Zavolajte nám (Po-Pi 8-16:30)

Patpet 258V

Vibračný protištekací obojok Patpet 258V je bezpečný a užívateľsky veľmi komfortný obojok, pre najrozšírenejšie plemená psov. Systém korekcie je vibračný s automaticky zvyšujúcou sa intenzitou v 7mi úrovniach. Obojok Patpet 258V disponuje funkciami šetriča energie, rozlíšenie psieho štekotu od okolitých zvukov a 5 nastaviteľnými stupňami citlivosti detekcie štekania. Patpet 258V je dizajnovo jednoduchý, menších rozmerov aj hmotnosti s jednoduchou manipuláciou. Všetky predpoklady pre základný obojok na efektívnu redukciu nevhodných návykov psa.

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Viac informácií › Objednávky do 4. 3. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 6. 3.

43.04 € 35.56 € bez DPH
ks
Kód produktu: P11949
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre
Patpet 258V
Patpet 258V
43.04 €

Popis produktu

Protištekací obojok Patpet 258 V je bezpečný užívateľsky komfortný obojok, pre najrozšírenejšie plemená psov s hmotnosťou od 5 do 90 kg. Systém korekcie je iba vibračný s automaticky zvyšujúcou sa intenzitou v 7 úrovniach. Obojok Patpet 258V disponuje funkciami šetriča energie, rozlíšenia psieho štekotu od okolitých zvukov a 5 nastaviteľných stupňov citlivosti detekcie štekania. Patpet 258V je designovo jednoduchý, menších rozmerov aj hmotnosti s jednoduchou manipuláciou. Všetky predpoklady pre základný obojok k efektívnej redukcii nevhodných návykov psa. 

Korekcia vibrácií sa spúšťa, akonáhle váš psí spoločník zašteká. Pokiaľ pes štekať neprestáva, obojok opäť reaguje varovnou vibráciou. Časový moment vibrácie sa mierne predlžuje, pokiaľ pes v štekaní neustane. Na korekciu možno využiť aj tón v 2 stupňoch intenzity. Touto metódou s protištekacím obojkom Patpet 258V váš psí zverenec zisťuje, že vibrácii pôsobí jeho štekot a po čase používania sa dostaví výchovný efekt. Funkcia šetriča zabezpečí, že pokiaľ váš psí spoločník ustáva v štekote minimálne po dobu 30 s, obojok sa automaticky prepne do pohotovostného režimu. Pokiaľ obojok reaguje na štekot 7 krát po sebe, funkcia sa automaticky na dobu 30 s vypne. Potom sa opäť resetuje a pokiaľ psík šteká, opäť zaháji funkcie. S technológiou rozlíšenia psieho štekotu od okolitých zvukov a korekcie vibrácií vám obojok Patpet 258V prináša komfortné riešenie nevhodného štekania psa. Obojok má základné vodeodolné vlastnosti, hodí sa teda skôr na využitie doma.

 

 


Protistěkací obojok Patpet 258V využíva na detekciu štekanie zvuk. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku. Citlivosť na zaznamenanie štekotu je nastaviteľná v 5tich úrovniach.

 

Typ korekce 

Patpet 258V používa na korekciu štekotu iba vibráciu. Stupeň varovného signálu zaisťuje moment vibrácie, ktorý sa následne predlžuje a to na 7 stupňovej škále.

 


Nastavení obojku

Patpet 258V automaticky predlžuje moment vibrácie, pokiaľ pes v štekaní pokračuje. U tohto modelu máte možnosť nastavenia citlivosti na štekot a sami tak určíte hranicu, kedy má obojok korekciu začať. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru pre vášho psa.

 

Baterie a nabíjení

Protistěkací obojok Patpet 258V nabijete ľahko cez váš mobilný telefón alebo počítač. Uistite sa, že USB port bude kompatibilný s parametrami prikladaného USB kábla: vstup 100 - 240 V 50 / 60 HZ; výstup 5 V 1000 mA (alebo 300 mA/ 500 mA)

 

Vodotěsnost 

Protistěkací obojok Patpet 258V je iba vodeodolný s označením IPX3. Vďaka tomu, že má iba základnú ochranu proti vode odporúčame tento obojok skôr na použitie v domácnosti

 

Plemeno 

Patpet 258V má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny aj pre menšie plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetky psy s váhou od 5 do 90kg.

 

Délka obojku

Patpet 258V má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 5 až do 65 cm.

 


Váha a rozměry

Protistěkací obojok Patpet 258V má veľmi malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný obojok, ktorý má šírku 6,6 cm, výšku 3 cm, hĺbku 3,5 cm a jeho váha je iba 50 gramov.

 

 Výhody

 • Malý, ľahký a dobre tvarovaný prijímač
 • Možnosť nastavenia citlivosti na štekot
 • Veľká výdrž batérií
 • 2 zvukové upozornenie a 7 úrovní vibrácií
 • Ideálna aj proti vytie psov
 • Nabíjacie batérie

 Nevýhody

 • iba vodeodolný

 Obsah balení

 • Protištěkací obojok
 • Nastaviteľný obojok
 • Nabíjačka
 • Manuál

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre malých psov Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa korekcie Vibračné Zvukové Podle vodotěsnosti Voděodolné Vodotěsné Podľa značky Patpet Obojky proti vytiu

Zobraziť celý popis

Parametre

Nastavenie citlivosti áno
Rozpoznanie štekotu Pomocí zvuku
Funkce Vibrace
Úroveň vibrace 7 úrovní
Délka obojku 5 - 65 cm
Vodotesnosť Voděodolné
Napájanie USB nabíjení
Napájanie prijímača USB nabíjení
Výdrž prijímača 10 -14 dní
Hmotnosť prijímača 50 g
Frekvence 433,92 MHz
Rozmer prijímača 6,6 x 3 x 3,5 cm
velikost Pro malé psy, Pro velké psy, Pro střední psy

Súbory

Súvisiace produkty

Dogtra YS600

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
193.06 €

Porovnať

Akumulátor do SportDog NoBark 10R

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
35.14 €

Porovnať

Gumové krytky elektród Patpet 772S

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
7.86 €

Porovnať

Canicalm Smart

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
141.73 €

Porovnať

Dogtrace d-mute light

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
66.72 €

Porovnať

Barevné kryty (kamufláž) pro DogSilencer
Varianty (3)
bílá (Matte White) Vzor maskáč (Camouflage) Vzor stromu (Tree Bark Pattern)

Farebné kryty (kamufláž) pre DogSilencer

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
31.19 €

Porovnať

Batéria lítiová CR2 3V

Týždeň, vo štvrtok 14. 3. u vás
3.52 €

Porovnať

Patpet B490

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
62.78 €

Porovnať