Canicalm First

Canicalm First je základný protištekací obojok pre malé aj veľké psy bez potreby akéhokoľvek nastavovania. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekaní psa a je vylúčené spustenie iným psom. Canicalm First je vodeodolný, má veľkú výdrž batérií a disponuje zvukovým upozornením a impulzmi.

59 € 49 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 20. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Canicalm First

Canicalm First je základný protištekací obojok pre malé aj veľké psy bez potreby akéhokoľvek nastavovania. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekaní psa a je vylúčené spustenie iným psom. Canicalm First je vodeodolný, má veľkú výdrž batérií a disponuje zvukovým upozornením a impulzmi. Canical First automaticky zvyšuje silu stimulácie v závislosti na diaľke štekania. Činnosť obojka sa spúšťa chvením hlasivek psa pri štekaní, reakciou je zvukové upozornenie, nasledované stimulačnými impulzmi, ktorých diaľka a úroveň sa postupne zvyšuje, dokiaľ pes neprestane štekať. Z princípu funkcie vyplývá, že prístroj reaguje výhradne len na štekanie psa, ktorý ho má na krku. Obojok je vodeodolný, takže ho odporúčame hlavne pre použitie v domácnosti.  

 

Detekcia štekania

Canicalm First je spustený chvením kože na krku pri štekaní. Z principu funkcie vyplývá, že prístroj reaguje výhradne len na štekanie psa, ktorý ho má na krku, takže je vylúčené, aby bol uvedený do chodu štekotem cudzieho psa.

 

Typ korekcie 

1. Pri prvom zaštekaní vydá obojok zvukové upozornenie.
2. Pokiaľ pes zašteká v priebehu následujúcích 30 sekund znova, obojok vydá zvukové upozornenie a slabý krátký stimulační impulz.
3. zaštekanie v priebehu 30 sekúnd: zvukové upozornenie a slabý dlhší stimulačný impulz.
4. zaštekanie v priebehu 30 sekúnd: zvukové upozornenie a silnejší krátký stimulačný impulz.
5. zaštekanie v priebehu 30 sekúnd: zvukové upozornenie a silnejší dlhší stimulačný impulz.

 


Nastavenie obojku

U Canicalm First nie je potreba nič nastavovať. Protištekací obojok Canicalm First je plne automatický a stačí ho len nasadiť psovi na krk. Potom sa už nemusíte o nič starať.

 

Batrie a nabíjanie

Obojok Canicalm First využívá pre napájanie vymeniteľnú lithiovú 3V batériu s označením CR2. Výdrž obojku v prevádzke sa pohybuje radovo okolo 1 až 3 mesiacov. Predovšetkým záleží na kvalite použitých batérií.

 

Vodotesnosť 

Protištekací obojok Canicalm First je iba vodeodolný. Vďaka tomu je vhodný pre domáce, ale aj vonkajšie použitie. Môže byť používaný aj vonku, ale za dažďa je potreba obojok zložiť.

 

Plemeno 

Vďaka malému prijímači doporučujeme Canicalm First pre malé, stredné, ale aj veľké plemená psov. Je ideálnou voľbou pre všetky psy s váhou od 5 do 90 kg. 

 

Dĺžka obojka

Canicalm First má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.

 


Váha a rozměry

Canicalm First má stredne veľký obojok, ktorý je veľmi dobre tvarovaný. Má šírku 5,5 cm, výšku 3,6 cm, hĺbku 4,4cm a jeho váha je 65 gramov aj s batériou.

 

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v odstránení nežiadúceho štekania, vytia a kňučania psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
  • v odstránení nežiadúceho štekania psov na ľudí, auta, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
  • v odstránení štekania alebo vytia susedových psov

 
Technické parametre

Rozměr (š/v/h) 5,5 x 3,6 x 4,4 cm
Hmotnost 65 g
Rozpoznání štěkotu vibrace hlasivek
Napájení na baterie
Vodotěsnost voděodolný
Druh korekce impuls + zvuk
Výdrž v baterií 1 - 3 měsíce
Baterie 3V CR2
Délka obojku 17 - 55 cm
Nastavení citlivosti nie
Síla impulzu 3
Funkce zvuk + impuls
Nastavení impulzů 3 úrovně
Počet psů 1 pes
Vodotěsnost Voděodolný
Napájení přijímače 3V baterie
Baterie v přijímači CR2
Výdrž přijímače 1 až 3 měsíce

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.