Generátor prúdu Fencee power DUO PD20 - do 15 km

Kombinovaný zdroj pre elektrický ohradník GENERÁTOR fencee power DUO PD20 je univerzálne použiteľný pre krátke, stredné aj dlhé ohrady do 15 km. Vhodný je pre citlivejšie aj menej citlivé zvieratá ako sú psy, kone, dobytok, ovce, kozy, drůbež aj ako ochrana pred zverou.

110 € 91 € bez DPH
Týden
Kedy tovar dostanem?
v piatok 17. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Generátor prúdu Fencee power DUO PD20 - do 15 km

Zdroj Fencee power DUO PD20 je univerzálne použiteľný pre krátke až stredne dlhé ohrady do 15 km a predovšetkým pre citlivejšie zvieratá ako sú psy, domáci dobytok mačky, kone. Tiež dokonale ochráni úrodu pred vysokou zverou, srnčej a diviačej zveri. Napájanie je možné zo siete 230 V pomocou adaptéra, alebo z bežnej 12 V batérie použiteľné ako záložný zdroj. Novinkou je aj Baragraf na prednej strane, ktorý ukazuje prevoz batérie. Baragraf meria napätie a signalizuje prípadnú poruchu. Sieťový adaptér je súčasťou balenia. Kompaktný moderný konštrukcia ohradníka s vypínačom a najnovšie mikroprocesorovou technológiou vnútri ponúka praktické riešenia a umožňuje jednoduchú inštaláciu. LED kontrolka na prednej strane signalizuje prevádzku zdroja. Inteligentná elektronika s technológiou SafeShock umožňuje obzvlášť bezpečné ohradenie so špeciálne zníženým výstupným napätím. Vhodné pre použitie plus-mínus vedenie, kedy obaja drôty sú vedené súbežne a k impulzu dochádza pri ich prepojení. Táto priama cesta spôsobuje, že elektrický impulz je obzvlášť intenzívna, ale zároveň aj citlivejší pre zviera, pretože prúd preteká len malou časťou tela.

 

 

Jak funguje elektronický ohradník?

Elektronický ohradník sa skladá z elektronického generátora a ohradenia vytýčeného stĺpiky a vodičmi. Elektronický generátor zásobuje vedenie ohradníka prúdovými impulzmi. Tieto impulzy sú charakteristické vysokým napätím a veľmi krátkym trvaním. Zásah elektronickým prúdom je veľmi nepríjemný a zvieratá sa učia rýchlo ohradník rešpektovať.

Jaké jsou výhody elektronického ohradníku?

Elektronický ohradník má veľa výhod oproti tradičnému plotu.

  • Zostavenie ohradníku vyžaduje menej práce a nákladov na materiál ako tradičné plot.
  • Flexibilné obmieňanie a prekladanie výbehu je možné podľa potreby.
  • Rýchle a ľahké zostavenie a demontáž dočasných ohradenie.
  • Určené pre stráženie aj ochranu rôznych zvierat
  • Nespôsobuje zvieratám žiadne zraneniaTechnické parametre

Nízký porost 15 km
Střední porost 3 km
Vysoký porost 1,5 km
Uzemnění 1 m 2 x
Hloubka 66 mm
Zdroj napájení 230V / 12V
Vstupní energie 3 J
Výstupní energie 2 J
Průměr 210 mm
Výstupní napětí 12000 V
Hmotnost 1534 g

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.