Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Dogtrace d-control 1000

Elektronický výcvikový obojok d-control 1000 je vďaka veľkosti stimulačných impulzov vhodný pre všetky plemená psov a je určený predovšetkým pre výcvik základných povelov, s dosahom až 1000 m. Podľa veľkosti prijímača ho však odporúčame skôr pre stredné a veľké plemená. Vysielač disponuje funkciou zvuk, krátky a dlhý impulz a funkciou booster. S obojkom môžete cvičiť až 2 psy naraz pomocou jednej vysielačky. Ponoriteľný prijímač, magnetický systém zapnutia/vypnutia, podsvietený LCD displej a výdrž batérie až 12 mesiacov.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 31. 3.

207 € 171 € bez DPH
ks
Kód produktu: P35534
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(11)
Dogtrace d-control 1000
Dogtrace d-control…
207 €

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojok pre všetkých psov Dogtrace D-Control 1000 je vhodnou intenzitou impulzov ako pre citlivejšie, tak aj pre temperamentné psy. Obojok je vybavený funkciou zvuk, krátky a dlhý impulz v 30 úrovniach a funkciou Booster. Impulz má dostatočne široké rozpätie ktoré vám umožní zvoliť vyhovujúcu intenzitu pre vášho psíka. Zvukovú korekciu môžete využiť ako upozornenie na prípadný impulz. Pes si čoskoro súslednosť signálu zafixuje a naučí sa zareagovať už na prvý stupeň upozornenia zvuku. Funkcia booster vám zaručí pohotovú reakciu, ktorého stlačením navýšite stupeň impulzu o 0 - 5 stupňov, opäť v závislosti na konkrétnych dispozíciách vášho psa. Elektronický obojok s dosahom 1000 m pre výcvik v bežných domácich podmienkach, kde nie je extrémne členitý terén. Prijímač obojku je dodávaný s ponoriteľným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má LCD podsvietený displej pre zobrazenie výšky stimulačného impulzu, vysielania a vybitia batérie a ľahko hmatateľné tlačidlá. Pre nastavenie funkcií nemusíte prepínať, každá funkcia má priradené tlačidlo. Dogtrace D-Control 600 sa vypína a zapína pomocou magnetu, kedy pre zapnutie a vypnutie obojku stačí priložiť vysielač k prijímaču. Výhodou zariadenia je aj vysoká výdrž batérií až 6 - 12 mesiacov. Pre istotu vám stav batérií signalizuje svetelná kontrolka.

 

 

Typ korekcie

Model D-Control 1000 ponúka 2 typy varovných signálov - korekcií: zvuk a impulz. Krátky a dlhý impulz môžete ešte nastaviť na škále 30 stupňov. Obojok je vhodný pre citlivé aj temperamentné psy, čomu zodpovedá väčšia škála sily elektrostatických impulzov. Model navyše disponuje funkciou Booster.

 

 

Dosah obojku

D-Control 1000 vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1000 metrov. Dosah je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. D-Control 1000 je ideálnou voľbou pre použitie v meste, v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosiahnutia.

 

 

Batéria a nabíjanie

Vysielač je napájaný na 2x 1,5V AA batérie, ktorého stav vám ukazuje LCD displej av prevádzke vydrží 6-12 mesiacov. Prijímač je napájaný 3V batériou s označením CR2 a jeho životnosť sa pohybuje v rozmedzí 3 - 6 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií.

 

Vodotesnosť

Prijímač obojku je dodávaný s plne ponoriteľným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má základnú ochranu proti vode.

 

Počet psov

Pri dokúpení jedného prijímača je možné s výcvikovým obojkom Dogtrace D-Control 1000 trénovať až 2 psy zároveň, pomocou jednej vysielačky.

 

Displej

Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami na ovládanie jednotlivých funkcií.

 

Dĺžka obojku

Model D-Control 1000 má pevný a kvalitný obojok z tkanej textílie. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 18 až do 75 cm.

 

 

Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,3 cm, výšku 11,9 cm, hĺbku 2,8 cm (bez antény) a jej váha je 88 gramov. Prijímač má šírku 4,3 cm, výšku 6,4 cm, hĺbku 3,4 cm a jeho váha je 56 gramov.

 

 Výhody

 • Vhodný pre výcvik citlivých i temperamentných psov
 • Možnosť výcviku až pre 2 psov
 • Nastaviteľná funkcia Booster
 • Ponoriteľný prijímač
 • Krátky a dlhý impulz
 • Zvuk a impulz v 30tich úrovniach nastavenie sily
 • Tlačidlo pre každú funkciu zvlášť
 • Veľmi ľahký prijímač
 • Magnetický spínač pre rýchle naštartovanie
 • 2 dĺžky elektród v balení
 • Dlhá výdrž batérie

 Nevýhody

 • Pre výcvik 2 psov je nutné dokúpiť ďalší prijímač

 Obsah balení

 • Přijímač 
 • Obojek
 • Diaľkový ovládač s klipom na opasok
 • Testovací výbojka
 • 1x baterie CR2 3V
 • 2x baterie AA
 • Elektrody 12 mm
 • Elektrody 17 mm
 • Šnúrka pre zavesenie vysielača na krk
 • Plastový kufřík

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvikové obojky Podľa plemena Pre stredných psov Pre veľkých psov Podľa dosahu 600 až 1000 metrov Podle značky Výcvikové obojky Dogtrace Podle typu Zvukové Podle vodotěsnosti Podle počtu psů Ponořitelné Elektrické Pro 1 psa Vodotěsné

Zobraziť celý popis

Parametre

Dosah 1000 m
Plemeno střední, velké
Funkcia impuls, zvuk, booster
Napájanie na baterie
Síla impulzu 30 úrovní
Počet psů 1 - 2 psy
Dĺžka obojku 20 až 75 cm
Vodotesnosť Ponořitelný, Vodotěsný
velikost Pro velké psy, Pro střední psy
Hmotnosť prijímača 56g
Hmotnosť vysielača 88 g
Rozmer prijímača š.4,3 x v.6,4 x h.3,4 cm
Rozmer vysielača š.5,3 x v.11,9 x h.2,8 cm
Dĺžka obojku 20 - 75 cm
Funkcia impuls + zvuk + booster
Počet psov až pro 2 psy
Vodotesnosť vodotěsný (ponořitelný)
Napájanie prijímača baterie
Napájanie vysielača baterie
Batérie v prijímači CR23V
Batérie vo vysielači 2x AA 1,5V
Výdrž vysielača 6 až 12 měsíců
Výdrž prijímača 3 až 6 měsíců
Displej LCD podsvícený

Súvisiace produkty

Dogtrace d-control 1002 pro dva psy

Na cestě 1 kusů, vo štvrtok 6. 4. u vás
287 €

Porovnať

Obojok s integrovanou anténou D.T. Systems
Varianty (3)
černá oranžo zelená

Obojok s integrovanou anténou D.T. Systems

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
42 €

Porovnať

Varianty (3)
pro 1 pro 2 pro 3

Patpet T504

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
106 €

Porovnať

Varianty (3)
černá červen modrá

Plastový obojok Garmin

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
30 €

Porovnať

Obojok a prijímač Reedog P30

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
42 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Dogtrace d-control 1000

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
207 €

Porovnať