Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Patpet 630

Patpet 630 je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, svetlo a vibrácie v 16tich úrovniach. Na dosah až 600 m je možné cvičiť 2 psy pomocou jedinej vysielačky s tlačidlami pre každú funkciu. Vysielačka má malý podsvietený displej, zariadenie je rýchlonabíjacie a má ochranu iba do slabého dažďa. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 90 kg.

Viac informácií ›

Skladom 4 ks Viac informácií › Objednávky do 4. 12. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 6. 12.

152 € 125 € bez DPH
ks
Kód produktu: P11938
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Patpet 630 je vysoko kvalitný výcvikový obojok s ekologickou zodpovednosťou, ktorý disponuje okrem zásadných funkcií aj vlastností trénovať vášho psa bez použitia korekcie elektrostatickým impulzom. Vy aj váš srstnatý cvičenec sa tak môžete cítiť úplne bezpečne a komfortne. Obojok Patpet 630 disponuje tromi funkciami: zvuk, svetlo a vibrácie. Funkcie na ovládači prepínate ľahko farebnými tlačidlami. Pre lepšiu orientáciu disponuje Patpet 630 aj výraznými piktrogramami na displeji – pre váš jednoznačný prehľad! Každej funkcii je priradené samostatné tlačidlo ovládača, čo uľahčuje prehľad aj manipuláciu s ovládaním funkcií. Patpet 630 vám bude spoľahlivo asistovať pri výcviku až dvoch psov zároveň. Používanie vám ďalej uľahčuje podsvietený kvalitný LCD displej. Displej zobrazí 16 stupňovú škálu intenzity vibrácií aj aktuálny stav dobitia batérie. Patpet 630 je dodávaný s plne vodeodolným prijímačom s označením IPX5 (nevadí mu slabý dážď ani sneh, nesmie dôjsť k jeho ponoreniu!). Vysielač má len najzákladnejšiu ochranu proti vode s označením IPX1. Vhodný je pre každého psa s váhou do 90kg a obojek prispôsobíte vášmu psovi v rozmedzí objemu krku 20 cm – 50cm.

Hlavné funkcie:

  • Dosah až 600 m vhodný na použitie v meste aj v lese
  • Prikúpením ďalšieho obojku je možné využiť pre 2 psy súčasne
  • Disponuje funkciou zvuk, svetlo a vibrácie
  • 16 úrovní intenzity vibrácie
  • Pre funkciu tónu, svetla a vibrácie priradené zvlášť tlačidlo na ovládači
  • Umožňuje ovládanie po hmate a sprostredkuje tak cvičiteľom pružnejšiu reakciu
  • Rýchle dobitie - 2hodiny pre plný stav batérie
  • Podsvietený LCD displej poskytuje prehľad o stave batérie a intenzite impulzov
  • Ergonomický tvar vysielačky aj prijímača

 

 

Typ korekce

Elektronický výcvikový obojok Patpet 630 disponuje funkciou zvuku, svetla a vibrácie. Vibračná škála je nastaviteľná v 16tich úrovniach.

 

 

Dosah obojku:

S obojkom Patpet 630 máte kontrolu nad svojim psom do vzdialenosti 600 m. Obojok je vhodný ako pre základný výcvik v meste, tak aj pre pokročilý výcvik na dlhšiu vzdialenosť.

 

Baterie a nabíjení:

Paptpet 630 disponuje obrovskou výdržou batérií a rýchlonabíjaním. Batéria je k plnej dispozícii po 2 hodinovom nabíjaní a vydrží v prevádzke neuveriteľných 8 týždňov.

 

Počet psů:

Elektronický výcvikový obojok Patpet 630 vám bude pohodlne asistovať na výcvik až dvoch psov zároveň. Stačí dokúpiť ďalší prijímač. Na vysielačke potom jednoducho prepínate medzi jednotlivými psami.

 

Displej:

Na ovládači výcvikového obojku Patpet 630 je zapracovaný kvalitný podsvietený LCD displej s ukazovateľom stavu batérie a ukazovateľom sily impulzov. Vďaka displeju je obojok vhodný na večerný výcvik.

 

Vodotěsnost:

Patpet 630 je dodáván s plně voděodolným přijímačem s označením IPX5 (nevadí mu slabý déšť ani sníh, nesmí dojít k jeho ponoření!). Vysílač má jen nejzákladnější ochranu proti vodě s označením IPX1.

 

Délka obojku:

Pre pohodlie vášho psieho cvičenca nastavíte obojok pre obvod krku v rozmedzí 34 – 50 cm. Je tak vhodný pre väčšinu malých aj stredných plemien psov.

 

Váha a rozměry:

Rozmery prijímača sú: šírka 7,5 cm; výška 3,5 cm; hĺbka 4 cm a váha je 25 gramov. Rozmery vysielačky sú: výška 11cm, šírka 5cm, hĺbka 3cm a váha je 32 gramov

  

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malých psov Pre stredných psov Pre veľkých psov Podľa dosahu 300 až 600 metrov Podle značky Patpet Podle typu Vibrační Zvukové Podle vodotěsnosti Voděoodolné Podle počtu psů Pro 1 psa Pro 2 psy

Zobraziť celý popis

Parametre

Dosah 600 m
Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Vibrace, Zvuk, Světlo
Úroveň vibrace 16
Délka obojku 34 - 50 cm
Vodotesnosť Voděodolné
Napájanie USB nabíjení
Napájanie prijímača USB nabíjení
Napájanie vysielača USB nabíjení
Výdrž vysielača 8 týdnů
Výdrž prijímača 8 týdnů
Hmotnosť vysielača 74 g
Hmotnosť prijímača 54 g
Rozmer prijímača 7,5 x 3,5 x 4 cm
Rozmer vysielača 11 x 5 x 3 cm
velikost Pro malé psy, Pro velké psy, Pro střední psy

Súbory

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené

Varianty (2)
pro 1 psa pro 2 psy

Patpet 630

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
152 €

Porovnať