Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Menforsan antiparazitné pipety pre psa 2ks

Prírodný produkt značky Menforsan. Pipeta poskytuje ochranu proti napadnutiu hmyzom. Používa sa pre lokálnu aplikáciu, ktorá umožňuje vysokú ochranu po dobu 30 dní a je vhodná pre používanie po celý rok.

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Viac informácií › Objednávky do 17. 6. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 19. 6.

9.26 € 7.65 € bez DPH
ks
Kód produktu: P6645
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre
Antiparazitní pipety pro psa Menforsan 2ks
Menforsan…
9.26 €

Popis produktu

Pretože kožúšok vášho psa predstavuje ideálne útočisko pre hmyz, ktorý sa predovšetkým v lete stáva veľmi otravným, veľa chovateľov hľadá spôsob, ako sa tohoto problému zbaviť. Hmyz totiž obťažuje psíka aj nás a naviac môže prenášať najrôznejšie choroby. Tento problém sa netýka len dlhosrstých plemien, ale aj tých krátkosrstých, ktorých sa hmyz vie držať tzv. „zuby-nechty“.

O parazity nikto nestojí, ale ako sa im vyhnúť? Dôležitá je prevencia napríklad vo forme Antiparazitnej pipety, ktorá môže byť ideálnym riešením pre vášho štvornohého priateľa. Vďaka výťažkom z geraniolu, margózy a levanduľového oleja poskytujú perfektnú ochranu proti roztočom, blchám, kliešťom a lietajúcemu hmyzu. Zloženie pipiet je čiste prírodné, takže ich použitie je možné u brezivých fen, šteňat a psov s alergiou na bežné insekticídy. Pipeta sa aplikuje lokálne a poskytuje spoľahlivú ochranu až na celých 30 dní. K používaniu sú vhodné po celý rok. Nie sú známe žiadne kontraindikácie či nežiadúce účinky.

Použitie: Balenie obsahuje 2 plastové pipety o objemu 1,5 ml (jedna pipeta) = jedna dávka. Podávajte na kožu, na krku a v prednej časti ramien. Vyberte pipetu z ochranného púzdra. Podržte pipetu hore a odlomte hornú časť a aplikujte na krk. Použite pipetu priamo na kožu bez dodatočnej masáže a vyprázdnite obsah na jednom mieste. 

Upozornenie: Nepoužívajte v prípade, že zviera má mokrú srsť. Kúpanie alebo mytie zvieraťa 2 hodiny po aplikácii neznižuje účinnosť prípravku. 

Objem: 2x 1,5 ml

Produkt je zaradený v kategóriách

Chovateľstvo Antiparazitiká Antiparazitné pipety Pre psov

Zobraziť celý popis