Dogtra YS300

Excelentný protištekací obojok Dogtra YS300 sa radí k najlepším protištekacím obojkom vôbec. Disponuje prepracovanou detekciou štekania, možnosťou nastaviť sílu impulzov alebo nastaviť len vibrácie.

152 € 126 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 12. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Dogtra YS300

Protistěkací obojok Dogtra YS300 sa radí medzi elitu v sortimente protištekacích obojkov. Disponuje vibračným režimom, vibračným upozornením a 6 úrovňami impulzu, ktoré sú nastaviteľné užívateľom. Protistěkací obojok Dogtra YS300 je vhodný pre malé a stredné plemená. Je nabíjací, vodotesný a môže byť používaný aj vonku.

 

 

 Detekcia štekania

 Dogtra YS300 má dvojitú detekciu štekania. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou        zabudovaného mikrofónu v obojku a vibrácií na elektrodách. Na rozdiel od väčšiny ostatných      obojkov, dokáže inteligentná technológia rozoznať bežnú činnost psa a tým zabraňuje falošnému spusteniu činnosti obojku.

 

Typ korekcie 

Dogtra YS300 využívá ako korekciu vibrácie a elektrostatický impulz v 6 úrovniach. Nadmerné štekanie najskôr spustí vibračné upozornenie, pokiaľ pes na vibračné upozornenie nereaguje, je spustený elektrostatický impulz, ktorý sa stupňuje. 


Nastavenie obojka

U Dogtra YS300 nastavujete iba úroveň impulzu - začínáte od najnižšej, dokiaľ nenájdete hodnotu, ktorá je psovi už dostatečne nepríjemná, aby ho od štekania impulz odradil. Obojok sám rozpozná, kedy psík šteká, akú dobu a podľa toho se aktivuje. Pokiaľ pes prestane štekat, obojok sa vyresetuje do základného nastavenia. Naviac balenie obsahuje gumové nevodiace elektródy pre situácie, kedy psíkovi stačí impulz počuť.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok Dogtra YS300 je napájaný lítiovou batériou. Doba nabíjania sa pohybuje okolo 2 hodín a výdrž obojku na jedno nabitie 5-10 dní. Predovšetkým záleží na tom, ako často sa obojok spúšťa.

 

Vodotesnosť 

Dogtra YS300 je kompletne vodotesný a ponoriteĺný až do 1 metru. Vďaka tomu je vhodný ako aj pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa aj snehu a psík sa s ním môže ponoriř do vody.

 

Plemeno 

Dogtra YS300 má veľmi malý a ľahký prijímač, je teda vhodný pre malé a stredné plemená.

 

 

Dĺžka obojka

Dogtra YS300 má veľmi pevné a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70 cm. 


  Váha 

  Dogtra YS500 má veľmi malý a ľahký prijímač o hmotnosti 113 gramov.

 

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v odstránení nežiadúceho štekania, vytia a kňučania psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
  • v odstránení nežiadúceho štekania psov na ľudí, auta, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
  • v odstránení štekania alebo vytia susedových psov

 
Technické parametre

Rozmer (š/v/h) 6,5 x 4,5 x 2,9 cm
Hmotnost 113 g
Síla impulzu 6
Nastavení citlivosti áno
Dĺžka obojku 20 - 70 cm
Druh korekcie impulz + vibrace
Vodotesnosť vodotěsný
Napájanie nabíjecí
Výdrž v batérii 5 - 10 dní

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.