Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Dvierka pre psov s mikročipom SureFlap

Dvierka pre psov s mikročipom SureFlap sú väčšej veľkosti než SureFlap pre mačky, takže sú ideálne pre väčšie mačky, ako sú Mainské mývalie a malé psy, ako je napríklad teriér.

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Viac informácií › Objednávky do 12:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 24. 5.

177.88 € 147.01 € bez DPH
ks
Kód produktu: P2544
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre Príslušenstvo(4)
Dvierka pre psov s mikročipom SureFlap
Dvierka pre psov s…
177.88 €

Popis produktu

Dvierka ere pre psov SureFlap sú batériou napájané dvere s mikročipom, ktoré umožňujú vstup len vášmu psovi. Na vstup nie je potrebné používať obojok. Môžete ho používať pomocou prívesku na obojku alebo pomocou mikročipu, ktorý vášmu psovi aplikuje veterinár. Uprednostňujeme však používanie mikročipov, ktoré sú spoľahlivejšou identifikáciou, pretože sa nedajú stratiť. Ak však vaše zviera nie je alebo nemôže byť začipované a vy sa rozhodnete používať obojok so značkou SureFlap (1 kus je súčasťou balenia), vždy používajte obojok s pevnou prackou, aby ste zaistili, že sa značka nestratí. Tieto dvierka pre psov majú LCD displej a možno ich nastaviť až pre 32 psov/mačiek. Pomocou týchto dvierok môžete nastaviť, kedy bude môcť váš domáci miláčik vstúpiť. Na rozdiel od dvierok Dual Scan snímajú iba príchod vášho psa/mačky. Každá mačka alebo pes bez čipu môže odísť. Dvierka fungujú na 4 batérie typu C.

Ako funguje mikročip?

  • Očipovanie zvieraťa robí veterinár. Čip implantuje zvieraťu na rameno a spoločne s menom a adresou zvieraťa ho zaregistruje v registri zvierat. Lekár vybavený snímačom dokáže tak prečítať číslo implementovaného čipu a tým zaistí vlastníka zvieraťa. 
  • Jednoduchým stlačením tlačítka uložia dvierka SureFlap identifikačné číslo vášho psa. Dvierka sa otvoria iba zvieratkám, ktoré majú aktivovaný naprogramovaný čip. Tak sa zabráni vstupu ostatným nežiadúcim návštevníkom! 
  • Senzor, ktorý slúži k prečítaní čipu vašej mačky, sa nachádza vo vnútri tunelu - umožňuje rozoznať čip aj na väčšiu vzdialenosť, napr. pokiaľ by sa čip posunul. Dvierka sa otvoria behom zlomku sekundy a uzamknú sa automaticky cca 1 sekundu potom, čo vaša mačka dvierkami prejde. Dvierka pre mačky SureFlap majú manuálny "klasický" 4-polohový zámok, ktorý v prípade, že je aktivovaný vyradí čipové zamykanie z prevádzky.
  • Kompatibilitu mikročipu vášho domáceho zvieraťa si overíte jednoducho tu v dolnej časti stránky.

Do ktorých dverí môžem nainštalovať dvierka pre psov SureFlap?

  • Dvierka pre psov SureFlap sa dajú ľahko nainštalovať do všetkých typov dverí. Ak ich inštalujete do sklenených dverí, musíte si zakúpiť ďalší nadstavec. Toto predĺženie môžete použiť aj v prípade, že vám vo dverách zostal väčší otvor po predchádzajúcich dverách. Dvere je možné namontovať aj do dverí s dvojitým sklom. Presný návod na montáž je súčasťou návodu, ktorý dostanete spolu s dverami.
  • Pri inštalácii do dverí s kovovými doskami alebo kovovým jadrom je potrebné pozorne si prečítať návod na inštaláciu (návod je súčasťou balenia), pretože kov môže ovplyvniť schopnosť snímača detekovať čip. Pri správnej inštalácii nie sú žiadne obmedzenia. 

 

Inštalácia dvierok SureFlap do dverí

 

Inštalácia dvierok SureFlap do skla

 

Video - Inštalácia dvierok SureFlap do steny

 

Dvierka SureFlap s mikročipom pre psov a mačky majú podobnú veľkosť ako mnohé iné komerčne dostupné dvierka, takže ich možno ľahko vymeniť. Šírka 17,8 x výška 17 cm, požiadavky na výrez pre umiestnenie: š. 20,7 x v. 23,4 cm. Celková veľkosť dvierok 26,2 x 28,1 cm. Hrúbka tunela je 7 cm. 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

SmartPet Chovateľstvo Dvierka Dvířka pro psy Podle plemene Pro malé psy Dvířka na čip pro psy SureFlap Dvierka pre mačky Dvierka pre mačky na čip

Zobraziť celý popis

Parametre

Funkcie otváranie na čip
Napájanie Batérie
Farba Hnedá, Biela
Materiál plast
Dvierka (š x v) 26,8 x 28,1 cm
Tunel 7 cm
Otvor (š x v) 17,8 x 17 cm
Veľkosť Malé psy, Pre nejmenšie psy

Súbory

Súvisiace produkty

Dvierka pre mačky Sureflap Microchip Cat Door Connect

Skladom, v piatok 24. 5. u vás
267.02 €

Porovnať

Dvířka pro kočky SureFlap s mikročipem
Varianty (2)
bílá hnědá

Dvierka pre mačky s mikročipom SureFlap

Skladom, v piatok 24. 5. u vás
117.10 €

Porovnať

SureFlap hub

Skladom, v piatok 24. 5. u vás
96.84 €

Porovnať

Tunel pre dvierka Staywell sériu 300-500, biely

Skladom, v piatok 24. 5. u vás
11.71 €

Porovnať

Dvierka Staywell 919 biele bez tunelu

Skladom, v piatok 24. 5. u vás
44.13 €

Porovnať

Dvierka Reedog EasyFlap Mini + tunel White

Skladom, v piatok 24. 5. u vás
32.38 €

Porovnať

Náhradný flap Reedog Large

Skladom, v piatok 24. 5. u vás
12.93 €

Porovnať

Náhradný flap Reedog Medium

Skladom, v piatok 24. 5. u vás
11.31 €

Porovnať