Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Automatický dávkovač Petkit Fresh Element Solo

Inteligentný dávkovač krmiva Petkit umožní nakŕmiť vašich domácich miláčikov dobe Vašej neprítomnosti. Všetku kontrolu nad dávkovačom a kŕmením budete mať vďaka bezplatnej mobilnej aplikácii, ktorá je dostupná pre Android aj iOS, pomocou Wi-Fi pripojený. Kapacita 3 l, plánovanie kŕmenia, sklon dávkovača, systém dvojitého zámku.

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 27. 3.

118 € 97 € bez DPH
ks
Kód produktu: P50164
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Inteligentný dávkovač s kapacitou 3 litrov Petkit Fresh Element Solo dávkuje 50 gramov jedla naraz, aby zabránil prejedaniu Vašich domácich maznáčikov. Dávkovač udrží potraviny vždy čerstvé a voňavé. Dávkovač má 6 stupňový sklon a mierne zdvihnutú základňu, tak aby nemusel pri jedle namáhať krk. Dávkovač obsahuje tlačidlo ručného kŕmenia, pokiaľ sa Vám zdá miska maznáčika prázdna. Pomocou bezplatnej mobilnej aplikácie môžete naplánovať dobu kŕmenia, alebo sledovať aktuálny stav krmiva v dávkovači pokiaľ práve nie ste doma, navyše to znamená, že už nikdy nezabudnete maznáčika nakŕmiť. Dávkovač je navrhnutý tak, aby sa jedlo počas naplánovanej doby kŕmenia nikdy nezaseklo a Váš domáci maznáčik nezostal o hlade. Fresh Element je prvý dávkovač, ktorý je dodávaný so systém dvojitého zámku, ktorý udržuje granule udržuje čerstvé a zabraňuje vzniku plesní v dávkovači. Dávkovač je vhodný pre suché krmivom pre zvieratá a granulami do 12 mm. Dávkovač je ľahko umývateľný a má odnímateľnú nádobu na skladovanie potravín. Záložný zdroj 5x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia) zaistí spoľahlivú prevádzku aj v prípade výpadku prúdu.

Hlavní funkce

 • Vyrobeno z ABS plastu a miska z nerezové oceli
 • Vhodné pro suché krmivo ( velikost granulí do 12 mm)
 • Omyvatelné a odnímatelné části dávkovače
 • Duo-lock systémy pro udržení čerstvých potravin
 • Připojení přes Wi-fi a Bluetooth
 • Naplánujte si krmení a sledujte stav krmiva prostřednictvím aplikace
 • Bezplatná aplikace pro IOS a Android
 • Maximálně 10 jídel denně / 50 g na porci
 • Záložní zdroj baterie
 • Celková kapacita dávkovače 3 l
 • Rozměry 31,6 × 29,6 × 16,6 cm

 

 

Objem nádoby krmiva 3 litry

Priestranná nádoba dávkovača Petkit Fresh Element Solo pojme naraz množstvo granúl s objemom 3 l. Pri štandardných porciách 50 g vystačí nádoba až na 10 dávok, ktoré vášmu maznáčikovi zaistia dostatok potravy na 3-5 dní. Do nádoby je možné bez problémov umiestniť rôzne druhy granúl s maximálnou veľkosťou 12 mm. Časy kŕmenia aj veľkosť porcií môžete jednoducho naplánovať pomocou mobilnej aplikácie. Dávkovač Petkit Fresh Element Solo má uzamykací systém, ktorý udržuje potraviny čerstvé. Nádoba na krmivo je vyrobená z prvotriedneho ABS plastu a je odnímateľná a ľahko umývateľná, miska je vyrobená z nerezovej ocele.

 

Záložní baterie zajistí spolehlivý provoz

Záložná batéria 5x AAA batérie dávkovača Pekit Fresh Element Solo je umiestnená v základni dávkovača a spoľahlivo funguje aj v prípade výpadku prúdu. Vaši maznáčikovia tak budú mať dostatok krmiva a zaistia neprerušenú prevádzku po dobu niekoľkých dní.

Náhradní baterie můžete koupit na našem e-shopu.

 

 

Ovládání chytrým telefonem 

Dávkovač krmiva Petkit Fresh Element Solo je vybavený Wi-Fi pripojením a je možné ho pohodlne ovládať prostredníctvom mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná pre iOS aj Android. S aplikáciou je plánovanie kŕmenia veľmi jednoduché. Môžete naplánovať niekoľko časov kŕmenia s rôznou veľkosťou jednotlivých porcií. Môžete tiež kedykoľvek stlačiť tlačidlo feed a manuálne vydať jednu porciu s prednastavenou veľkosťou. Vďaka integrovanému mikrofónu s reproduktorom navyše vždy viete, čo sa v blízkosti krmítka práve deje av prípade potreby na maznáčika môžete tiež sami porozprávať.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Chovateľstvo Misky a fontány Dávkovače krmiva SmartPet Smart dávkovače Dávkovače krmiva pro psy Dávkovače krmiva pro kočky Smart dávkovače pro psy Smart dávkovače pro kočky

Zobraziť celý popis

Parametre

Rozměr 31,6 × 29,6 × 16,6 cm
Systém iOS, Android
Ovládání přes aplikaci
velikost Pro malé psy, Pro střední psy, Pro kočky

Doporučené príslušenstvo

Súvisiace produkty

Náhradná pumpa pre DrinkWell 360/Avalon

Na cestě 3 kusů, v piatok 31. 3. u vás
34 €

Porovnať

Fontána Eyenimal

10 dní, v stredu 5. 4. u vás
51 €

Porovnať

Pumpa pro fontánu Drinkwell Mini

Skladom u dodávateľa, v pondelok 3. 4. u vás
38 €

Porovnať

Fontána pro psy a kočky PetSafe Seaside

Skladom u dodávateľa, v pondelok 3. 4. u vás
68 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Automatický dávkovač Petkit Fresh Element Solo
Varianty (4)
oranžo šedá zelená Bílá

Automatický dávkovač Petkit Fresh Element Solo

Skladom, v pondelok 27. 3. u vás
118 €

Porovnať