Canicalm Sonic

Pet at School Bark Soft je veľmi šetrný protištekací obojok, vhodný pre psy s váhou do 30 kg. Miesto impulzov využíva vibrácie alebo ultrazvuk. Efektívne a jemne zamedzí štekotu najmenších a malých psov. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekaní psa a je vylúčené spustenie iným psom. Na obojku si môžete nastaviť citlivosť, kedy sa obojok spustí.

59 € 48 € bez DPH
Skladem 3 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 26. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Canicalm Sonic

Pet at School Bark Soft je veľmi šetrný protištekací obojok, vhodný pre psy s váhou do 30kg. Miesto impulzov využíva vibrácie alebo ultrazvuk. Efektívne a jemne zamedzí štekotu najmenších a malých psov. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekaní psa a je vylúčené spustenie iným psom. Pri štekaní psa obojok podľa nastavenia buď vydáva samotný ultrazvukový signál, alebo sa na krku psa rozochveje vibráciami, alebo oboje súčasne. Tým upúta pozornosť psa a preruší jeho (často vytrvalé) štekanie. Tento obojok je ideálnou voľbou pre čivavy, yorkšíry, krysaríky, maltézáky, boloňaky a všetky malé plemená psov, pre ktoré sú iné obojky píliš silné. Aj medzi malými krikľúňmi sa ale celkom určite nájdu takí, ktorým protivný zvuk alebo chvenie obojku nezabráni v ich rozhodnutí nám o sebe neustále hlasno dávať vedieť. Viac než na veľkosti totiž záleží na citlivosti a vnímavosti psa. Zrovna tak, ako na niektorých ľudí platí dobré slovo, na iné dôrazné napomenutie a na niektoré nemá vplyv ani opakovaný pobyt v nápravnom zariadení ... V tom prípade potom aj tu nezostane nič iné, než vibračný obojok nahradiť elektronickým.

 

 

 Detekcia štekania

Pet at School Bark Soft je spúšťaný chvením kože na krku pri štekaní. Z princípu funkcie vyplýva, že prístroj reaguje výlučne len na štekanie psa, ktorý ho má na krku, takže je vylúčené, aby bol uvedený do chodu štekotom cudzieho psa.

 

Typ korekcie 

1. iba vibrácie
2. iba ultrazvuk
3. ultrazvuk a vibrácie


Nastavenie obojku

U Pet at School Bark Soft máte možnosť nastavenia 3 rôznych módov korekcie a môžete tiež nastaviť citlivosť na psie štekanie, kedy sa obojok aktivuje. Jednoducho tak, obojok nastavíte na mieru pre vášho psa.

 

Baterie a nabíjanie

Obojok Pet at School Bark Soft využíva pre napájanie vymeniteľnú lítiovú batériu CR2450. Výdrž obojku v prevádzke sa pohybuje rádovo okolo 1 až 3 mesiacov. Predovšetkým záleží na kvalite použitých batérií.

 

Vodotesnosť 

Protištekací obojok Pet at School Bark Soft je len vodeodolný. Tento model skôr doporučujeme pre domáce použitie. Môžete ho používať len krátkodobo za dažďa i snehu a psík sa s ním nemôže ponoriť do vody.

 

Plemeno 

Obojok Pet at School Bark Soft odporúčame hlavne pre čivavy, yorkšíry, potkaniaríky, maltézáky, boloňaky a ďalšie malé plemená psov. Možno použiť aj pre stredné a veľké plemená, ale na tie nemusí byť tak účinný.

 

Dĺžka obojku

Pet at School Bark Soft je veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 17 až do 55cm.

 


Váha a rozmery

Pet at School Bark Soft má malý a ľahký obojok, ktorý je veľmi dobre tvarovaný. Má šírku 6cm, výšku 3cm, hĺbku 2,5 cm a jeho váha je 52 gramov vrátane batérie.

 

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v odstránení nežiadúceho štekania, vytia a kňučania psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
  • v odstránení nežiadúceho štekania psov na ľudí, auta, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
  • v odstránení štekania alebo vytia susedových psov

 
Technické parametre

Rozměr (š/v/h) 6,4 x 3 x 2,5 cm
Hmotnost 52 g
Nastavení citlivosti nie
Délka obojku 17 - 55 cm
Baterie CR2450
Druh korekce vibrace + ultrazvuk
Vodotěsnost voděodolný
Napájení na baterie
Rozpoznání štěkotu vibrace hlasivek
Výdrž v baterií 1 - 3 měsíce

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.