Patpet T150

Patpet T150 je elektronický výcvikový obojok pre Všetky plemená psov od 5 kg s funkciám zvuku, vibráciám a impulzu v 5 úrovniach. Na vzdialenost 500 m možné cvičiť až 2 psy Pomôcť jediný Vysielačky s jednoduchým ovládaním. Obojok je plne dobíjacie s veľkou výdržou batérie, podsvieteným LCD displejom a vodeodolným materiálom.

 

 

 

 

 

Výber varianty produktu

73 € 60 € bez DPH
Na cestě 39 kusů
Kedy tovar dostanem?
dodanie 3 - 10 dní
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Patpet T150

Patpet T150 je výcvikový obojok s dosahom 500 m a funkciám zvuk, impulz a vibrácie. Impulz a zvuk je možné nastaviť 5-tich úrovniach, jednoducho si tak nastavíte ideálny korekciám pre Vášho psa. Zařízení je pre bežný výcvik psa je nabíjateľná pomocou USB kábla a Vďaka vodeodolnosti mu nevadí dážď ani sneh, potápanie však nie je možné. Ergonomická vysielačka má podsvietený LCD displej, jednoduché ovládanie tlačítkom pre každý funkciám zvlášť, ktore umožním jednoduché ovládanie. Prikúpením ďalšieho prijímač, mozem cvičiť 2 psy zároveň pomôcť jediný Vysielačky. Vysielačka je malá, Ľahká a Vďaka svojej Veľkosti sa lahko zmestí do vrecka.

 

 

 

Typ korekce:

Výcvikový obojok Patpet T150 ponuka 3 druhy korekcie. Psa usmerníme zvukom, vibrácií Alebo elektrostatickým impulzom, ktore možno regulovať. U vibrácie a impulzu sú úrovne intenzity nastaviteľné v 5 úrovniach.

 

Dosah obojku:

S výcvikovým obojkom Patpet T150 Moze trénovať Vášho psa na vzdialenost až 500 metrov. Dosah je dostatočnej Ako pre základní, tak ai profesionálny výcvik vacsinou psov. Patpet je ideálna voľba pre ich použitím v meste, tak ai v lese, kde ŠÚ horšími podmienky a Moze dôjsť k Zníženie dosahu.

 

Baterie a nabíjení:

Vysielačka ai prijímač ŠÚ osadené dobíjacím a vymeniteľnými Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou až 650mAh, na viac disponuj technológie QuickCharge, Vďaka ktorej sa nabite v Priebeh 2 hodín.

 

Počet psů:

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet T150 dohliadnete až na 2 psy zároveň. Jednoducho stačí dokupit prijímač. Potom si Medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačítka na Vysielačky.

 

Displej:

Patpet T150 disponuje kvalitným podsvieteným LCD displejom, Vďaka ktorému je vhodný aj pre výcvik v noci. Na displeji máte ukazovateľa Zvolena funkciám, sily korekciám, stav nabitím batérie a Ukazovateľ zvoleného psa.

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojok psy Patpet T150 je ľan vodeodolný s označením ochrany IPX6. Možné ho používať iba v daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Obojok je tak ideálnou voľbou skóre pre základní použitím nie ale pre výcvik psov vo vode.

 

Délka obojku:

Nastaviteľný nylonový obojok je pohodlný pre Vášho psa pri nosení a vhodný pre Takmer Všetky typy psy ROZNEJ veľkosti a rasy. Komfortné pre obvod krku až 75 cm. Obojok možné jednoducho odstrihnutá a skrátiť podľa potreby.

 

Váha a rozměry:

Ovladač: šířka – 4,5 cm; výška – 12 cm; hloubka 2 cm, váha- 55 g. Přijímač: šířka - 3,5 cm; výška - 5,5 cm; hloubka 2,5 cm, váha- 45 g.
Technické parametre

Dosah 500 m
Sila impulzu 5
Sila vibrácie 5
Napájanie nabíjací
Funkcia impuls + vibrace + zvuk
Vodotesnosť vodeodolný
Displej LCD podsvícený
Počet psov 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.