Patpet 772V

Akcia

Protištekací obojok Patpet 772 V využíva pre korekciu štekania iba zvuk a vibráciu. Citlivosť na štekanie je možné nastaviť na 7 úrovniach, takže si sami určíte, aká hlasitosť štekotu presahuje hranicu vašej tolerancie. Hodí sa tiež pre korekciu nevhodného vytia psíka. Obojok umožňuje nastaviť 7 úrovní intenzity pre zvuk či vibráciu. Patpet 772 V je vodeodolný, bez obáv obojok využijete aj v mierne daždivom počasí. Bez korekcie impulzom a úžasne ľahký je Patpet 772 V vhodný pre všetky veľkosti psov!

Pôvodne 56 € 46 € 38 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 10. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Patpet 772V

Protištekací obojok Patpet 772 V využíva pre korekciu štekania iba zvuk a vibráciu. Citlivosť na štekanie je možné nastaviť na 7 úrovniach, takže si sami určíte, aká hlasitosť štekotu presahuje hranicu vašej tolerancie. Hodí sa tiež pre korekciu nevhodného vytia psíka. Obojok umožňuje nastaviť 7 úrovní intenzity pre zvuk či vibráciu. Patpet 772 V je vodeodolný, bez obáv obojok využijete aj v mierne daždivom počasí. Bez korekcie impulzom a úžasne ľahký je Patpet 772 V vhodný pre všetky veľkosti psov! Zariadenie disponuje úspornými rozmermi a ľahkou konštrukciou 57 g (zariadenie + obojok +  dobíjací akumulátor). Ďalšie prednosti obojka proti štekaniu je jednoduchá manipulácia jednotlivými tlačidlami pre citlivosť detekcie, korekciu zvukom a vibráciou. Údaje sa pre vašu kontrolu zobrazia na miniatúrnom displeji zariadenia. Patpet 772 V integruje dobíjací akumulátor a po jeho dobití zostane zariadenie v prevádzke až po dobu 14 dní.

Ako obojok Patpet 772 V funguje

Obojok proti štekaniu či vytiu Patpet 772 V detekuje hranicu hlasitosti štekania a pokiaľ dôjde k prekročeniu určenej hranice, obojok psíka upozorní. Činnosť zahajuje obojok najskôr zvukom alebo vibráciou. Postupnosť upozornenia a jeho intenzita závisí na vašom nastavení. Vzhľadom k dispozíciám zariadenia Patpet 772 V ako je nastaviteľná citlivosť na štekanie, sila korekcií a zároveň malá a ľahká jednotka je Patpet 772 V komfortný pre psy rôznych plemien a veľkostí.

 

 

Detekcia štekania

Patpet 772 V disponuje škálou 7 stupňov pre detekciu štekania. Voľbou stupňa citlivosti regulujete korekciu vzhľadom k hlasitosti psieho štekania. Čím vyššiu úroveň citlivosti nastavíte, tým menej nahlas bude môcť psík štekať bez zahájenia korekcie. Nastavenie citlivosti vám umožní určiť, aká hlasitosť štekania je v medziach tolerancie a nemusí byť korigovaná. Citlivosť na štekanie určuje obojok aj ku korekcii vytia.

 

Typ korekcie

Obojok proti štekaniu ponúka pre korekciu varianty zvuk a vibrácie. Zvukovú korekciu je možné vypnúť. Intenzitu korekcií zvolíte na škále 7 stupňov. Rozmedzie je dostatočné pre väčšinu psích temperamentov aj veľkostí. Protištekací obojok Patpet 772 S nedisponuje impulzom a preto sa hodí pre psíky, ktoré dobre reagujú na varovanie vibrácií aj pre majiteľov, ktorí neradi využívajú korekciu impulzom.

 

Nastavenie obojka

Patpet 772 V rozlišuje 7 úrovní sily zvuku a vibrácie. Nastavíte si ju pohodlne podľa vašich požiadaviek. Varianty 7 stupňov intenzity ponúkajú korekcie vhodné pre väčšinu psích temperamentov. S patpet 772 V sa nemusíte obmedzovať plemenom alebo veľkosťou psa. Jednoduchý systém prepínania tlačidiel pre nastavenie vám používanie obojka ešte viac uľahčí.

Batérie a nabíjanie

Integrovaný dobíjací akumulátor má kapacitu 280 mAh a po nabití bude fungovať po 14 dní.

Vodotesnosť

Zariadenie je vodeodolné a nevadí mu daždivé počasie. Môžete obojok bez obáv používať aj v bežných daždivých podmienkach. Obojok ale nevydrží ponor a nie je preto možné s ním plávať alebo sa kúpať. Patpet 772 nie je určený do podmienok trvalých intenzívnych dažďov. 

 

Plemeno

Patpet 772 V je komfortný pre všetky veľkosti psov. Najúčinnejší bude obojok pre psíkov, ktoré sú citlivejšie či dobre reagujú na korekciu vibráciou. Veľmi temperamentné a najväčšie plemená psov môžu potrebovať korekciu s impulzom. Úrovne pre nastavenie sily korekcie sú vhodné pre väčšinu psov, vrátane tých väčších.

 

Dĺžka obojka

Súčasťou balenia je tiež pevný nylónový obojok. Jednotka sa na obojok jednoducho aplikuje a kvalitný materiál zaručí vášmu psíkovi pohodlie. Obojok jednoducho nastavíte pre psa na mieru. Pre pohodlie psíka máte k dispozícií 74 cm dĺžky.

Váha a rozmery

Protištekací obojok Patpet 772 V disponuje malými rozmermi: 6,3 cm x 3,8 cm x 2,4 cm (šírka, výška, hĺbka) a ergonomickým tvarom. Psíkom tak veľmi uľahčí nosenie a jednoduchšie si na obojok zvyknú. Nízka hmotnosť, iba 70 g (jednotka + obojok + akumulátor) zabezpečí komfort aj menším plemenám psov. Jednotka disponuje navyše ergonomickým tvarovaním, aby psíkovi umožnila jednoducho si na obojok zvyknúť.

V čom vám obojok pomôže?

  • v odstránení nežiadúceho štekania, vytia a kňučania psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
  • v odstránení nežiadúceho štekania psov na ľudí, auta, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
  • v odstránení štekania alebo vytia susedových psov

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.