Dogtra RB 1002

Súprava pre 2 psov - Zvukový lokátor Dogtra RB 1002 na diaľkové ovládanie je vhodný pre sledovanie pohybu a činnosti loveckých psov v poraste, v lese a v inom neprehľadnom teréne. Dobíjacie zariadenia, LCD displej, 3 lokačné režimy a 4 voliteľné tóny - 2 hlboké a 2 ostré.

617 € 510 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 13. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Dogtra RB 1002

Zvukový lokátor Dogtra RB 1002 vám umožňuje sluchom sledovať pohyb a činnosť psa na skrytých a neprehľadných miestach. Lokátor ponúka 3 lokačné režimy: presná lokalizácia, pohyb a zastavenie, len zastavenie, zvuk môžete nastaviť na vysielači v 4 tónoch: 2 hlboké a 2 ostré. Lokátor Dogtra RB 1000 má podsvietený, prehľadný LCD displej, ktorý zobrazuje funkčný režimy a stav batérie aj za tmy. Zvukový lokátor je osadený lítium-polymérová batériu, ktorá sa dobíja 2 až 3 hodiny. Počuteľnosť obojku je v závislosti na členitosti terénu a poveternostných podmienkach pohybuje okolo 200 - 400 metrov, dosah systému je 1,6 km.

Dogtra RB 1002 je sada pre 2 psov, kde sú obojky farebne odlíšené (oranžový a zelený). Pre prepínanie medzi obojky sa používa prepínač umiestnený na ovládači. Oranžový obojok vydáva dvojité pípnutie vo všetkých režimoch, zatiaľ čo zelený obojok vydáva vo všetkých režimoch jednoduché pípnutie. Toto rozlíšenie Vám umožňuje rozlíšiť daného psa v prípade, že sú obaja mimo viditeľnosť.

Základní vlastnosti

 • Ľahko ovládateľný ergonomický ovládač
 • Modro podsvietený displej
 • Dosah počuteľnosti obojku: 200 - 400 m
 • Dosah systému (rádiový): 1,6 km
 • 4 voliteľné tóny: 2 hlboké, 2 ostré
 • 3 lokačné režimy
 • Melódia pri zapnutí / vypnutí obojku alebo ovládače
 • Nabíjací Li-Po batéria pre rýchle dobíjanie počas 2 hodín
 • Vodotesný obojok aj ovládač
 • Hmotnosť obojku 180 g
 • Vodotesný obojok aj vysielač
 • Farebne odlíšené obojkyTechnické parametre

Napájanie Nabíjecí

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.