Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Generátor prúdu Fencee power DUO PD20 - do 15 km

Kombinovaný zdroj pre elektrický ohradník GENERÁTOR fencee power DUO PD20 je univerzálne použiteľný pre krátke, stredné aj dlhé ohrady do 15 km. Vhodný je pre citlivejšie aj menej citlivé zvieratá ako sú psy, kone, dobytok, ovce, kozy, drůbež aj ako ochrana pred zverou.

Viac informácií ›

Týždeň Objednávky do 01:00, predpokladané dodanie: u vás vo štvrtok 6. 4.
118 € 97 € bez DPH
ks
Kód produktu: P36903
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(7)
Generátor prúdu…
118 €

Popis produktu

Zdroj Fencee power DUO PD20 je univerzálne použiteľný pre krátke až stredne dlhé ohrady do 15 km a predovšetkým pre citlivejšie zvieratá ako sú psy, domáci dobytok mačky, kone. Tiež dokonale ochráni úrodu pred vysokou zverou, srnčej a diviačej zveri. Napájanie je možné zo siete 230 V pomocou adaptéra, alebo z bežnej 12 V batérie použiteľné ako záložný zdroj. Novinkou je aj Baragraf na prednej strane, ktorý ukazuje prevoz batérie. Baragraf meria napätie a signalizuje prípadnú poruchu. Sieťový adaptér je súčasťou balenia. Kompaktný moderný konštrukcia ohradníka s vypínačom a najnovšie mikroprocesorovou technológiou vnútri ponúka praktické riešenia a umožňuje jednoduchú inštaláciu. LED kontrolka na prednej strane signalizuje prevádzku zdroja. Inteligentná elektronika s technológiou SafeShock umožňuje obzvlášť bezpečné ohradenie so špeciálne zníženým výstupným napätím. Vhodné pre použitie plus-mínus vedenie, kedy obaja drôty sú vedené súbežne a k impulzu dochádza pri ich prepojení. Táto priama cesta spôsobuje, že elektrický impulz je obzvlášť intenzívna, ale zároveň aj citlivejší pre zviera, pretože prúd preteká len malou časťou tela.

 

 

Jak funguje elektronický ohradník?

Elektronický ohradník sa skladá z elektronického generátora a ohradenia vytýčeného stĺpiky a vodičmi. Elektronický generátor zásobuje vedenie ohradníka prúdovými impulzmi. Tieto impulzy sú charakteristické vysokým napätím a veľmi krátkym trvaním. Zásah elektronickým prúdom je veľmi nepríjemný a zvieratá sa učia rýchlo ohradník rešpektovať.

Jaké jsou výhody elektronického ohradníku?

Elektronický ohradník má veľa výhod oproti tradičnému plotu.

  • Zostavenie ohradníku vyžaduje menej práce a nákladov na materiál ako tradičné plot.
  • Flexibilné obmieňanie a prekladanie výbehu je možné podľa potreby.
  • Rýchle a ľahké zostavenie a demontáž dočasných ohradenie.
  • Určené pre stráženie aj ochranu rôznych zvierat
  • Nespôsobuje zvieratám žiadne zranenia

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Ohradníky Elektrické ohradníky Elektrické ohradníky podle modelové řady Power DUO PD Elektrické ohradníky podle zvířete Pes Kůň Skot Ovce Koza Drůbež

Zobraziť celý popis

Parametre

Hĺbka 66 mm
Zdroj napájania 230V / 12V
Vstupná energia 3 J
Výstupná energia 2 J
Priemer 210 mm
Výstupné napätie 12000 V
Zviera Pes, Kůň, Skot, Ovce, Koza, Drůbež
Hmotnosť 1534 g
Nízky porast 15 km
Stredný porast 3 km
Vysoký porast 1,5 km
Uzemnění 1 m 2 x
Zdroj napájení 230 V ~ / 12

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené