Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Najlepší funkčný pelech pre mačky či anatomická miska? To sú zbrusu nové technológie Petkit

Máte chúlostivého zvieracieho maznáčika? Alebo milujete upravenú domácnosť a chcete aj pre vašich drahých mačacích a psích miláčikov luxusný komfort? Teraz sa o nich môžete starať bezpečne, pohodlne a dokonca na diaľku. Budúcnosť prichádza k vám domov: Vylepšite si chovateľskú výbavu s profesionálnou chovateľskou technológiou Petkit.

              

Petkit je chovateľ, inteligentný vývojár smart technológií i designu a našim chovateľským hrdinom. Domácích miláčikov miluje rovnako, ako vy. Aspoň to tak vyzerá pri pohľade do portfólia tejto prvotriednej šanghajskej značky. Sortiment pre chovateľov je široký a vždy precízne vyladený, či už ide o materiál, technológie alebo design.

Ubytujte vášho miláčika v najkomfortnejšom pelechu s inteligenciou!

Nie je to tak dávno, čo Petkit vypustil na trh prekrásne designové škrabadlo pre mačky 3 v 1. Oproti tomuto smart modelu Petkit 3 v 1, ktorého prednosťou je hlavne vkusný, prirodzený vzhľad a všestranné použitie, prichádza Petkit s pelíškom budúcnosti! Je vyhrievaný, klimatizovaný a nastavíte ho cez váš smartphone. Vyhovuje mačkám a i maličkým psíkom.

 

 

Vo vašom interiéri vytvorí minimalistické, moderné zátišie s tým najútulnejším pelechom pre vašu mačku alebo psa. Okrem deisgnu a pohodlia v uzatvorenom súkromí, môžete aj dohliadať na to, ako váš miláčik odpočíva. Informácie o množstve spánku sa vám vďaka senzorickému snímaniu ukladajú do aplikácie vášho smart telefónu a chovateľská starostlivosť tak získava úplne nový rozmer.

  

Prostredie pelíšku ponúka automatické alebo diaľkovo ovládané vyrovnanie teploty, senzor, ktorý zachytí prítomnosť miláčika a tichý, odhlučnený priestor s klimatizáciou. Pre maximálne efektívny spánkový režim vášho štvornohého miláčika si len ťažko môžete priať viac. Pelíšek má guľatý tvar, ktorý zvieratám inštinktívne vyhovuje ako bezpečné a kryté útočisko.

 

 

Strážte sviežosť doma pomocou Pura Air, automatického osviežovača vzduchu

Ako veľmi príjemné by bolo mať vôňu domova v jedinej krabičke? Petkit vie, ako na to. Aby bol váš domov plný sviežosti, stačí umiestniť Petkit Pura Air, krabičku malých rozmerov, v dosahu vašeho miláčika, kde je so zápachom najväčší problém. Infračervený senzor produktu je citlivý na pohyb a akonáhle je miláčik v dosahu, aktivuje sa. Môžete tiež nastaviť režim pravidelného čistenia, ktorý vám zaistí proces automaticky, každých 6 hodín.

 

 

       

Pomocou negatívnej ionizácie okolia prečistí Pura Air vzduch od baktérií, prachu a šíri okolo seba sviežu vôňu. Čo viac povedať než: praktické a účinné.

 

Anatómia misky: keď sa krmivo podáva miláčikom zdravo

Volá sa Nano miska a je nastaviteľná do rôznych polôh v uhle 15 °. Výška podstavca 7 cm je pritom vypočítaná s ohľadom na optimálnu polohy mačky, potrebná pre zdravú konzumáciu stravy. Tá by mala byť taká, aby sa mačka pri kŕmení netlačila bruchom k zemi a nepôsobila si tlak v oblasti žalúdku, ktorý môže mať neblahý vplyv na jej trávenie.

Všetky tieto novinky a ešte viac všemnožných produktov pre chovateľov a ich miláčikov máte možnosť omrknúť, prehliadnúť alebo vyskúšať v našej kamennej predajni Reedog! Preto neváhajte, príďte a potešte svojich domácich maznáčikov.