Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Škrabadlo pre mačky Petkit: vynaliezavé riešenie pre všetky mačky v domácnosti

Chováte vaše mačacie zlatíčka vo vnútri? Určite je to najlepšie opatrenie voči mnohým rizikám, avšak vonkajšie vyžitie musíme mačkám nejako vynahradiť. Pochváľte sa s nápadmi, ktoré máte a my pridáme nový typ na šikovné škrabadlo. Petkit 3 v 1 mačkám zbrúsi pazúriky, zbystrí ich zmysly a má pre ne aj odpočívadlo.

Petkit scratcher a hračka v jednom: veľmi štýlové škrabadlo! 

Vynaliezavé škrabadlo Petkit 3 v 1 predstavuje moderný prístup k domácemu vyžitiu mačky. Preto je našou novinkou číslo 1. Škrabadlo a hračka v jednom, štýlové a jednoduché pre zaobchádzanie. Náročné zostáva len na podnety mačky. A tak to má byť! 

Poskytnite vašej mačke zábavu, ktorá jej precvičí všetky zmysly!

Škrabadlo Petkit má veľmi funkčné spracovanie a už na prvý pohľad je štýlové. Ľahké, pevné a dobre skladovateľné so zábavným riešením. Škrabadlo je vyberateľné, hračka sa dá rozložiť a celá jednoducho vyčistiť. Mačkám precvičí všetky zmysly: od vycibrenia mysle až po rýchlosť labiek. 

Využije zvuky, vône a k tomu aj povrchy!

Pevný plast na kruhovom podstavci pod skratkou ABS neobsahuje škodlivý Bisfenol A. Okraj kartónového škrabadla tvorí žliabok s dvomi loptičkami. Zatiaľ čo ich mačka loví, zároveň si pomocou hry brúsi na škrabadle pazúriky. Loptičky je možné vybrať a použiť na samostatnú hru!

Škrabadlo, ktoré zamestná prirodzené inštinkty mačky

Súčasťou kompletu sú loptičky s povrchom magického mesiaca. Jeden vonia, druhý zvoní, čuch a sluch si mačka popritom cibrí ako pravá lovkyňa! 

Loptičky sú navrhnuté podľa kráterov mesiaca. Nepravidelný povrch mení smer ich gúľania a otvory mačke umožňujú úplne uchopenie loptičky. Úspešný lov zvýši jej optimizmus!

Každé škrabadlo vie, čo mačka miluje . . . 

Mačky sú milovníčky pohodlných povrchov a starostlivo si vyberajú, ku ktorému materiálu priľnú. Petkit škrabadlo 3 v 1 využíva ten najobľúbenejší materiál všetkých mačiek: kartón. Škrabadlo je tak pre mačky lákadlom nielen kvôli hre, ale aj kvôli odpočinku. 

Škrabadlo v pelechu, pelech v hračke . . . 

Keď sa mačka unaví alebo ju hra prestane baviť, môže si v momente schrupnúť priamo v hernom poli. Kartón príjemne hreje a kruhový tvar vytvorí pre mačku útulné miestečko na oddych.

Žiadna mu neodolá!

Kocúrnik obyčajný (Mačacia mäta) pre radosť!

Kocúrnik obyčajný, priložený v balení je tajomná bylina, ktorú mačky bláznivo milujú a rady v nej šantia. Môžete ňou trochu posypať povrch škrabadla a mačka bude z hry dvojnásobne nadšená!

Petkit 3 v 1 sa pri testovaní osvedčil úplne skvelo! Mačky veľmi baví lovenie loptičiek a hra im pri tom umožňuje poriadne "preškrabnutie" pazúrikov. Zvlnený kartón je síce pevný, ale nikdy ich neporaní. Maximálnu spokojnosť vyvolal Petkit tiež ako pelech. Žiadna z našich mačiek túto ponuku neodmietla. 

S Petkit 3 v 1 sa musí mať dobre každá mačka! 


Súvisiace produkty

Petkit náhradní škrabací podložka

Skladom, vo štvrtok 18. 7. u vás
8.65 €

Porovnať

Petkit náhradní míčky do škrabadla

Skladom, vo štvrtok 18. 7. u vás
11.41 €

Porovnať

PetKit 3v1 škrabadlo, hračka a pelech pre mačky

Skladom, vo štvrtok 18. 7. u vás
42.98 €

Porovnať