Patpet 258V

Vibračný protištekací obojok Patpet 258V je bezpečný a užívateľsky veľmi komfortný obojok, pre najrozšírenejšie plemená psov. Systém korekcie je vibračný s automaticky zvyšujúcou sa intenzitou v 7mi úrovniach. Obojok Patpet 258V disponuje funkciami šetriča energie, rozlíšenie psieho štekotu od okolitých zvukov a 5 nastaviteľnými stupňami citlivosti detekcie štekania. Patpet 258V je dizajnovo jednoduchý, menších rozmerov aj hmotnosti s jednoduchou manipuláciou. Všetky predpoklady pre základný obojok na efektívnu redukciu nevhodných návykov psa.

45 € 38 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 01. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Patpet 258V

Protištekací obojok Patpet 258 V je bezpečný užívateľsky komfortný obojok, pre najrozšírenejšie plemená psov s hmotnosťou od 5 do 90 kg. Systém korekcie je iba vibračný s automaticky zvyšujúcou sa intenzitou v 7 úrovniach. Obojok Patpet 258V disponuje funkciami šetriča energie, rozlíšenia psieho štekotu od okolitých zvukov a 5 nastaviteľných stupňov citlivosti detekcie štekania. Patpet 258V je designovo jednoduchý, menších rozmerov aj hmotnosti s jednoduchou manipuláciou. Všetky predpoklady pre základný obojok k efektívnej redukcii nevhodných návykov psa. 

Korekcia vibrácií sa spúšťa, akonáhle váš psí spoločník zašteká. Pokiaľ pes štekať neprestáva, obojok opäť reaguje varovnou vibráciou. Časový moment vibrácie sa mierne predlžuje, pokiaľ pes v štekaní neustane. Na korekciu možno využiť aj tón v 2 stupňoch intenzity. Touto metódou s protištekacím obojkom Patpet 258V váš psí zverenec zisťuje, že vibrácii pôsobí jeho štekot a po čase používania sa dostaví výchovný efekt. Funkcia šetriča zabezpečí, že pokiaľ váš psí spoločník ustáva v štekote minimálne po dobu 30 s, obojok sa automaticky prepne do pohotovostného režimu. Pokiaľ obojok reaguje na štekot 7 krát po sebe, funkcia sa automaticky na dobu 30 s vypne. Potom sa opäť resetuje a pokiaľ psík šteká, opäť zaháji funkcie. S technológiou rozlíšenia psieho štekotu od okolitých zvukov a korekcie vibrácií vám obojok Patpet 258V prináša komfortné riešenie nevhodného štekania psa. Obojok má základné vodeodolné vlastnosti, hodí sa teda skôr na využitie doma.

 

 


Protistěkací obojok Patpet 258V využíva na detekciu štekanie zvuk. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku. Citlivosť na zaznamenanie štekotu je nastaviteľná v 5tich úrovniach.

 

Typ korekce 

Patpet 258V používa na korekciu štekotu iba vibráciu. Stupeň varovného signálu zaisťuje moment vibrácie, ktorý sa následne predlžuje a to na 7 stupňovej škále.

 


Nastavení obojku

Patpet 258V automaticky predlžuje moment vibrácie, pokiaľ pes v štekaní pokračuje. U tohto modelu máte možnosť nastavenia citlivosti na štekot a sami tak určíte hranicu, kedy má obojok korekciu začať. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru pre vášho psa.

 

Baterie a nabíjení

Protistěkací obojok Patpet 258V nabijete ľahko cez váš mobilný telefón alebo počítač. Uistite sa, že USB port bude kompatibilný s parametrami prikladaného USB kábla: vstup 100 - 240 V 50 / 60 HZ; výstup 5 V 1000 mA (alebo 300 mA/ 500 mA)

 

Vodotěsnost 

Protistěkací obojok Patpet 258V je iba vodeodolný s označením IPX3. Vďaka tomu, že má iba základnú ochranu proti vode odporúčame tento obojok skôr na použitie v domácnosti

 

Plemeno 

Patpet 258V má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny aj pre menšie plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetky psy s váhou od 5 do 90kg.

 

Délka obojku

Patpet 258V má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 5 až do 65 cm.

 


Váha a rozměry

Protistěkací obojok Patpet 258V má veľmi malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný obojok, ktorý má šírku 6,6 cm, výšku 3 cm, hĺbku 3,5 cm a jeho váha je iba 50 gramov.

 
Technické parametre

Rozmer (š/v/h) 6,6 cm x 3 cm x 3,5 cm
Hmotnost 50 g
Dĺžka obojku 15 - 60 cm
Druh korekcie vibrace
Vodotesnosť voděodolný
Napájanie nabíjecí
Rozpoznanie štekotu Pomocou zvuku
Výdrž v batérii 5 - 14 dní
Frekvencia 433,92 MHz
Napájanie nabíjecí

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.