Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Canicalm First

Canicalm First je základný protištekací obojok pre malých aj veľkých psov bez potreby akéhokoľvek nastavovania. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekaní psa a je vylúčené spustenie iným psom. Canicalm First je vode odolný, má veľkú výdrž batérií a disponuje zvukovým upozornením a impulzmi.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 3. 4.

68 € 56 € bez DPH
ks
Kód produktu: P190
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis produktu

Canicalm First je základný protištekací obojok pre malých i veľkých psov bez potreby akéhokoľvek nastavovania. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekaní psa a je vylúčené spustenie iným psom. Canicalm First je vodeodolný, má veľkú výdrž batérií a disponuje zvukovým upozornením a impulzom. Canical First automaticky zvyšuje silu stimulácie v závislosti na dĺžke štekania. Činnosť obojku sa spúšťa chvením hlasiviek psa pri štekaní, reakciou je zvukové upozornenie, nasledované stimulačnými impulzmi, ktorých dĺžka a úroveň sa postupne zvyšuje, pokiaľ pes neprestane štekať. Z princípu funkcie vyplýva, že prístroj reaguje výhradne len na štekanie psa, ktorý ho má na krku. Obojok je vode odolný, takže ho odporúčame na použitie ako v domácnosti tak aj vonku.

 

 

Detekcia štekania

Canicalm First je spustený chvením kože na krku pri štekaní. Z principu funkcie vyplývá, že prístroj reaguje výhradne len na štekanie psa, ktorý ho má na krku, takže je vylúčené, aby bol uvedený do chodu štekotem cudzieho psa.

 

Typ korekcie 

Canicalm First disponuje funkciou automaticky vzrastajúcej korekcie. Pri prvom zaštekaní vydá obojok zvukové upozornenie. Pokiaľ pes zašteká v priebehu nasledujúcich 30 sekúnd znova, obojok vydá zvukové upozornenie a slabý krátky stimulačný impulz. Štekanie v priebehu nasledujúcich 30 sekúnd má za následok zvukové upozornenie a postupne vzrastajúci impulz pri ďalšom štekaní do úrovne 4.

 


Nastavenie obojku

U Canicalm First nie je potreba nič nastavovať. Protištekací obojok Canicalm First je plne automatický a stačí ho len nasadiť psovi na krk. Potom sa už nemusíte o nič starať.

 

Batrie a nabíjanie

Obojok Canicalm First využívá pre napájanie vymeniteľnú lithiovú 3V batériu s označením CR2. Výdrž obojku v prevádzke sa pohybuje radovo okolo 1 až 3 mesiacov. Predovšetkým záleží na kvalite použitých batérií.

 

Vodotesnosť 

Protistěkací obojok Canicalm First je iba vodeodolný s označením IPX6. Môže byť používaný aj vonku ale za silného dažďa je potrebné obojok zložiť.

 

Plemeno 

Vďaka malému prijímači doporučujeme Canicalm First pre malé, stredné, ale aj veľké plemená psov. Je ideálnou voľbou pre všetky psy s váhou od 5 do 90 kg. 

 

Dĺžka obojka

Canicalm First má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.

 


Váha a rozměry

Canicalm First má stredne veľký obojok, ktorý je veľmi dobre tvarovaný. Má šírku 5,5 cm, výšku 3,6 cm, hĺbku 4,4cm a jeho váha je 65 gramov aj s batériou.

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Protištekacie obojky Výcvik Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre malých psov Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa značky Canicalm Podľa korekcie Elektronické Zvukové Podle vodotěsnosti Voděodolné Num Axes

Zobraziť celý popis

Parametre

Nastavení impulzů 3 úrovně
Plemeno malé, střední, velké
Funkcia impuls, zvuk
Napájanie na baterie
Vodotesnosť voděodolný
Druh korekcie impuls + zvuk
Vodotesnosť voděodolný
Napájanie na baterie
Rozpoznanie štekotu Vibrácie hlasiviek
Výdrž v batérii 1 - 3 měsíce
Rozpoznanie štekotu vibrace hlasivek
Rozmer (š/v/h) 5,5 x 3,6 x 4,4 cm
Hmotnost 65 g
Síla impulzu 3
Nastavení citlivosti nie
Dĺžka obojku 17 - 55 cm
Baterie 3V CR2
Úrovne impulzu 3
Dĺžka obojku 17 - 55 cm
velikost Pro malé psy, Pro velké psy, Pro střední psy
Funkcia zvuk + impuls
Počet psov 1 pes
Vodotesnosť Voděodolný
Napájanie prijímača 3V baterie
Batérie v prijímači CR2
Výdrž prijímača 1 až 3 měsíce
ALZA áno

Súbory

8718-5538-canicalm-first-cz-manual-3.pdf

Súvisiace produkty

Plastový kryt 772V

10 dní, vo štvrtok 13. 4. u vás
13 €

Porovnať

Canicalm Excel

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
93 €

Porovnať

Tkaný remeň čierny 25 mm x 75 cm

Týždeň, v piatok 14. 4. u vás
8 €

Porovnať

PetSafe® Standard

Skladom u dodávateľa, v stredu 12. 4. u vás
96 €

Porovnať

Elektrody Petrainer
Varianty (3)
12 mm 19 mm 9 mm

Elektródy Petrainer - rôzne dĺžky

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
5 €

Porovnať

Nylonový obojok Patpet - 772S/V

10 dní, vo štvrtok 13. 4. u vás
6 €

Porovnať

PetSafe® Lite

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
106 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Canicalm First

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
68 €

Porovnať