Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Canifugue MIX

Elektronický neviditeľný ohradník CANIFUGUE MIX je zariadenie s najväčším množstvom funkcií na trhu. Disponuje 8 úrovňami impulzu a nastavením zón osobitne ako pre upozornenie (zvuk), tak pre korekciu (impulz). Má vodotesný a plne ponoriteľný prijímač, vhodný do vlhkého prostredia, ktorý zvládne ponorenie pod hladinu. Oproti nižšej verzii má vylepšenú základňu s digitálnym displejom, citlivejším nastavením výstražnej zóny a väčším rozsahom (až na 2000 metrov inštalácie).

Viac informácií ›

Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 12:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 24. 5.

271.07 € 224.02 € bez DPH
ks
Kód produktu: P215
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Premýšľate o kúpe elektronického ohradníka? Neviete aký vybrať? Zavolajte nám a nechajte si poradiť, aký model je vhodný pre vášho psa. Výber elektronického ohradníka je veľmi špecifický a nie na každého psa funguje práve vybraný model. Obráťte sa na nás a spoločne vyberieme elektronický ohradník na mieru vašim potrebám a psíka. Kontaktujte nás na infolinke 650 340 251, emailu info@elektricke-obojky.sk alebo pomocou online chatu v pravom dolnom rohu.

 

Elektronický ohradník CANIFUGUE francúzskej firmy NUM'AXES® tvoria najspoľahlivejší a časovo najpreverenejší bezkontaktný Ohradníkový systém v Európe. Tento neviditeľný plot je vyrábaný pre svoje kvality už 15 rokov a za tú dobu získal mnoho spokojných užívateľov. Pet at School je vhodný pre psov od 5kg do 50kg, vďaka 8 úrovniam nastavenia sily impulzu. Pred samotnou korekčnou zónou sa nachádza varovná zóna. V tej je pes upozornený zvukom, že sa blíži k zakázanému priestoru. Obe tieto oblasti sú nastaviteľné na základni, čo je medzi elektronickými ohradníkmi unikátne. Celková oblasť, ktorú môžete psovi zakázať je nastaviteľná od 30cm do 4m. Prijímač je napájaný 3V batériou, typ CR2, ktorá vydrží v neprerušovanej prevádzke 3-6 mesiacov. Na prijímači, pod krytom batérie, sa nachádza tlačidlo pre zmenu úrovne impulzu. Základňa, vysielajúca signál do drôtu, je napájaná zo siete adaptérom. Nastavujete na nej veľkosť varovnej a korekčnej zóny.

 

 


Nastavenie zón

CANIFUGUE MIX má možnosť voľby nastaviť korekčné a varovnú zónu zvlášť. Jedná sa o unikátnu možnosť, ktorú iné ohradníky neponúkajú. Môžete teda používať iba minimálnu varovnú zónu, čo je vhodné najmä, ak je malý pozemok, pes sa pohrabává pod plotom, alebo trávia príliš veľa času v upozorňujúci zóne a vybíja batéria (čo nie je neobvyklé). Šírka zóny je nastaviteľná na základni, a to v rozmedzí od 30cm do 4m, v závislosti od typu inštalácie a dĺžke drôtu.

 

Typ korekcie 

Môžete nastaviť jednu z 8mi úrovní impulzu. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou prepínača na prijímači.

 


drát v baleníDrôt v balení

Základné balenie CANIFUGUE MIX obsahuje 100 metrov izolovaného drôtu o priereze 0,5mm, čo je plne dostačujúca pre väčšinu inštalácií. Ak drôt v balení nestačí, možno ho ľahko napojiť až do vzdialenosti 2000m.

 

Batérie a nabíjanie

Prijímač CANIFUGUE MIX je napájaný 3V batériou, typ CR2. Batérie je ľahko dostupná a vydrží v prevádzke pri bežnom použití 3-6 mesiacov. Jej výmena je ľahká, skrýva sa pod odnímateľným krytom, ktorý je prichytený skrutkami. Základňa je napájaná zo siete. Možno dokúpiť záložný zdroj s akumulátorom pre prevádzku pri výpadku prúdu alebo pri nedostupnosti sieťového zdroja.

 

Vodotesnosť 

CANIFUGUE MIX disponuje plne ponořitelným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi a veľmi vlhkom prostredí. Pes môže s prijímačom skočiť do bazéna a kúpať sa ľubovoľne dlho. Základňa je vodeodolná, odporúčame jej umiestnenie do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.

 

Počet psov

CANIFUGUE MIX je možné použiť pre neobmedzený počet psov. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť.

 

Dĺžka obojka

CANIFUGUE MIX má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 10 až do 70cm.

 


Váha a rozmery

Základňa má šírku 13,1cm, výšku 11,7cm a hĺbku 4,1cm. Prijímač má šírku 6,3 cm, výšku 4,2 cm a hĺbku 3,1cm a jeho váha je 82 gramov.

 

 

Pozor! Naše príslušenstvo je kompatibilné len s príslušenstvom zakúpeným v EÚ. Ak si u nás zakúpite príslušenstvo pre tovar už zakúpený mimo Európskej únie, výrobky nebudú kompatibilné! Pracujú na rôznych frekvenciách.

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Ohradníky Ohradníky Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa značky Canifugue Num´Axes Podľa pozemku do 2000 metrov

Zobraziť celý popis

Parametre

Průřez drátu v balení 0,5 mm
Obvod pozemku 2000 m
Drôt v balení 100 m
Funkcia Impuls, Zvuk
Úroveň impulzov 8
Dĺžka obojku 10 - 70 cm
Vodotesnosť Ponorný
Batéria v prijímači 3V CR2
Napájanie prijímača Batérie
Napájanie vysielača Sieťový adaptér
Výdrž prijímača 3 - 6 mesiacov
Hmotnosť prijímača 82 g
Rozmery prijímača 6,3 x 4,2 x 3,1 cm
Rozmery vysielača 13,1 x 11,7 x 4,1 cm
Veľkosť Veľké psy, Stredné psy, Malé psy
Elektródy Krátke a dlhé elektródy

Súbory

Súvisiace produkty

Neviditelný plot Canifugue MIX
Varianty (1)
Lehce použité

BAZAR - Canifugue MIX

Skladom, v piatok 24. 5. u vás
194.09 €

Porovnať

Ohradník pro psy iTrainer HT-023
Varianty (5)
pro 1 psa pro 2 psy pro 3 psy pro 4 psy pro 5 psů

iTrainer HT-023

Skladom, v piatok 24. 5. u vás
72.49 €

Porovnať

Aetertek AT-168F
Varianty (1)
pro 1 psa

Aetertek AT-168F

Skladom, v piatok 24. 5. u vás
323.75 €

Porovnať

PetSafe ohradník pre malých a stredných psov
Varianty (1)
pro 1 psa

PetSafe ohradník pre malých a stredných psov

Skladom, v piatok 24. 5. u vás
250.82 €

Porovnať

PetSafe Classic

Skladom, v piatok 24. 5. u vás
303.49 €

Porovnať

Elektronický ohradník - Dogtra eF-3500
Varianty (5)
pro 1 psa pro 2 psy pro 3 psy pro 4 psy pro 5 psů

Elektronický ohradník - Dogtra eF-3500

Na cestě 6 kusů, vo štvrtok 30. 5. u vás
364.27 €

Porovnať

Dogtrace d‑fence 202 - bílá

Skladom, v piatok 24. 5. u vás
222.45 €

Porovnať

Dogtrace d‑fence 202 - černá

Skladom, v piatok 24. 5. u vás
222.45 €

Porovnať