Dogtrace d-control easy mini

Elektronický výcvikový obojok pre malé psy DOGtrace d-Control Mini ponúka funkciu zvuk a impulz v 6 úrovniach. So zariadením môžete cvičiť iba 1 psa na vzdialenosť 200 m. Plne ponoriteľný prijímač, spustenie na magnet a zvlášť tlačidlo pre každú korekciu zvýši pohodlie pri výcviku.

123 € 102 € bez DPH
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Dogtrace d-control easy mini

Elektronický výcvikový obojok d-control easy mini je vybavený nízkou intenzitou impulzov a vďaka malým rozmerom a nízkej váhe prijímača je vhodný pre malé plemená psov. Vyznačuje sa jednoduchosťou ovládania, disponuje šiestimi pevne nastavenými úrovňami stimulačných impulzov a akustickým signálom s dosahom až 200 m. Prijímač obojku je dodávaný s plne ponořitelným prijímačom, je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Spustenie na magnet, kedy stačí vysielačku priložiť k prijímaču v príslušnom kontaktnom mieste a obojok sa automaticky zapne / vypne. Vysielačka má kompaktný tvar a v ruke sa vám tak rozhodne nestratí. Pre nastavenie funkcií nemusíte prepínať, každá funkcia má priradené tlačidlo. Prijímač je síce robustnejší, ale za to veľmi ľahký s váhou iba 44 g. Nespornou výhodou zariadenia je aj vysoká výdrž batérií až 6 - 12 mesiacov. Pre istotu vám stav batérií signalizuje svetelná kontrolka.

Typ korekce

Model D-Control Easy Mini ponúka 2 typy varovných signálov - korekciou: zvuk a impulz. Impulz môžete ešte nastaviť na škále 6ti stupňov. Obojok je vhodný pre najmenšie plemená a citlivých psov, čomu zodpovedá aj slabšie sila elektrostatických impulzov.

 

Dosah obojku

Obojok je svojím dosahom vhodný pre výcvik v domácom prostredí, ale aj náročnejším, členitom teréne. Maximálna vzdialenosť pre výcvik je 200 m.

 

Batérie a nabíjanie

Vysielač aj prijímač fungujú na vymeniteľnú lítiovú 3V batériu s označením CR2 a jej životnosť sa pohybuje v rozmedzí 3-6 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií. Stav batérie indikuje svetelná kontrolka.

 

Vodotěsnost

Prijímač obojku je dodávaný s plne ponořitelným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má základnú ochranu proti vode.

 

Počet psů

Obojok je určený pre výcvik 1 psa.

 

 

Displej

Vysielačka nedisponuje displejom, predný panel je osadený tlačidlami pre ovládanie jednotlivých funkcií.

 

 

Rozměry

Remienok je z tkanej textílie v dĺžke 75 cm. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku.

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

š.4 x v.6,1 x h.3,1 cm

Technické parametre

Hmotnosť prijímača 44g
Hmotnosť vysielača 61 g
Rozmer prijímača š.4 x v.6,1 x h.3,1 cm
Rozmer vysielača š.5,2 x v.11 x h.2,9 cm
Dĺžka obojku 20 - 75 cm
Funkcia Zvuk, impulz
Nastavenie impulzov 6 úrovní
Počet psov 1 pes
Vodotesnosť vodotěsný (ponořitelný)
Napájanie prijímača baterie
Napájanie vysielača baterie
Batérie v prijímači CR23V
Batérie vo vysielači CR23V
Výdrž prijímača 6 až 12 měsíců
Displej nemá

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.