Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Dogtrace d-control 910 mini

Elektronický výcvikový obojok pre malé psy D-Control 910 ponúka funkciu impulz, zvuk a booster s externým diaľkovým ovládačom. So zariadením môžete cvičiť 2 psov na vzdialenosť 900 m. Plne ponoriteľný prijímač, spustenie na magnet, LCD displej a zvlášť tlačidlo pre každú korekciu zvýši pohodlie pri výcviku.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Objednávky do 25. 9. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 27. 9.

233 € 192 € bez DPH
ks
Kód produktu: P35562
Záruka: 36 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(11)
Dogtrace d-control 910 mini
Dogtrace d-control…
233 €

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojok DOGtrace d-control 910 Mini je vďaka menšiemu prijímači vhodný pre malé a stredné plemená psov. Vysielač disponuje funkciou zvuk, krátky a dlhý impulz v 30 úrovniach a funkciu Booster, ktorá zaručí pohotovú reakciu, jeho stlačením navýšite stupeň impulzu až o niekoľko úrovní vyššie. Model D-Control 910 je dodávaný s externým ovládaním, ktorý umožňuje rýchlym stlačením jedného tlačidla aktivovať v prijímači navolený impulz. Na vzdialenosť 900 m môžete cvičiť až 2 psov naraz pomocou jednej vysielačky. Prijímač obojku je dodávaný s plne ponořitelným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má základnú ochranu proti vode. Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami pre ovládanie jednotlivých funkcií. Obojok sa vypína a zapína pomocou magnetu, kedy pre zapnutie a vypnutie obojku stačí priložiť vysielač k prijímaču. Výhodou zariadenia je aj vysoká výdrž batérií až 6 - 12 mesiacov. Pre istotu vám stav batérií signalizuje svetelná kontrolka.

Externé ovládanie (one touch) je veľmi užitočným doplnkom vysielačov, umožňuje rýchlym stlačením jedného tlačidla aktivovať v prijímači navolený korekčný impulz. Tlačidlo je umiestnené na konci 140 cm dlhého kábla, ktorý je konektorom pripojený do vysielača.

 

 

Typ korekce

Model D-Control 910 Mini ponúka 2 typy varovných signálov - korekciou: zvuk a impulz. Impulz môžete ešte nastaviť na škále 30tich stupňov. Obojok je vhodný pre citlivé i temperamentné psy, čomu zodpovedá široká škála sily elektrostatických impulzov. Model navyše disponuje funkciou Booster, čo je skokové navýšenie impulzu.

 

Dosah obojku

Obojok je svojím dosahom vhodný pre výcvik v domácom prostredí, ale aj náročnom členitom teréne. Maximálna vzdialenosť pre výcvik činí 900 m podľa merania v laboratórnych podmienkach. Vysoký dosah vám bude vyhovovať aj do členitých terénov.

 

 

Baterie a nabíjení

Vysielač je napájaný na 2x 1,5V AA batérie, ktorého stav vám ukazuje LCD displej a v prevádzke vydrží 6-12 mesiacov. Prijímač je napájaný 3V batériou s označením CR2 a jeho životnosť sa pohybuje v rozmedzí 3 - 6 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií.

 

 

Vodotěsnost

Prijímač obojku je dodávaný s plne ponořitelným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má základnú ochranu proti vode.

 

 

Počet psů

Pri dokúpení jedného prijímača možno s výcvikovým obojkom DOGtrace d-control 910 Mini trénovať až 2 psov zároveň, pomocou jednej vysielačky.

 

 

Displej

Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami pre ovládanie jednotlivých funkcií. K vysielačke je externé diaľkové ovládanie.

 

 

Délka obojku

Model D-Control 910 Mini má pevný a kvalitné obojok z tkané textílie. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 18 až do 75 cm.

 

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,3 cm, výšku 11,9 cm, hloubku 2,8 cm (bez antény) a její váha je 88 gramů. Přijímač má šířku 4 cm, výšku 6,1 cm, hloubku 3,1 cm a váží 44g.

 

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Výcvikové obojky Podľa dosahu 600 až 1000 metrov Podle značky Výcvikové obojky Dogtrace Podle typu Zvukové Elektrické Podle vodotěsnosti Ponořitelné Podle počtu psů Pro 1 psa Pre malých psov Podľa plemena Pre stredných psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Dosah 900 m
Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Impuls, Zvuk, Booster
Úroveň impulsu 30
Délka obojku 20 - 75 cm
Vodotesnosť Ponořitelný
Napájanie Baterie
Batérie v prijímači CR2 3V
Batérie vo vysielači 2× AA 1,5V
Napájanie prijímača Baterie
Napájanie vysielača Baterie
Výdrž vysielača 6 - 12 měsíců
Výdrž prijímača 3 - 6 měsíců
Hmotnosť vysielača 95 g
Hmotnosť prijímača 44 g
Rozmer prijímača 6,1 × 4 × 3,1 cm
Rozmer vysielača 19,8 × 5,3 × 2,8 cm
velikost Pro malé psy, Pro střední psy, Pro nejmenší psy
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody

Súbory

Súvisiace produkty

Varianty (2)
pro 1 psa pro 2 psy

Canicom 1000

Skladom, v stredu 27. 9. u vás
205 €

Porovnať

Obojek pro psa E-collar
Varianty (3)
černá červená růžová

Obojok pre psa E-collar 2,5 x 75 cm - biotán

Skladom, v stredu 27. 9. u vás
25 €

Porovnať

Obojok a prijímač Patpet 620

Skladom, v stredu 27. 9. u vás
82 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Dogtrace d-control 910 mini

Skladom, v stredu 27. 9. u vás
233 €

Porovnať