Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Najlepšie fontány, pítka a dávkovače vody pre psov i mačky!

Pitný režim je důležitý nejen pro nás, ale i pro naše čtyřnohé přátele. Fontány pro kočky produkují vždy čerstvou a čistou vodu. Vybízejí tak pejska v průběhu, aby se napil. Snadněji se mu tak dodržuje pravidelný pitný režim, což přispívá k jeho zdraví. Pítka a fontány pro kočky fungují na jednoduchém principu. Představit si je můžete jako misku s fontánkou, ze které pořád padá čistá filtrovaná voda. Řada pejsků moc ráda pije právě z proudu vody. Protože voda stále cirkuluje pomocí čerpadla, je čistá. I to je výhodné, protože někteří pejskové odmítají pít vodu, když je znečištěná. Důležitou součástí každé fontány pro kočky je nádržka na vodu, kterou je třeba naplnit požadovaným množstvím vody. Fontány pro kočky mají také filtry, které zbavují vodu nečistot. Z fontány padá voda do misky, odkud je opět odebírána a takto cirkuluje.

Ako vybrať fontánu?

Pri výbere fontány pre vášho psa vezmite do úvahy jeho veľkosť. Fontány sú prispôsobené pre malé, stredné alebo veľké plemená tak, aby sa im pilo pohodlne, a zároveň aby ​​mala nádržka na vodu dostačujúce kapacitu. Dôležitú úlohu hrá aj zdravotný stav psa. Niektoré fontány sú špeciálne modelované pre väčší komfort starších a chorých psov - napríklad tých, ktorí trpia na boľavé kĺby alebo svalstvo. Ak máte doma psa chlpáča, oceníte fontánu s filtrom, ktorý zabezpečí, aby sa do vody nedostali nielen chlpy, ale aj zvyšky krmiva a ďalšie nečistoty. Vyberať môžete z rôznych materiálov. Odporúčame zvoliť kvalitný plast, nerez alebo keramiku. Zaujímajte sa, ako (ne) náročná bude údržba fontány. Niektoré modely ľahko umyjete v umývačke.

Výhody fontán pre psov a mačky?

 • tečúca voda motivuje psa na pitie 
 • vďaka filtru sa do vody nedostanú chlpy ani iné nečistoty
 • cirkulácia zaistí vodu čerstvú a chutnú, voda je stále okysličovaná
 • uhlíková komora eliminuje nepríjemné pachy
 • pes má dostatok tekutín po celý deň (i noc)

 

Petkit Eversweet dávkovač vody pre psov a mačky 2l

Je šikovný a inteligentný dávkovač vody pre psov a mačky s ktorým už nikdy nebude mať smäd a pretože ho bude dávkovač baviť, zlepší aj jeho pitný režim. S dávkovačom bude mať Váš miláčik vždy čerstvú vodu. U fontány Eversweet oceníte luxusný dizajn v interiéri a ľahkú údržbu. Fontána Vám vždy napovie, kedy je potrebné doplniť vodu alebo vymeniť filter prostredníctvom svetelného senzora. Ide zároveň o najtichší fontánu na trhu, ktorá vás pri filtrácii neruší. Výmenné filtračné jednotky odstraňujú nečistoty a chlór z vody. Vďaka špeciálnemu dizajnu a konštrukcii ľahko napustíte vodu prostredníctvom vrchnej časti dávkovača. Fontána čistí vodu hneď tromi způsoby- odstraňuje chlpy a nečistoty, filter s aktívnym uhlím odstráni zápas vody a ionizácie si poradí s ťažkými kovmi. Dávkovač (fontána) pracuje v inteligentným režime (mód SMART), ktorý je energeticky úsporný.

 • najtichší fontána na trhu
 • upozornenie na doplnenie vody
 • kvalitný a odolný materiál
 • jednoduché plnenie

 

Fontána Eyenimal

Fontánka Eyenimal je vyrobená z kvalitného plastu a využíva patentovaný systém voľne padajúceho prúdu vody, ktorý mačky a psy milujú. Obsah fontány je 1,5 litrov a pomáha dodržiavať pitný režim všetkých domácich maznáčikov, bez ohľadu na veľkosť plemena. Fontána vášmu maznáčikovi ponúkne vždy čerstvú a čistú vodu. Mnoho veterinárov odporúča použitie fontánok, lebo sa môže znížiť riziko vytvorenia močového piesku a kameňov! Výhodou fontány je, že nemá žiadne vymeniteľné filtre, ktoré užívateľ podľa skúsenosti obvykle po kratšej alebo dlhšej dobe prestane vymieňať. Fontána je vybavená protišmykovým podstavcom.

Výhody fontány:

 • vhodná pre všetkých psov i mačky
 • zvyšuje pitný řežim
 • jednoduché zapojenie aj údržba
 • objem vody 1,5 litrů

Fontána Drinkwell 360

Fontánka Drinkwell 360 je z kvalitného nerezu a využíva patentovaný systém voľne padajúceho prúdu vody, ktorý mačky a psy milujú. Kapacita 3,8 litrov pomáha dodržiavať pitný režim všetkých domácich maznáčikov, bez ohľadu na veľkosť plemena. Veľmi tichá prevádzka fontány ponúkne vždy čerstvú a čistú vodu. Výhodou fontány je zabudovaný zásobník a filter, ktorý zabraňuje tomu, aby sa čiastočky ako chlpy alebo zvyšky krmiva nedostávali do pumpy a zároveň zbavuje vodu nežiaduceho zápachu. Fontána má vymeniteľný nadstavec, ktorým je možné ovplyvniť tok fontány. Je možné nastaviť jednoduchý, dvojitý, trojitý a štvornásobný výtok vody. Fontána Drinkwell je na protisklzovom podstavci.

Výhody fontány:

 • vhodná pre všetkých psov i mačky
 • zvyšuje pitný řežim
 • aktívne uhlie čítať vodu od nečistôt
 • objem vody 3,8 litrů
 • jednoduché zapojenie aj údržba

 

Fontána Drinkwell Avalon

Keramická fontánka Drinkwell Avalon využíva patentovaný systém voľne padajúceho prúdu vody, ktorý mačky a psy milujú. Fontána je vhodná pre všetky domácich miláčikov, ktorým pomôže dodržiavať pitný režim. Výhodou fontány je zabudovaný zásobník a filter, ktorý zabraňuje tomu, aby sa čiastočky ako chlpy alebo zvyšky krmiva nedostali do pumpy a zároveň zbavuje vodu nežiaduceho zápachu. Vďaka novému dizajnu a použitie kvalitnej pumpy je fontánka Drinkwell Avalon takmer bezhlučná. Filter z dreveného uhlia odstraňuje z vody akýkoľvek zápach a zlú chuť a tak podnecuje zvieratko k pitiu väčších množstvo čistej a svieže vody. Fontánu je možné piť v umývačke.

Výhody fontány:

 • vhodná pre všetkých psov i mačky
 • zvyšuje pitný řežim
 • aktívne uhlie čítať vodu od nečistôt
 • objem vody 2 litry

 

Fontána Eyenimal 3v1

Fontána Eyenimal je praktická miska s odmerkou a čerpadlom. Čerpadlo zaisťuje trvalé prúdenie vody, ktorá je preto psíkovi k dispozícii vždy čistá a čerstvá voda. Šikovný dizajn 3 v 1 vám ušetrí miesto a prírodné filter prečistí vodu bez akýchkoľvek chemikálií. Kapacita fontány pre 3 litre vody 800 ml miska zaistí pitný a stravovací režim pre vášho maznáčika bez vášho dozoru a 100% prírodnou cestou bez chemikálií.

Výhody fontány:

 • Design 3 v 1 pre úsporu miesta
 • Fontána s dostatočnou celodenné kapacitou 3 litre
 • Fontána miska na kŕmenie 800 ml a praktická odmerka v jednom
 • Nastaviteľný prietok vody
 • 1 filter s aktívnym uhlím pre čistotu vody bez chémie

Fontána Drinkwell Sedona

Fontána na vodu s úžasne tichým chodom a bohatou kapacitou 3 litrov. Drinkwell Sedona skvalitní vodu plynulú cirkuláciou a filtre z aktívneho uhlia prečistí vodu od škodlivín a baktérií. Miska je dostatočne široká pre pohodlie väčších psov, ale tiež vyhovuje väčšiemu množstvu domácich žíznivců. Doprajte miláčikom dostatočný prísun zdravej vody spoľahlivo a bez obáv! Drinkwell Sedona fontána pracuje s dvojfázovú technológiou prečisťovanie vody. Pre dokonalú kvalitu prikladá filtre na prírodnej báze aktívneho uhlia. Uhlie je súčasťou takmer všetkých zariadení pre čistenie a filtráciu vody, jeho účinky sú antibakteriálne a navyše odstráni z vody chlór a obsah ťažkých škodlivých kovov. Zneškodní tiež Veser zápach. Čerpadlo zaistí tichý chod cirkulácie, žiadny nadmerný hluk alebo nepríjemné hučanie nebude rušiť váš pokoj. U fontány Drinkwell oceníte jednoduchú manipuláciu a údržbu. Fontánu môžete umyť aj v umývačke.

Výhody fontány:

 • Vysoká kapacita fontány na 3 litre vody
 • Tichý chod plynulé cirkulácie
 • Nemusíte neustále meniť vodu v miskách
 • Konštrukcia proti prevráteniu misky
 • Umývateľná a kompatibilné do umývačky


Súvisiace produkty

Fontána Eyenimal

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
48.06 €

Porovnať

Fontána PetSafe® Current
Varianty (1)
L

Fontána PetSafe® Current

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
52.11 €

Porovnať

Fontána Drinkwell Mini

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
52.11 €

Porovnať

Fontána Drinkwell Original

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
60.19 €

Porovnať

Fontána Drinkwell Platinum

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
84.48 €

Porovnať

Fontána Drinkwell 360

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
112.78 €

Porovnať

Fontána Drinkwell Avalon

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
128.95 €

Porovnať

Fontána Drinkwell Sedona

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
161.28 €

Porovnať