Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Novinka

Menforsan antistresové pipety pre mačky, 2 ks

Pipety s upokojujúcimi a relaxačnými vlastnosťami, ktorá prirodzeným a veľmi účinným spôsobom znižuje nežiaduce problémy so správaním mačiek. Pomôže vám na upokojenie v stresujúcich chvíľach (návštevy veterinára, cesty autom, noví členovia rodiny). Pomáha tiež zmierňovať a redukovať nežiaduce problémy so správaním, ako je škrabanie, značkovanie močom, nadmerné mňaukanie a ďalšie známky úzkosti.

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Objednávky do 2. 10. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 4. 10.

9 € 7 € bez DPH
ks
Kód produktu: P53758
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Menforsan…
9 €

Popis produktu

Valeriána lekárska je rastlina s upokojujúcimi a relaxačnými vlastnosťami, ktorá prirodzeným a veľmi účinným spôsobom znižuje nežiaduce problémy so správaním mačiek. Pomôže vám k upokojeniu v stresujúcich chvíľach (návštevy veterinára, cesty autom, noví členovia rodiny...). Pomáha tiež zmierňovať a redukovať nežiaduce problémy so správaním, ako je škrabanie, značkovanie močom, nadmerné mňaukanie a ďalšie známky úzkosti.

Ako použiť: Raz týždenne aplikujte obsah pipety medzi uši. Možno aplikovať 1x týždenne, výťažok z valeriány lekárskej začne pôsobiť približne 1 hodinu po aplikácii pipety. Túto pipetu je možné použiť na všetky typy mačacích plemien bez ohľadu na ich váhu.

Produkt je zaradený v kategóriách

Chovateľstvo Kozmetika Pre mačky

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené