Fontána PetSafe Current

Kompaktný plastová fontána PetSafe Current s nepretržitou cirkuláciou vody je vyrobená zo zdravotne nezávadného plastu. PetSafe Current zvyšuje kvalitu vody filtráciou aktívnym uhlím. Vďaka dvom úchytkám sa s miskou ľahko manipuluje a jednoducho sa čistí. Priložená krytka chráni ponorné čerpadlo pred zvedavými miláčikmi.

Výber varianty produktu

49 € 40 € bez DPH
Skladem 2 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 07. 07. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Fontána PetSafe Current

Kompaktný plastová fontána PetSafe Current s nepretržitou cirkuláciou vody je vyrobená zo zdravotne nezávadného plastu. PetSafe Current zvyšuje kvalitu vody pomocou filtra z aktívneho uhlia. Vďaka dvom úchytkám sa s miskou ľahko manipuluje a jednoducho sa čistí. Priložená krytka navyše chráni čerpadlo pred zásahmi zvedavcov a môžete preto pokojne zanechať vašich miláčikov pri fontáne bez dozoru. Zdravú vodu od PetSafe Curremt ocení vaša mačka či pes v troch veľkostiach fontány. Plast bez obsahu BPA (Bisfenol A) predstavuje zdravotne nezávadný materiál vhodný pre konzumáciu potravín.

 

 

Prírodné filtrácia vody

Fontána na vodu PetSafe Current užíva na čistenie vody prírodný produkt aktívne uhlie. Uhlie zbaví vodu účinne baktérií i ďalších škodlivín. Odbúra ťažké kovy, vodu zmäkčí a odstráni chlór, alebo aj prípadný zápach. Kvalitu vody zlepšuje navyše neustála cirkulácia vody ponořitelným čerpadlom. Efekt tečúcej vody láka vaše chlpaté obyvateľov na pitie.

 

 

V rôznych veľkostiach pre pohodlie každého maznáčika

S fontánou PetSafe Current sa zaobchádza veľmi ľahko. Úchytky v spodnej časti misky zabezpečí pohodlný prenos fontány. Možno umývať v umývačke! Pre správnu funkciu zapojte fontánu do siete pomocou prikladaného adaptéra.

 

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.