Patpet 776

Patpet PTS 776 je vodeodolný výcvikový obojok s dosahom 800 m pre všetky typ psov od 2,5 kg do 90 kg hmotnosti. Vhodným asistentom výcviku je pre psích nadšencov, psovodov a aj pre profesionálnych kynológov. Elektronický obojok Patpet disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz v 99 úrovniach intezity. Výcvik je možné rozšíriť až pre 3 psy zároveň.

Výber varianty produktu

118 € 98 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 08. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Patpet 776

Patpet PTS 776 je vodeodolný výcvikový obojok dosahom 800 m pre všetky plemená psov od 2,5 kg do 90 kg hmotnosti. Vhodným asistentom výcviku je pre psích nadšencov, psovodov a aj pre profesionálnych kynológov. Elektronický obojok Patpet disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz v 99 úrovniach intezity. Výcvik je možné rozšíriť až pre 3 psy zároveň. Ponúka jednoduché ovládanie, takže pre každú funkciu nájdete samostatné tlačidlo. Dohliadajte s výcvikovým obojkom Patpet 776 spoľahlivo na bezhlavé šantenie alebo zabráňte rýchlemu úteku vášho psa za zverou. S obojkom Patpet 776 jednoducho zvládnete ovládať psieho cvičenca v širokej škále situácií na vzdialenosť až 800 metrov. Krotiť s ním zvládnete až 3 psy a z dohľadu ich nestratíte ani za tmy!

 
 
 
   

S výcvikovým obojkom Patpet 776 uvítate možnosť využitia troch druhov korekcií. Vibrácia, zvuk a impulz, ktorý je možné nastaviť v 99 úrovniach intenzity. Vďaka tomu je obojok vhodný ako pre malé tak aj pre veľké psy. Hlavnou výhodou sú gumové krytky, ktoré sú umiestnené na kontaktných bodoch.  Vďaka tomu je obojok šetrný aj pre psíky citlivé, alebo náchylné k vyrážkam. Elektronický obojok pre psy Patpet 776 využíva technológiu plávajúcich kódov. Signál medzi vašim vysielačom a prijímačom tak nebude narušený iným zariadením. Intenzívne osvetlenie LED na obojku psa nestratí vášho spoločníka ani v tme. Po 2 hodinovom nabití vydrží obojok Patpet 776 v pohotovostnom režime až 14 dní. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Typ korekcie:

 

 

Výcvikový obojok Patpet 776 ponúka 3 druhy korekcie. Psa usmerníte zvukom, vibráciou alebo elektrostatickým impulzom, ktorý je možné zablokovať. Úrovne intenzity sú nastaviteľné v 99 úrovniach.

 

 

 

Dosah obojka:

 

 

S Patpet 667 trénujete vášho psa na vzdialenosť až 800 metrov. Vďaka technológií plávajúcich kódov sa nemusíte báť rušenia funkcií okolitými signálmi. Obojok je tak vhodný pre výcvik v rôznom teréne - na cvičisku, v meste ale aj v lese.

 

 

 

Batérie a nabíjanie: 

 

 

Vysielač aj prijímač sú opatrené dobíjacím akumulátorom. Rýchlosť dobitia zaznamenáva 2 hodiny do plného nabitia. V pohotovostnom režime potom zotrvá počas 14 dní.

 

 

 

Počet psov:

 

 

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet 776 dohliadnete až na 3 psy zároveň, jednoducho si stačí dokúpiť ďalšie prijímače. Potom si medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačidla na vysielačke.

 

 

Displej:

Patpet 776 disponuje kvalitným podsvieteným LCD displejom, vďaka ktorému je vhodný aj pre výcvik v noci. Na displeji máte ukazovateľov sily korekcie, stav nabitia batérie a ukazovateľa zvoleného psa.

 

 

 

Vodotesnosť:

 

 

Výcvikový obojok psů Patpet 776 je vodeodolný s označením ochrany IPX5. Môže sa používať v slabom daždi. pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. 

 

 

  

 

Dĺžka obojka:

 

 

Nastaviteľný plastový obojok je pohodlný pre vášho psa pri nosení a je vhodný pre takmer všetky typy psov rôznej veľkosti a rasy. Komfortný je pre obvod krku 20 až 65 cm.

 

  

 

 

Hmotnosť a rozmery:

 

 

Ovládač: šírka – 4,3 cm; výška – 8,5 cm; hĺbka 1,5 cm

Prijímač: šírka - 4,8 cm; výška - 3,2 cm; hĺbka 2,4 cm

 

  

 

 

 

 

 

 

 Technické parametre

Dosah 800 m m
Rozměr přijímače (š/v/h) 4,8 cm x 3,2 cm x 2,4 cm
Výdrž vysílače 2 - 3 týdny
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Vodotěsnost voděodolný
Funkce impuls + vibrace + zvuk + světlo
Počet psů 1 - 3 psy
Frekvence 433,92 MHz
Hmotnost vysílače 65 g
Hmotnost přijímače 35 g
Rozměr vysílače (š/v/h) 4,3 cm x 8,5 cm x 1,5 cm
Délka obojku 20 až 65 cm
Funkce zvuk + vibrace + impuls + LED světlo
Nastavení impulzů 99 úrovní
Počet psů 1-3 psy
Vodotěsnost voděodolný
Napájení přijímače dobíjecí akumulátor
Napájení vysílače dobíjecí akumulátor
Výdrž vysílače až 14 dní
Výdrž přijímače až 14 dní
Displej LCD podsvícený
Napájení nabíjecí akumulátor

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.