Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

PetSafe® Lite

Protištěkací obojok PetSafe® pomáha odstrániť rušivé štekanie výnimočne citlivých psov. PetSafe využíva pokrokovú technológiu presného rozlíšenie štekotu aj vytie a psa upozorní impulzom v 15tich úrovniach. Zariadenie je nabíjateľná a vodotesné.

Viac informácií ›

Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 17. 6. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 19. 6.

100.65 € 83.18 € bez DPH
ks
Kód produktu: P39045
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre
PetSafe® Lite
PetSafe® Lite
100.65 €

Popis produktu

Obojok PetSafe je nabíjací a nevyžaduje pre svoju funkciu žiadne nastavenia. Extra jemné prechody medzi úrovňami korekcií, rovnako ako veľkosť obojku sú prispôsobené citlivým psom. Zariadenie sa vďaka modernému citlivému senzoru spustí pri štekaní i vyťažení psa, zároveň však predchádza nechcenému spusteniu zvuku z okolia. Obojok proti štekanie PetSafe využíva na korekciu postupne vzrastajúci impulz v 15tich úrovniach. Pri štekaní alebo vytí psa aktivuje obojok najnižší stupeň impulzu. Pokiaľ pes na podnet nereaguje a štekanie neustáva, stimulácia postupne vzrastá vždy o jeden stupeň až do maximálnej úrovne 15. Táto metóda je veľmi efketívna, pretože učí psa poslúchnuť už na nízku úroveň a štekanie postupne ustáva. Pre maximálne bezpečie vášho psa je obojok vybavený bezpečnostnou poistkou a po dosiahnutí úrovne 15 sa zariadenie resetuje. Obojok deaktivuje korekcie aj v prípade nepretržitého štekania po 1 minútu a 20 sekúnd. Režim bude neaktívny po dobu 3 minút a potom začne funkciu opäť od najnižšej úrovne.

 

 

Detekce štěkání

Protištěkací obojok PetSafe disponuje modernou technológiou, ktorá reaguje tak na štekanie, tak vytie psa. Funkciu umožňuje senzor snímajúci zvuk aj vibráciu hlasiviek psa. Rozlíšenie je preto veľmi presné a zabraňuje nechcenému spusteniu obojku okolitými hluky.

 

Typ korekce 

Zariadenie využíva na korekciu štekanie a vytie impulz s automatickým navýšením od úrovne 1 po úroveň 15. Pri zaštekanie psa sa obojok aktivuje na najnižšej úrovni 1. Ak psík na podnet nereaguje a štekanie neustáva obojok zvyšuje korekciu vždy o jednu úroveň až do maximálnej hranice 15. po tej sa obojok funkcie resetuje a zotrvá v neaktívnom režime po dobu 3 minút. Ak pes ďalej šteká, obojok začne funkcie opäť od najnižšej úrovne 1.

 

Nastavení obojku

Protišktěkací obojok PetSafe koriguje štekanie psa bez potreby akéhokoľvek nastavenia. Impulz disponuje automatickou reguláciou pri postupnom narastania sily do max úrovne 15. Po tej sa obojok z bezpečnostných dôvodov sám resetuje a nedôjde tak k prevýšenie impulzu. Bezpečnosťou poistka sa takisto aktivuje, ak pes šteká dlhšie ako 1 minútu a 20 sekúnd.

 

Baterie a nabíjení

Obojok PetSafe funguje na dobíjacie Li-ion batériu. Dobíjanie obojku potrvá 4 - 5 h.

 

 

Vodotěsnost 

Protištěkací obojok PetSafe je vodotesný a vydrží aj silnejšie dážď. Vďaka tomu je vhodný ako pre domáce, tak i vonkajšie použitie.

 

Plemeno 

Obojok je vďaka extra jemným prechodom medzi úrovňami korekciou prispôsobený pre citlivé psy.

 

Délka obojku

Obojok PetSafe Lite s pohodlným a ľahkým prijímačom je nastaviteľný pre objem krku 15 - 61 cm. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku.

 


Váha a rozměry

Obojok PetSafe Lite má veľmi pohodlný a malý prijímač s váhou iba 48 gramov. Rozmery prijímača činí 5,5 x 2,9 x 3 cm.

 

 

 

 

 

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre malých psov Pre stredné psy Pre veľké psy Pro největší psy Podľa korekcie Elektronické Podle vodotěsnosti Voděodolné Vodotěsné Podľa značky PetSafe Obojky proti vytiu

Zobraziť celý popis

Parametre

Detekcia zvuk + vibrace hlasivek
Funkcia Impuls
Úroveň impulzov 15
Vodotesnosť Vodotesné
Napájanie Nabíjanie USB
Hmotnosť prijímača 48 g
Rozmery prijímača 5,5 x 2,9 x 3 cm
Veľkosť Malé psy, Stredné psy

Súbory

Súvisiace produkty

Patpet DB60

Na cestě 98 kusů, v pondelok 24. 6. u vás
39.98 €

Porovnať

Gumové krytky elektród Patpet 772S

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
8.05 €

Porovnať

Nabíjačka pre Goodlife BarkWise

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
23.81 €

Porovnať

Tesnenie pod viečko d-mute small

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
2.39 €

Porovnať

SportDog NoBark SBC-R-E

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
181.49 €

Porovnať

Reedog UL10 búdka proti štekaniu

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
36.34 €

Porovnať

Kodak Max 9V

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
3.60 €

Porovnať