GPS obojok Majlo 2 Premium

Majlo Premium je unikátny GPS lokátor českej výroby s neobmedzenou licenciou (žiadne mesačné poplatky a nemusíte kupovať sim kartu) pre všetky miláčikov aj hospodárske zvieratá od 4 kg. Lokátor funguje bez poplatku po celej Európe, je možné ho upevniť na akýkoľvek typ obojku a funguje na princípe technológií GPS, GSM a GLONASS. Majlo GPS je nabíjateľná a na jedno nabitie vydrží v prevádzke až 30 dní, je plne vodotesný a ponúka 4 režimy prevádzky s viacjazyčnú aplikácií.

358 € 296 € bez DPH
Skladem 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 06. 02. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

GPS obojok Majlo 2 Premium

Lokátor Majlo Premium s doživotnou licenciou na používanie - neplatíte žiadne poplatky a nemusíte kupovať simkartu. GPS Majlo pracuje na princípoch GPS, GSM a GLONASS technológie a to najmä kvôli presnosti, ktorú táto kombinácia ponúka. Zariadenie funguje nezávisle na pokrytie jednotlivých mobilných operátorov, vyberá si sieť, ktorou je daná lokalita najlepšie pokrytá. Majlo Premium disponuje nabíjacou batériou, ktorá vydrží v prevádzke až 30 dní. Práve vďaka tejto súčasti bude Majlo vaším parťákom a pomocníkom, o ktorého nie je nutné sa starať deň čo deň. Lokátor Majlo je odolný voči nárazom aj ďalším prírodným vplyvom a zároveň je plne vodotesný. Lokátor v sebe unikátne čidlo nárazu, ktoré v prípade nárazu vyšle varovný signál vrátane polohy. Ak teda vášho maznáčika napríklad zrazí auto, môžete ihneď bežať na pomoc.

 

 

Majlo Premium GPS lokátor ponúkne 4 režimy prevádzky: prítomnosť v zóne, prechádzka, spánok a sledovanie. Funkcia plánovača umožní nastavenie obojku všetkých režimov pre akúkoľvek hodinu a akýkoľvek deň. Majlo ponúka aj SOS tlačidlo pre prípad, že sa váš maznáčik stratí a potrebujete ho nájsť v čo najkratšom čase. Zariadenie Majlo sleduje vášho maznáčika na úteku v intervale 30 sekúnd, kým ho nenájdete a neukončíte sledovania.

Inštruktážne video:

LED idikátor, ktorý obsahuje každé zariadenie Majlo, ukazuje, kedy sa zariadenie prebudí alebo kedy je potrebné ho už nabiť. Zároveň aj svetelný indikátor pomáha pri vypínaní zariadenia. Pretože nechceme, aby došlo k nechcenému vypnutiu zariadenia jednoduchým stlačením tlačidla, Majlo používa sériu pohybov za využitie LED signalizácia. Vďaka tomu je možné obojok Majlo vypnúť iba vtedy, ak naozaj chcete.

 

Režimy sledovania

 • Strážiť prítomnosť v zóne: je len na Vás, aký okruh budete strážiť. Obojok vyhodnotí rýchlosť pohybu a dá vedieť v čo najkratšom čase o tom, že je niečo v neporiadku. V momentálne, kedy sa maznáčik začne pohybovať mimo nastavenú zónu, obojok posiela informácie o jeho polohe v intervale maximálne 5 minút. Akonáhle sa obojok vráti späť do strážené zóny, ozve sa vám a sám sa prepne do pôvodného režimu.
 • Procházka: vychádzkový režim bol vytvorený, aby ste sa mohli spätne pozrieť, kam ste si s miláčikom vyrazili. Zároveň vďaka zrýchlené interakcii je obojok Majlo schopný zareagovať rýchlo v prípade, že sa prechádzka zvrtne v útek za srnky.
 • Spánok: režim Spánok šetrí lokátor v čase, keď viete, že máte svojho maznáčika pevne pod kontrolou. Raz za čas skontroluje, či je všetko v poriadku, ale prevažne odpočíta a šetrí sa na stráženie v čase, keď to naozaj bude potrebovať.
 • Sledovanie: v tomto režime lokátor sleduje presný pohyb vášho maznáčika a aktívne vás informuje o jeho ceste rovnako ako keď sa pohybuje mimo nastavenú zónu.

 

 

Zhrnutie hlavných vlastností lokátora

 • Zobrazenie pozície zvieraťa bez obmedzenia vzdialenosti
 • Vhodné pre mačky, psy a malé domáce zvieratá od 4 kg
 • Umiestnite na obojok ľubovoľných rozmerov
 • Notifikácia pri poklese nabitia batérie
 • Virtuálne plot s notifikácií pri jeho prekročení
 • Aplikácia Majlo GPS zadarmo na stiahnutie pre iOS a Android
 • Využíva technológiu GPS, GSM a GLONASS
 • 4 režimy prevádzky: prítomnosť v zóne, prechádzka, spánok a sledovanie
 • Nevyžaduje SIM kartu
 • Nárazuvzdorný
 • Snímač nárazu
 • Funkcia Plánovač
 • História pohybu - ponúka spätné sledovanie toho, kde sa zariadenie nachádzalo v určitý čas
 • SOS tlačidlo stratený
 • Neobmedzená licenciu bez ďalších poplatkov
 • Viacjazyčná aplikácia: Čeština, angličtina, poľština, nemčina, slovenčina a ruština
 • Vývoj, výroba i zákaznícka podpora priamo v Českej republike
 • Rozmery: 8,1 x 4,5 x 2 cm
 • PREMIUM VERZIA je plne vodotesná!

 

Aplikácia Majlo k stiahnutiu:

Všetky ovládanie obojku Majlo je intuitívne a jednoduché. Pomocou webového portálu alebo mobilné aplikácie na stiahnutie na Google Play alebo AppStore budete mať jeho ovládanie vždy po ruke.

Aplikácia je viacjazyčná, je možné ju nastaviť do češtiny, angličtiny, ruštiny, nemčiny, poľštiny a slovenčiny.

GPS Majlo v televízii

 

V čom vám GPS pomôže?

 • rýchle nájdenie strateného či zatúlaného psa 
 • zaručí vám prehľad o každom kroku vášho psa pri love, záchranárskej činnosti či prechádzke

 
Technické parametre

Hmotnosť prijímača 40 g
Rozmery prijímača 5,5 x 3,2 x 1,5 cm
Navigační systém GPS + GLONASS + GSM
Zobrazení mapy
Vodotesnosť vodotěsnost
Výdrž prijímača 25 - 30 days
Napájanie dobíjecí
Aplikace Android, iOS
Doba nabíjania 120 minut

Návody

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.