Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Novinka

Menforsan antiparazitný luminiscenčný obojok pre psov, 57 cm

Menforsan antiparazitný luminiscenčný obojok poskytuje aktívnu ochranu proti rôznym druhom hmyzu, hlavne blchám, kliešťom, komárom, roztočom a všetkým. Je netoxický, a preto ho môžete bezpečne použiť u šteniat od prvého mesiaca života, gravidných súk a psov, ktorí trpia alergiou na bežné insekticídy. Prírodný obojok poskytuje aktívnu ochranu počas troch mesiacov. Obojok je vodeodolný.

 

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Objednávky do 5. 6. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 7. 6.

9 € 7 € bez DPH
ks
Kód produktu: P53764
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Menforsan…
9 €

Popis produktu

Menforsan antiparazitný luminiscenčný obojok obsahuje extrakt z margózy, čím poskytuje aktívnu ochranu proti rôznym druhom hmyzu, hlavne blchám, kliešťom, komárom a všetkým. Je netoxický, a preto ho môžete bezpečne použiť u šteniat od prvého mesiaca života, gravidných súk a psov, ktorí trpia alergiou na bežné insekticídy. Menforsan prírodný obojok pre psov proti kliešťom a blchám poskytuje aktívnu ochranu po dobu troch mesiacov. Nespornou výhodou je jeho ergonómia a univerzálna veľkosť, ktorú si individuálne nastavíte bezpečnostnou prackou, aby psík obojok nestratil. Neboli zaznamenané žiadne nežiaduce účinky či kontraindikácie. Obojok je vodeodolný, dĺžka je 57 cm.

Použitie: Vyberte obojok z obalu. Umiestnite obojok okolo krku zvieraťa tak, že necháte medzeru asi tak na dva prsty a zvyšný kus odrežte. Poskytuje ochranu po dobu 90 dní. Po uplynutí tejto doby je možné obojok vymeniť za nový.

Zloženie: Vysoko kvalitný kaučuk, extrakt z margózy

Produkt je zaradený v kategóriách

Chovateľstvo Antiparazitiká Antiparazitné obojky Antiparazitní obojky pro psy

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené