Dogtrace d-control 1610

Elektronický výcvikový obojok pre všetkých psov Dogtrace D-Control 1610 je model s najvyššou flexibilitou ponúkaných funkcií, vďaka ktorým sa hodí aj k profesionálnemu výcviku. Obojok ponúka signály zvuk, krátky aj dlhý impulz v 30 úrovniach, funkciu Booster a externé ovládanie diaľkového vysielača so zariadením môžete cvičiť až 2 psy na vzdialenosť 1600 m. Plne ponoriteľný prijímač, spustenie na magnet, LCD displej

243 € 201 € bez DPH
Skladem 2 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 08. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Dogtrace d-control 1610

Elektronický výcvikový obojok D-control 1610 intenzitou impulzov vhodný ako pre citlivejšie, tak aj pre temperamentné psy stredných a veľkých plemien. Impulzy je možné nastaviť na stupnici 30tich úrovní, čo je dostatočne široké rozpätie, ktoré vám umožní zvoliť vyhovujúcu intenzitu pre vášho psíka. Zariadenie zároveň poskytuje možnosť využiť krátky alebo dlhý impulz a zvukových signálov. Model je vybavený funkciou Booster, ktorá ponúka skokové navýšenie impulzu bez zdĺhavého prenastavovania. D-control 1610 ponúka vzdialenosť pre dosah funkcií maximálne 1600 m, čo je skvelé aj do náročného a členitého terénu a vyhovie aj profesionálnemu výcviku. Prijímač na obojku je kompletne ponoriteľný, je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno). Vodeodolná vysielačka má kompaktný tvar av ruke sa vám tak rozhodne nestratí, má ľahko hmatateľné tlačidlá a pre nastavenie funkcií nemusíte prepínať, každá funkcia má priradené tlačidlo. Pohotovú manipuláciu umožní tiež zapnutie či vypnutie zariadenia pomocou magnetu. Model 1610 disponuje externým tlačidlom, ktoré je možné pomocou konektora pripojiť k vysielačke a vy tak vďaka 140 cm dlhému káblu môžete stihnúť impulz bez toho, aby ste museli držať vysielačku v ruke. Nespornou výhodou zariadenia je aj vysoká výdrž batérií až 6 - 12 mesiacov.

Externé ovládanie (one touch) je veľmi užitočným doplnkom vysielačov, umožňuje rýchlym stlačením jedného tlačidla aktivovať v prijímači navolený korekčný impulz. Tlačidlo je umiestnené na konci 140 cm dlhého kábla, ktorý je konektorom pripojený do vysielača.

 

 

Typ korekcie

Model D-Control 1610 ponúka 2 typy varovných signálov - korekcií: zvuk a impulz. Impulz vo variante krátky a dlhý môžete ešte nastaviť na škále 30 stupňov. Model navyše disponuje funkciou Booster, čo je skokové navýšenie impulzu.

 

Dosah obojku

D-Control 1610 vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1600 metrov. Dosah 1600 metrov je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. D-Control 1602 je ideálnou voľbou na použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosiahnutia.

 

Batéria a nabíjanie

Obojok využíva v prijímači aj vysielači pre napájanie lítiové batérie CR2 3V. Výdrž obojku sa pohybuje rádovo okolo 6 až 12 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií. Vysielač je napájaný na 2x 1,5V AA batérie av prevádzke vydrží 6-12 mesiacov. Stav batérie indikuje svetelná kontrolka.

 

Vodotesnosť

Prijímač obojku je dodávaný s plne ponoriteľným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má základnú ochranu proti vode.

 

Počet psov

Pri dokúpení jedného prijímača je možné s výcvikovým obojkom Dogtrace D-Control 1610 trénovať až 2 psy zároveň, pomocou jednej vysielačky.

 

 

Displej

Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami na ovládanie jednotlivých funkcií. K vysielačke je externé diaľkové ovládanie.

 

 

Dĺžka obojku

D-Control 1602 má pevný a kvalitný obojok z tkanej textílie. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 15 až do 72 cm.

 

 

Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,3 cm, výšku 11,9 cm, hĺbku 2,8 cm a jej váha je 88 gramov (bez batérie). Prijímač má šírku 4,3 cm, výšku 6,4 cm, hĺbku 3,4 cm a jeho váha je 56 gramov (bez batérie).

 
Technické parametre

Batérie v prijímači CR2 3V
Batérie vo vysielači 2x AA
Dosah 1600 m
Sila impulzu 30
Dĺžka obojku 15 až 72 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,4 × 4,3 × 3,4 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 11,9 × 5,3 × 2,8 cm
Hmotnosť prijímača 56 g
Hmotnosť vysielača 88 g
Napájanie na batérie
Funkcia impuls + zvuk + booster
Displej LCD podsvícený
Výdrž prijímača 3 - 6 měsíců
Výdrž vysielača 6 - 12 měsíců
Počet psov 1 - 2 psy
Vodotesnosť vodotěsný (ponořitelný)

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.