Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Novinka

Patpet U01

Ručné zariadenie Patpet U01 je moderný prostriedok na výcvik všetkých psov, ktorý využíva dva tréningové režimy – ultrazvuk a zvuk. Malé zariadenie s vodeodolnou ochranou je vhodné pre vonkajšie a vnútorné použitie, funguje na batérie a je možné ho použiť na dosah až 10 m.

 

 

 

 

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Objednávky do 2. 10. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 4. 10.

62 € 51 € bez DPH
ks
Kód produktu: P53999
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre
Patpet U01
Patpet U01
62 €

Popis produktu

Ručné zariadenie Patpet U01 pre výcvik psov je moderný nástroj navrhnutý na pomoc majiteľom pri tréningu a výcviku svojich psov. Patpet U01 využíva dva tréningové režimy - ultrazvukový a zvukový, kombinácia týchto dvoch režimov ľahšie upúta pozornosť psa, aby sa dosiahlo efektu výcviku, alebo zamedzil nežiaducemu správaniu psa. Na rozdiel od iných typov výcvikového obojku, nedôjde k žiadnemu poškodeniu kože, zariadenie využíva najmodernejšiu technológiu. Zvuk neovplyvňuje ľudí, ale môže ľahko upútať pozornosť psa a zastaviť jeho zlé správanie. Zariadenie vydáva ultrazvukový zvuk s frekvenciou 23KHZ~27KHZ, ktorý je vhodný pre psy všetkých veľkostí. Zariadenie funguje na 4x AAA batérie, nemusíte sa tak obávať výpadku prúd, alebo že, nebudete mať kde obojok nabiť. Nízka spotreba energie zaistí výdrž batérie až na 30 dní, pokiaľ bliká červené svetlo, je batéria v zariadení vybitá. Malé zariadenie perfektne padne do ruky a ľahko sa používa na vonkajšie aj vnútorné použitie na dosah 10 m, používajte zariadenie v jasnom výhľade nasmerovaním svojho psa priamo.

 

 

Typ korekce:

Patpet U01 využíva korekciu pomocou ultrazvuku a zvuku, ktoré nemožno regulovať. Korekcia je poskytovaná s pevne stanovenou úrovňou a frekvenciou, ktorá je vhodná pre väčšinu psov. Tým je zaistené jednoduché použitie bez nutnosti nastavovania rôznych parametrov.

 

Baterie a nabíjení:

Patpet U01 sa nabíja pomocou batérií 4xAAA a má výdrž až 30 dní. Batérie sú široko dostupné a ľahko dokúpiť aj na našom eshope. Stačí mať niekoľko batérií pripravených av prípade potreby ich možno ľahko vymeniť za plne nabitú sadu. Indikátor slabej batérie Vás upozorní na výmenu.

 

Počet psů:

Patpet U01 je navrhnutý tak, aby bol vhodný pre neobmedzený počet psov, obojok je počuteľný pre všetky psy v okolí 10m, neodporúčame tak používať v blízkosti iných psov.

 

 

Vodotěsnost:

Patpet U01 je vybavený vodeodolnou ochranou, ktorá mu umožňuje odolávať dažďu a vlhkým podmienkam, nie je vhodné ho namáčať do vody alebo ponárať do vody na dlhšiu dobu. Odporúča sa dodržiavať pokyny výrobcu a neprekračovať limity vodeodolnosti obojku.

 

Váha a rozměry:

Patpet U01 pre psov je navrhnuté tak, aby perfektne padlo do ruky a umožňovalo ľahké ovládanie. Jeho rozmery sú obvykle kompaktné, čo zaisťuje pohodlné držanie a manipuláciu počas používania. Rozmery ovládača: šírka – 3,5 cm; výška – 9,8 cm; hĺbka 3 cm, váha je 47 kg.

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malých psov Pre stredných psov Pre veľkých psov Podľa dosahu 0 až 300 metrov Podle značky Patpet Podle typu Zvukové Ultrazvukové Podle vodotěsnosti Voděoodolné Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre malých psov Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa korekcie Zvukové Ultrazvukové Podle vodotěsnosti Voděodolné Podľa značky Patpet

Zobraziť celý popis

Parametre

Dosah 10 m
Funkce Zvuk, Ultrazvuk
Úroveň zvuku 1 úroveň
Vodotesnosť Voděodolné
Napájanie Baterie
Batérie v prijímači 4x AAA
Výdrž prijímača 30 dní
Hmotnosť prijímača 47 g
Ultrazvuk 1 úroveň
Rozmer prijímača 9,6 x 3,5 x 3,2 cm
velikost Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy

Súvisiace produkty

Vysielačka Dogtra 640C

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
197 €

Porovnať

Varianty (2)
pro 1 psa pro 2 psy

Reedog RS1

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
66 €

Porovnať

Batéria CR2032 Energizer

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
3 €

Porovnať

E-collar držik na vysielačku

Na cestě 1 kusů, v pondelok 9. 10. u vás
41 €

Porovnať

Varianty (1)
pro 1 psa

Petrainer PET618

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
185 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Novinka

Patpet U01

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
62 €

Porovnať