Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

PetKit 3v1 škrabadlo, hračka a pelech pre mačky

Ako vyzerá moderné škrabadlo pre mačky? Je multifunkčné, ponúka mačke pohodlie a vám jednoduchú údržbu. Multifunkčné škrabadlo Petkit spája prirodzenú potrebu škrabania so zábavnou hrou. Je vysoko odolné, skladacie a samozrejme zdravotne nezávadné.

Viac informácií ›

Skladom 8 ks Objednávky do 5. 6. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 7. 6.

55 € 45 € bez DPH
ks
Kód produktu: P13916
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis produktu

Ako vyzerá moderné škrabadlo pre mačky? Je multifunkčné, ponúka mačke pohodlie a vám jednoduchú údržbu. Multifunkčné škrabadlo Petkit spája prirodzenú potrebu škrabania so zábavnou hrou. Je vysoko odolné, skladacie a samozrejme zdravotne nezávadné. Petkit, jednotka v starostlivosti o domáce zvieratá, prichádza s perfektným dizajnom odpočívadla, hračky a škrabadla v jednom prevedení, ktoré sa ideálne hodí pre mačku.

Hlavné výhody a vlastnosti:

  • Škrabadlo, odpočívadlo a hračka v jednom prevedení
  • Kruhové škrabadlo o priemere 33 cm je vynímateľné pre jednoduchú údržbu
  • Hustá štruktúra zvlneného kartónu poskytuje efektívne a ekologické škrabadlo
  • ABS je netoxický a zdravotne nezávadný plast
  • Ochrana povrchu pre uchovanie krásneho vzhľadu
  • Priehľadný tunel po obvode slúži pre hru s originálnymi loptičkami Meow Planet
  • Meow Planet simuluje povrch mesiaca a ponúka nepredvídateľnú hru
  • Poskytuje mačke potrebné vyžitie prirodzených inštinktov a predchádza tak poškodeniu vášho nábytku
  • Loptičky je možné vybrať pre samostatnú zábavu

 

Škrabanie hrou!

S najnovším škrabadlom vaša mačka bude mať nekonečnú zábavu! Riešenie ponúka mačke priestranné kruhové škrabadlo, ktoré je zároveň ihriskom pre hru umiestnenú po obvode kruhového škrabadla. Čo tam váš malý lovec objaví? V priehľadnom tuneli s otvormi sa naháňajú dve loptičky, známe ako Meow Planet. Vaše mačka ich môže naháňať, loviť a zabávať sa s nimi. Pazúry si tak obrúsi uprostred škrabadla priamo pri hre! Škrabadlo je možné samostatne vybrať, čo značne urýchli čistenie.

 

 

Keď sa škrabadlo dokáže zmeniť na pohodlný pelech

A čo ešte husto zvlnené škrabadlo pripomína? Krásne hrejivý a príjemný pelech, na ktorom si mačke po energickej hre rada na nejakú chvíľu odpočinie. 

Aktívny zápal do hry umožní mačke obrúsiť si pazúriky s patričnou energiou. Tým je výsledok ešte účinnejší. Hustá štruktúra povrchu zvlneného, pevného a veľmi odolného kartónu pre maximálnu výdrž nahradí mačke prirodzenú potrebu škrabania. Váš nábytok si mačka už nevšimne!

 

Hra priamo ako z mačacej planéty...

Priehľadný tunel so zábavnou hrou strieda priehľadnú a opieskovanú matnú štruktúru povrchu. Matná úprava chráni hračku pred škrabancami, vnútorná hladká strana naopak uľahčuje mačke hru. Otvory sú navrhnuté tak, aby umožnili ľahký prístup labkám rôznych veľkostí. Čo dodať?

 

 

Pretože PetKit sa neuspokojí len s krásou, ukryje do každej hračky praktickú funkciu. V prípade Meow Planet sa jedná o loptičky vo dvoch farbách z netoxického, zdravotne nezávadného materiálu, odolného proti hryzeniu. Design loptičiek bol inšpirovaný povrchom mesiaca. "Krátery" na povrchu robia hru nepredvídateľnou a zaujímavou. Oproti hladkému guľatému povrchu ponúka "mačacia planéta" možnosť náhodného pohybu, kedy sa loptička zrazu pozastaví, vydá iným smerom a mačka s nimi vďaka niekoľkým otvorom ľahko manipuluje. Štruktúra na povrchu opäť strieda hladné a drsné prevedenie a doťahuje tak hru do precíznych detailov. Doprajte vašej mačke hviezdnu zábavu!

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Hračky Pre mačky Hračky pro kočky podle typu Obyčajné Škrábací hračky pro kočky Ostatní Škrábací Pro kočky Podle typu Podle značky Chovateľstvo Škrabadla pro kočky

Zobraziť celý popis

Parametre

velikost Pro kočky

Doporučené príslušenstvo

Súvisiace produkty

Přetahovadlo pro psa BecoHoop
Varianty (3)
modré / L ružové / L zelené / L

Preťahovadlo pre psa BecoHoop

Skladom u dodávateľa, v utorok 13. 6. u vás
15 €

Porovnať

Varianty (3)
modrá růžová zelená

Patpet zábavná hračka pre mačky so zvukom

Skladom, v stredu 7. 6. u vás
30 €

Porovnať

Reedog Plush Pig

Skladom, v stredu 7. 6. u vás
13 €

Porovnať

Macko Toby - BecoFamily

Skladom u dodávateľa, v utorok 13. 6. u vás
16 €

Porovnať

Cheerble Wicked Ball Cyclone

Skladom, v stredu 7. 6. u vás
80 €

Porovnať

Naposledy navštívené