Patpet T500

Patpet T500 je elektronický výcvikový obojok s funkciami spreja, vibrácie, zvuku a svetla v 3 úrovniach s dosahom 800 metrov. Obojok bez korekcie impulzom, je nabíjací, vodeodolný a umožní cvičiť 3 psy pomocou jednej vysielačky. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 90 kg.

 

Výber varianty produktu

99 € 82 € bez DPH
Skladem 6 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 13. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Patpet T500

Patpet T500 je vodeodolný výcvikový obojok s dosahom 800m pre všetky plemená od 8 do 90 kg váhy. Elektronický obojok Patpet disponuje funkciami zvuku, vibrácie, spreje a svetla, ktoré sú nastaviteľné v troch úrovniach. Prikúpením prijímača možno výcvik rozšíriť až pre 3 psov zároveň. Ponúka jednoduché ovládanie, takže pre každú funkciu nájdete samostatné tlačidlo. Nabíjací prijímač a vysielačka zaistí prevádzku obojku v pohotovostnom režime až na 180 dní. Obojok je bez korekcie impulzu, nemá teda žiadne elektródy. Vďaka tomu je obojok veľmi šetrný a vhodný pre plemená ako je naháč, alebo psy, ktoré sú citlivé či náchylné k vyrážkam. Intenzívne LED svetlo na obojku psa, ktoré je farebne nastaviteľné, nestratí vášho spoločníka ani v tme. Výcvikový obojok psov Patpet T500 je len vodeodolný. Možno ho používať v miernom daždi, ale nesmie dôjsť k ponoreniu.

 

 

 

Dosah obojku

Výcvikovým obojkom Patpet T500 môžete trénovať vášho psa na vzdialenosť až 800 metrov. Obojok je tak vhodný pre výcvik v rôznom teréne - na cvičisko, v meste, ale aj napr. V lese.

 

Typ korekcie

Patpet T500 je bez elektrického impulzu a má možnosť využiť ako funkcia sprej, vibráciu a zvuk ktoré sú nastaviteľné v troch úrovniach. Obojok disponuje aj funkciou svetla, ktoré je tiež nastaviteľné. Pre každú funkciu je tlačidlo zvlášť, čo je dôležité pre rýchle ovládanie obojku.

 

Batérie a nabíjanie

Vysielačka aj prijímač Petpetu T500 je osadená dobíjacím Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou 500mAh. 2 hodiny rýchleho nabíjania zabezpečí výdrž až na 14 dní.

 

Vodotěsnost 

Výcvikový obojok Patpet T500 je len vodeodolný s označením ochrany IPX5. Možno ho používať len v slabom daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Vysielačka je bez ochrany. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr pre základné použitie, nie ale pre výcvik psov vo vode.

 

Počet psů 

Patpet T500 je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz bez straty funkcií. Prikúpením ďalšieho obojku ho môžete jednoducho rozšíriť pre výcvik 3 psov naraz. Na vysielačke si pomocou prostrednom tlačidla s označením CH prepínate medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojku

Patpet T500 má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná do dĺžky až 72 cm.

 


Váha a rozměry

Vysielačka má šírku 5 cm, výšku 12,5 cm (s anténou), hĺbku 2,5 cm a jej váha je 64 gramov. Prijímač má šírku 3,5 cm, výšku 6 cm, hĺbku 3 cm a jeho váha je 86 gramov (vrátane batérie).

 
Technické parametre

Dosah 800 m
Sila vibrácie 3
Síla spreje 3
Síla zvuku 3
Rozmer prijímača (š/v/h) 3,5 x 6 x 3 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 5 x 12,5 x 2,5 cm
Hmotnosť prijímača 86
Hmotnosť vysielača 64
Napájanie nabíjací
Funkcia sprej + vibrace + zvuk + světlo
Vodotesnosť vodeodolný
Displej LCD podsvícený
Výdrž prijímača 10 - 14 dní
Výdrž vysielača 10 - 14 dní
Režimov svetla 3
Dĺžka obojku 20 až 70 cm

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.