Dogtrace d-control easy

Dogtrace D-control Easy je elektronický výcvikový obojok pre stredné a veľké plemená psov s funkciou zvuku a impulzu v 6tich úrovniach. Obojok slúži na výcvik základných povelov s dosahom 200 m a je určený iba pre jedného psa. Má zabudovaný magnetický systém pre zapnutie/vypnutie, tlačidlo pre každú funkciu zvlášť, ponoriteľný prijímač a vysokú výdrž batérie až 12 mesiacov.

 

119 € 99 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 12. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Dogtrace d-control easy

Dogtrácia D-Control Easy Small je vybavený dostatočnou intenzitou impulzov, aby upozornil stredné a veľké plemená psov. Výcvikový obojek má dosah 200 metrov, je tak vhodný pre tréning k domácim podmienkam. Disponuje funkciou zvuku a impulzu v 6 úrovniach na upozornenie psa. Prijímač obojku je dodávaný s plne ponoriteľným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielač má pre každú funkciu priradené tlačidlo a kompaktný tvar pre jednoduchú manipuláciu. Prijímač je síce robustnejší, ale za to veľmi ľahký s váhou iba 56 g. Pohotovú manipuláciu umožní tiež zapnutie či vypnutie zariadenia pomocou magnetu. Výhodou zariadenia je aj vysoká výdrž batérií až 6 - 12 mesiacov. Pre istotu vám stav batérií signalizuje svetelná kontrolka.

 

Typ korekcie

Model D-Control Easy Small ponúka 2 typy varovných signálov - korekcií: zvuk a impulz. Impulz môžete ešte nastaviť v 6-tich úrovniach. Obojok je vhodný pre veľké a temperamentné psy, čomu zodpovedá aj väčšia sila elektrostatických impulzov.

 

Dosah obojku

Obojok je svojim dosahom vhodný na výcvik v domácom prostredí alebo napr. na záhrade. Maximálna vzdialenosť pre výcvik je 200 m. Pre nácvik a upevnenie bežných povelov je dosah úplne dostatočný.

 

Batéria a nabíjanie

Obojok využíva v prijímači aj vysielači pre napájanie lítiové batérie CR2 3V. Výdrž obojku sa pohybuje rádovo okolo 6 až 12 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií. Stav batérie indikuje svetelná kontrolka.

 

Vodotesnosť

Prijímač obojku je dodávaný s plne ponoriteľným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má základnú ochranu proti vode.

 

Počet psov

Obojok je určený na výcvik jedného psíka.

 

Displej

Vysielačka nedisponuje displejom, predný panel je osadený tlačidlami pre ovládanie jednotlivých funkcií.

 

Dĺžka obojku

Dogtrace D-Control 1040 má pevný a kvalitný obojok z tkanej textílie. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 15 až do 75 cm.

 

Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,2 cm, výšku 11 cm, hĺbku 2,9 cm a jej váha je 61 gramov (bez batérie). Prijímač má šírku 4,3 cm, výšku 6,4 cm, hĺbku 3,4 cm a jeho váha je 56 gramov (bez batérie).

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

š.4,3 x v.6,4 x h.3,4 cm

Technické parametre

Batérie v prijímači CR2
Batérie vo vysielači CR2
Dosah 200 m
Sila impulzu 6 úrovní
Napájanie na batérie
Funkcia impuls + zvuk
Displej nemá
Hmotnosť prijímača 56g
Hmotnosť vysielača 61 g
Rozmer prijímača š.4,3 x v.6,4 x h.3,4 cm
Rozmer vysielača š.5,2 x v.11 x h.2,9 cm
Dĺžka obojku 20 - 75 cm
Počet psov 1 pes
Vodotesnosť vodotěsný (ponořitelný)

Návody

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.