Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

PetSafe Pawz Away domáci ohradník pre psov a mačky

Pawz Away bariéra zabezpečí problematické miesta pred vyčíňaním vášho maznáčika. Vodotesný prijímač na obojku odradí psíka či mačku zvukom rastúcim impulzom až na vzdialenosť cca 1 m od objektu. Umožňuje zabezpečiť väčšie množstvo zón vnútri aj vonku neobmedzený počet zvierat. Vhodný pre domáce zvieratá s hmotnosťou od 2,25. Pawz Away bariéra využíva pre prenos rádiový signál.

 

Viac informácií ›

Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 14. 6. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v utorok 18. 6.

117.01 € 96.70 € bez DPH
ks
Kód produktu: P12670
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(2)
PetSafe Pawz Away domáci ohradník pre psov a mačky
PetSafe Pawz Away…
117.01 €

Popis produktu

Lezie váš pes na stôl, gauč alebo rozhrabáva kôš? Pawz Away je domáci ohradník, ktorý zabezpečí problematické miesta každej domácnosti pred vyvádzaním vášho maznáčika. Vodotesný prijímač na obojku odradí psíka či mačku zvukom rastúcim impulzom na vzdialenosť cca 1 m od daného objektu. Pawz Away disponuje vodotesnými vlastnosťami pre prijímač aj ovládač, preto ho bez obáv využijete vnútri ale aj vonku. Či už sa strachujete o svoju obľúbenú vázu, záhony alebo odpadkový kôš, pri dokúpení Extra Mini Pet Barriers dohliadnete jednoducho na všetky potrebné objekty! Pawz Away bariéra využíva pre prenos rádiový signál.

 

 

V požadovanej vzdialenosti udržíte toľko maznáčikov, koľko máte prijímačov a to bez obmedzenia množstva! Vysielač funguje na 3 ks AAA batérií a disponuje displejom pre lepšiu orientáciu.

 

 

Paws Away je praktické zariadenie, ktoré je tvorené ľahkým prijímačom na obojku miniatúrnou bariérou na predmete zabezpečenia. Zariadenie šíri rádiový signál v okruhu podľa vášho nastavenia, maximálne však 1 m. Rádiový prenos aktivuje obojok maznáčika kontaktom s nastavenou virtuálnou hranicou. Pokiaľ teda váš nezbedník zónu prekročí, upozorní ho obojok korekciou na nežiaducu oblasť prístupu. Korekciu zaháji zvuk a potom impulz. Pokiaľ váš chlpatý spolubývajúci signál ignoruje, upozornenie sa stupňuje. Po 15 sekundách sa obojok resetuje a pokiaľ nie je korekciu potreba, šetrič energie pohotovostným režimom.

 

Váš pes či mačka si vďaka presnej korekcii rýchlo uvedomia, čo spôsobuje nepríjemný zvuk či impulz a danému miestu sa rýchlo začne vyhýbať. S Pawz Away môžete nechať maznáčikov bez dozoru a po návrate domov nájdete všetko na svojom mieste. Zariadenie tak výrazne zlepšuje komfort spolunažívania s vašimi štvornohými spolubývajúcimi. Dosah ochrannej zóny regulujete jednoducho stlačením tlačidiel + a -.

Rádiový signál zariadenia sa navyše šíri aj cez fyzické bariéry. Nábytok, stena či podlaha preto nebudú žiadnou prekážkou. Zariadenie je navyše vodotesné ako pre vysielač (bariéra), tak aj pre prijímač (obojok), preto môžete bariéru využiť bez obáv a obmedzenia prostredia.

Typ korekcie:

Pawz Away využíva 2 fázovú korekciu zvukom a elektrostatickým impulzom. Korekcia impulzom sa postupne predlžuje každé 3 sekundy na maximum na 15 sekúnd. Obojok disponuje bezpečnostnou poistkou a po 15 sekundovej korekcii funkciu pozastaví a potom sa resetuje. 

 

Nastavenie obojka:

Dosah zóny predstavujú 0,76 m od stráženého objektu. Nastavenie regulujete tlačidlami + a -. Obojok disponuje 2 stupňovou korekciou od série zvukov cez narastajúci impulz. Maximálny stupeň predstavuje 15 sekúnd a potom obojok funkcie resetuje. Intenzita korekcií je vhodná pre malé až stredne veľké psy či mačky. 

 

Batérie a nabíjanie:

Prijímač obojka napája 2 batérie 3 V, ktoré sú súčasťou balenia. 3 AAA batérie pre fungovanie ovládača balenie neobsahuje.

 

Vodotesnosť: 

Zariadenie disponuje vodotesnými vlastnosťami pre prijímač aj pre ovládač. Pawz Away je vhodný pre použitie vnútri aj vonku v nepriaznivom počasí. Pawz Away je tak skutočne všestranným riešením domácich nehôd, ktoré sú spôsobené výtržnosťami neposedných domácich zvierat. 

 

Plemeno 

Pawz Away sa hodí pre usmernenie menších až stredných plemien psov a mačiek, s hmotnosťou od 2,25 kg. Optimálna veková hranica pre užitie výchovnej korekcie činí 6 mesiacov. Pri dokúpení jednotky na obojok postrážite ľubovoľný počet domácich maznáčikov.

 

Dĺžka obojka

Kvalitne nastaviteľný obojok z pevného nylonu bude pohodlne sedieť všetkým maznáčikom s obvodom krku 15,2 - 71 cm. Obojok je súčasťou balenia. Pokiaľ vám ale prevedenie nebude vyhovovať, zariadenie jednoducho môžete pripevniť na obľúbený obojok vášho miláčika. 

 

 

Hmotnosť a rozmery:

Malý a ľahký prijímač má rozmery 10,4 x 8,9 x 11,9 cm a váži iba 0,14 kg. S menšími rozmermi a nízkou hmotnosťou vyhovuje obojok menším až stredne veľkým plemenom či mačkám. Obojok je vhodný pre maznáčikov s hmotnosťou od 2,25 kg.

 

 

 

 

 

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Ohradníky Bezdrôtové ohradníky

Zobraziť celý popis

Parametre

Obvod pozemku 1 m
Drôt v balení Není m
Funkcia Impuls, Zvuk
Dĺžka obojku 15,2 - 71 cm
Vodotesnosť Vodotesné
Batéria v prijímači 2x CR2032
Batéria vo vysielači 3x AAA
Napájanie prijímača Batérie
Napájanie vysielača Batérie
Hmotnosť prijímača 1,4 g
Rozmery prijímača 10,4 x 8,9 x 11,9 cm
Veľkosť Malé psy, Pre mačky, Pre nejmenšie psy

Súbory

Súvisiace produkty

Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + Play
Varianty (1)
pro 1 psa

Bezdrôtový ohradník pre psov Petsafe Stay + Play

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
538.06 €

Porovnať

PetSafe® Stay + Play

10 dní, v stredu 26. 6. u vás
529.96 €

Porovnať

Bezdrátový ohradník pro psy PetSafe
Varianty (1)
pro 1 psa

PetSafe bezdrôtový ohradník

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
485.43 €

Porovnať

Patpet F900 PLUS

Na cestě 5 kusů, v piatok 21. 6. u vás
185.83 €

Porovnať

Patpet F200C
Varianty (2)
pro 1 psa pro 2 psy

Patpet F200C

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
129.15 €

Porovnať

Patpet F800

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
218.22 €

Porovnať