200 m. Zariadenie je na batérie, má vodotesný prijímač a vysielačka s tlačidlami pre každú funkciu nemá displej. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 15 do 90 kg.

Viac informácií ›

Skladom 2 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 31. 3.

127 € 104 € bez DPH
ks
Kód produktu: P1194
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(1)
Elektrický výcvikový obojek Ultrazvukový obojek proti štěkání Pet at School Pulse
Pet at School Pulse
127 €

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojok Num Axes Pet at School Pulse je praktický a jednoducho ovládateľný výcvikový obojok s dosahom 200 metrov. Ovládač umožňuje posielať psovy signály trojakého druhu: impulzy pre elektrostatickú stimuláciu, vibračné (chvením obojku na krku psa) a zvukové, ktoré ide využiť k výcviku podľa potreby rôznym spôsobom. Elektronický výcvikový obojok Pet at School Pulse má automatické zvyšovanie intenzity stimulácie v 5 stupňoch, čo je výhodná vlastnosť, ktorú ocenia predovšetkým bežní majitelia psov (bez skúseností napr. so športovým alebo služobným výcvikom). Prostým pridržaním tlačítka, obojok sám zvyšuje intenzitu pôsobenia až do potrebnej výšky, kedy pes reaguje. Vysoko svietivá červená LED v obojku - na povel z ovládača v tme zviditeľní vášho psa výraznými intenzívnymi záblesky omnoho výraznejšie aj než bežný svietiací obojok. Koncepcia všetko v jednom - pes nemusí mať v noci ďalší svietiaci obojok. Kompaktný ovládač malých rozmerov bez vonkajšej antény je veľmi šikovný do ruky, má pohotové ovládanie a je veľmi odolný.

 

 

 

Dosah obojku

Num Axes Pet at School Vám pomôže trénovať Vašeho psa bez použití vodítka do vzdialenosti až 200 metrov. Dosah 200 metrov je dostatočný pre väčšinu psov. Num Axes Pet at School je ideálnou voľbou pre základný výcvik povelov sadni, ľahni a ku mne.

 

Typ korekcie 

Výcvikový obojok Num Axes Pet at School má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie a impulz. Impulz je nastaviteľný v 5tich úrovniach. Je tak ideálny pre výcvik ako malých, stredných tak aj veľkých psov.

 

Batérie a nabíjanie

Prijímač u Num Axes Pet at School je na 3V batériu s označením CR2 a vysielačka je na batérie CR2032. Obojok aj vysielačka vydrží veľmi dlho v prevádzke, výrobce udává až 6 mesiacov pri bežnom použití. Cena nových batérií sa pohybuje okolo 60,-Kč.

 

Vodotesnosť 

Prijímač Num Axes Pet at School je dodávaný s vodotesným prijímačom na krátke ponorenie s označným IPX7. Je ideálnou voľbou ako pre základné použitie, tak aj pre výcvik psov v zhoršených podmienkach či daždi. Vysielačka je bez ochrany.

 

Počet psov 

Num Axes Pet at School je špeciálne navrhnutý len pre výcvik jedného psa. Vďaka tomu má veľmi pohotové ovládanie, ktoré je veľmi jednoduché. Pre každú funkciu máte tlačítko zvlášť, takže nedochádza k oneskoreniam, keď potrebujete rýchlo reagovať.

 

 

Dĺžka obojku

Num Axes Pet at School má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4,2cm x 9,8 cm x 1,7cm a jej váha je iba 36 gramů. Prijímač má šírku 6,8cm, výšku 4,3cm, hĺbku 3,8cm a jeho váha je 75 gramov vrátane obojku.

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvikové obojky Výcvik Podľa plemena Pre malých psov Pre stredných psov Pre veľkých psov Podľa dosahu 0 až 300 metrov Podle značky Pet at School Podle typu Elektrické Zvukové Podle vodotěsnosti Voděoodolné Vodotěsné Podle počtu psů Pro 1 psa NumAxes

Zobraziť celý popis

Parametre

Dosah 200 m
Plemeno střední, velké
Funkcia impuls, zvuk, světlo
Napájanie na baterie
Síla impulzu 5
Počet psů 1 pes
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Napájanie na batérie
Batérie v prijímači 3V CR2
Batérie vo vysielači CR2032
Dosah 200 m
Funkcia impuls + zvuk + světlo
Sila impulzu 5
Síla zvuku 1
Protištěkací mód nie
Displej nemá
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Výdrž prijímača 3 - 6 měsíců
Výdrž vysielača 3 - 6 měsíců
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,8 x 4,3 x 3,8 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 4,2 x 9,8 x 1,7 cm
Hmotnosť prijímača 75 g
Hmotnosť vysielača 36 g
Počet psov 1 pes
Vodotesnosť Vodotěsný, Ponořitelný
velikost Pro velké psy, Pro střední psy
Vodotesnosť vodotěsný (ponořitelný)
ALZA áno

Súbory

8686-5524-pet-at-schooltraining-pulse-cz-manual-1.pdf

Súvisiace produkty

Nabíječka Patpet 776
Varianty (2)
dual single

Nabíječka Patpet 776

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
13 €

Porovnať

Adaptér do autozapalovače

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
9 €

Porovnať

Nabíjačka Patpet T700

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
13 €

Porovnať

D.T. Systems H2O 1850 PLUS s lokátorem
Varianty (2)
pro 1 pro 2

D.T. Systems H2O 1850 PLUS s lokátorem

3 týdny, v piatok 21. 4. u vás
579 €

Porovnať

Energizer CR2430 2ks

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
6 €

Porovnať

Testovací doutnavka

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
4 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Pet at School Pulse

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
127 €

Porovnať