Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Patpet 772V

Protištekací obojok Patpet 772 V využíva pre korekciu štekania iba zvuk a vibráciu. Citlivosť na štekanie je možné nastaviť na 7 úrovniach, takže si sami určíte, aká hlasitosť štekotu presahuje hranicu vašej tolerancie. Hodí sa tiež pre korekciu nevhodného vytia psíka. Obojok umožňuje nastaviť 7 úrovní intenzity pre zvuk či vibráciu. Patpet 772 V je vodeodolný, bez obáv obojok využijete aj v mierne daždivom počasí. Bez korekcie impulzom a úžasne ľahký je Patpet 772 V vhodný pre všetky veľkosti psov!

Viac informácií ›

Skladom 10 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 31. 3.

63 € 52 € bez DPH
ks
Kód produktu: P11951
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis produktu

Protištekací obojok Patpet 772 V využíva pre korekciu štekania iba zvuk a vibráciu. Citlivosť na štekanie je možné nastaviť na 7 úrovniach, takže si sami určíte, aká hlasitosť štekotu presahuje hranicu vašej tolerancie. Hodí sa tiež pre korekciu nevhodného vytia psíka. Obojok umožňuje nastaviť 7 úrovní intenzity pre zvuk či vibráciu. Patpet 772 V je vodeodolný, bez obáv obojok využijete aj v mierne daždivom počasí. Bez korekcie impulzom a úžasne ľahký je Patpet 772 V vhodný pre všetky veľkosti psov! Zariadenie disponuje úspornými rozmermi a ľahkou konštrukciou 57 g (zariadenie + obojok +  dobíjací akumulátor). Ďalšie prednosti obojka proti štekaniu je jednoduchá manipulácia jednotlivými tlačidlami pre citlivosť detekcie, korekciu zvukom a vibráciou. Údaje sa pre vašu kontrolu zobrazia na miniatúrnom displeji zariadenia. Patpet 772 V integruje dobíjací akumulátor a po jeho dobití zostane zariadenie v prevádzke až po dobu 14 dní.

Obojok proti štekaniu či vytiu Patpet 772 V detekuje hranicu hlasitosti štekania a pokiaľ dôjde k prekročeniu určenej hranice, obojok psíka upozorní. Činnosť zahajuje obojok najskôr zvukom alebo vibráciou. Postupnosť upozornenia a jeho intenzita závisí na vašom nastavení. Vzhľadom k dispozíciám zariadenia Patpet 772 V ako je nastaviteľná citlivosť na štekanie, sila korekcií a zároveň malá a ľahká jednotka je Patpet 772 V komfortný pre psy rôznych plemien a veľkostí.

 

 

 Detekce štěkání

Patpet 772 V disponuje škálou 7mi stupňov pre detekciu štekotu. Voľbou stupňa citlivosti regulujete korekciu vzhľadom na hlasitosť psieho štekania. Čím vyššiu úroveň citlivosti nastavíte, tým menej nahlas bude môcť psík štekať bez začatia korekcie. Nastavenie citlivosti vám umožní určiť, aká hlasitosť štekania je v medziach tolerancie a nemusí byť korigovaná. Citlivosť na štekanie určuje obojok aj na korekciu vytia.

 

Typ korekce 

Obojok proti štekanie ponúka pre korekciu varianty zvuk a vibrácie. Zvukovú korekciu je možné vypnúť. Intenzitu korekcií zvolíte na škále 7 stupňov. Rozmedzie je dostatočné pre väčšinu psích temperamentov aj veľkostí. Protistěkací obojok Patpet 772 S nedisponuje impulzom a preto sa hodí pre psíkov, ktorí dobre reagujú na varovanie vibrácií i majiteľov, ktorí sa cítia s využitím impulzu nekomfortne.

 

Nastavení obojku 

Patpet 772 V rozlišuje 7 úrovní sily zvuku aj vibrácie. Nastavíte si ich pohodlne podľa vašich požiadaviek. Varianty 7 stupňov intenzity ponúkajú korekcie vhodné pre väčšinu psích temperamentov. S Patpet 772 V nemusíte sa obmedzovať plemenom alebo veľkosťou psa. Jednoduchý systém prepínania tlačidiel pre nastavenie vám používanie obojku ešte viac uľahčí.

 

Baterie a nabíjení

Integrovaný dobíjací akumulátor má kapacitu 280 mAh a po nabití bude fungovať po 14 dní.

 

 

Vodotěsnost

Zariadenie je vodeodolné s označením IPX6 a nevadí mu daždivé počasie. Môžete obojok bez obáv používať aj v bežných podmienkach daždivého počasia. Obojok však nevydrží ponor a nie je preto možné plávanie alebo kúpanie. Patpet 772 nie je určený do podmienok trvalých intenzívnych dažďov nie je. Pobyt vonku či na záhrade za miernych zrážok však nepredstavuje žiadny problém.

 

 Plemeno

Patpet 772 V je komfortný pre všetky veľkosti psov. Najúčinnejší bude obojok pre psíkov, ktorí sú citlivejší alebo dobre reagujú na korekciu vibrácií. Veľmi temperamentné a najväčšie plemená psov môžu k úspešnému nácviku potrebovať aj korekciu s impulzom. Úrovne na nastavenie sily korekcií sú vhodné pre väčšinu psov, vrátane tých väčších.

 

Délka obojku 

Súčasťou balenia je aj pevný nylonový obojok. Jednotka sa na obojok ľahko aplikuje a kvalitný materiál zaručí vášmu psíkovi pohodlie. Obojok ľahko nastavíte pre psa na mieru. Pre pohodlie psíka máte k dispozícii 74 cm dĺžky.

 

 

 Váha a rozměry

Protistěkací obojok Patpet 772 V disponuje malými rozmermi: 6,3 cm x 3,8 cm x 2,4 cm (šírka, výška, hĺbka) a ergonomickým tvarom. Psíkom tak veľmi uľahčí nosenie a ľahšie si na obojok zvyknú. Nízka váha iba 70 g (jednotka + obojok + akumulátor) zabezpečí komfort aj menším plemenám psov. Jednotka disponuje navyše ergonomickým tvarovaním, aby psíkovi umožnila ľahko si na obojok zvyknúť. Veľmi nízkou hmotnosťou iba 57 g. 

Produkt je zaradený v kategóriách

Protištekacie obojky Výcvik Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre malých psov Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa značky Patpet Podľa korekcie Vibračné Zvukové Podle vodotěsnosti Voděodolné

Zobraziť celý popis

Parametre

Plemeno malé, střední, velké
Funkcia zvuk, vibrace
Napájanie nabíjecí
Vodotesnosť voděodolný
Druh korekcie vibrace + zvuk
Vodotesnosť voděodolný
Napájanie nabíjecí
Rozpoznanie štekotu Vibrácie hlasiviek + zvuk
Výdrž v batérii 5 - 14 dní
Rozpoznanie štekotu zvuk + vibrace hlasivek
Rozmer (š/v/h) 6,3 x 3,8 x 2,4 cm
Hmotnost 70 g
Síla impulzu 7
Nastavení citlivosti áno
Dĺžka obojku 74 cm
Úrovne impulzu 7
velikost Pro malé psy, Pro velké psy, Pro střední psy

Súbory

9523-prohlaseni-o-shode-258-772.png
4482-uzivatelsky-manual-patpet-772v.pdf

Súvisiace produkty

Batérie Num Axes 4LR44

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
4 €

Porovnať

Canicalm Premium

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
85 €

Porovnať

Dogtra YS VIBE

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
97 €

Porovnať

Reedog No Bark Premium

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
85 €

Porovnať

Plastový obojek Canifugue 85cm
Varianty (12)

Plastový obojok Num´Axes 2,5 x 65/85 cm

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
17 €

Porovnať

Patpet B601

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
72 €

Porovnať

Patpet DB60

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
42 €

Porovnať

Nylonový obojok Patpet - 772S/V

10 dní, vo štvrtok 13. 4. u vás
6 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Patpet 772V

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
63 €

Porovnať